Sesja II: 1 lipca - 10 sierpnia 2018 r

Kursy Summer English for Academic Purposes (EAP) są dobrym rozwiązaniem dla zagranicznych studentów odwiedzających, zainteresowanych rozwijaniem umiejętności pisania, badań i komunikacji akademickiej.

Uczniowie z wynikiem TOEFL od 550 do 600 (lub innych odpowiedników) są zachęcani do podjęcia co najmniej jednego kursu EAP.

Międzynarodowe letnie czesne

Jeśli jesteś studentem z instytucji partnerskiej, skontaktuj się z nami, aby potwierdzić stawki.

Poniższe stawki są szacunkowe na lato 2018 r. Ostateczne stawki czesnego zostaną zaktualizowane w lutym 2018 r.

6 godzin kredytowych

(2 kursy, 6 tygodni, studenci studiów licencjackich lub magisterskich)

 • Czesne (6 kredytów): 9,780,00 $
 • Opłata za zgłoszenie: 100,00 USD
 • Opłata za program: 255,50 USD
 • Opłata za studenckie stowarzyszenie: 18,00 USD
 • Obudowa (opcjonalnie): 1 965,00 USD
 • Szacunkowe koszty wyżywienia *: 1 754,61 USD
 • Ubezpieczenie zdrowotne (wymaga dowodu pokrycia do zrzeczenia się): 305,00 USD
 • PROGRAM TOTAL: 14,180,11 USD

* Należy pamiętać, że GW nie ma tradycyjnej jadalni. Kwota ta stanowi szacunkowy koszt posiłków w Waszyngtonie na czas trwania programu i nie zostanie obciążony Państwa rachunkiem studenckim.

3 godziny kredytowe

(1 kurs, 6 tygodni, tylko studenci)

 • Czesne (3 kredyty): 4 890,00 $
 • Opłata za zgłoszenie: 100,00 USD
 • Opłata za program: 255,50 USD
 • Opłata za studenckie stowarzyszenie: 9,00 USD
 • Obudowa (opcjonalnie): 1 965,00 USD
 • Szacunkowe koszty wyżywienia *: 1 754,61 USD
 • Ubezpieczenie zdrowotne (wymaga dowodu pokrycia do zrzeczenia się): 305,00 USD
 • PROGRAM TOTAL: 9,281,11 USD

* Należy pamiętać, że GW nie ma tradycyjnej jadalni. Kwota ta stanowi szacunkowy koszt posiłków w Waszyngtonie na czas trwania programu i nie zostanie obciążony Państwa rachunkiem studenckim.

Wyjaśnienie opłat

Czesne: GW Letnie czesne nie obejmuje kosztów książek. Dodatkowe czesne dotyczyłoby studentów pobierających więcej niż wymienione kredyty. W przypadku niektórych kursów mogą obowiązywać dodatkowe opłaty za korzystanie z laboratoriów.

Opłata za wniosek: bezzwrotna opłata pokrywająca wniosek i przetwarzanie wizy.

Opłata za program: bezzwrotna opłata obejmująca programowanie pozaszkolne, w tym wycieczki poza kampusem oraz inne imprezy zawodowe, społeczne i kulturalne.

Opłata za studenckie stowarzyszenie: Opłata ta zapewnia studentom dostęp do obiektów na terenie kampusu, w tym Centrum Zdrowia i Wellness Lerner, biblioteki Gelman i Centrum Marvin.

Obudowa: na terenie kampusu, wspólna obudowa jest opcjonalna przez czas trwania określonego programu. Szacowany koszt ogólny programu studiów obejmuje jedną sześciotygodniową sesję letnią (dodatkowe koszty dotyczą studentów przebywających w kampusie na obie sesje). Ograniczone opcje mieszkaniowe są dostępne w Sesji I.

Ubezpieczenie zdrowotne: Studenci wymagający sponsorowania wizy F-1 muszą posiadać ubezpieczenie zdrowotne spełniające minimalne wymagania określone przez Departament Stanu. Wszyscy pozostali uczniowie sponsorowani przez GW będą automatycznie zapisywani i rozliczani za 6-tygodniowy letni plan ubezpieczenia zdrowotnego GW. Przejrzyj informacje na temat planu ubezpieczeń zdrowotnych GW i procesu zrzeczenia się za pośrednictwem usług medycznych.

Wymagania wizowe dla międzynarodowego lata

Międzynarodowe programy letnie są otwarte dla międzynarodowych studentów studiów licencjackich i magisterskich, którzy wymagają sponsorowania wiz. Osoby, które nie wymagają sponsorowania wiz, powinny skontaktować się z nami, aby dowiedzieć się więcej o opcjach programu.

Proces wizowy F-1

Aby studiować w pełnym wymiarze czasu w GW w okresie letnim, studenci zagraniczni muszą mieć wizę studencką F-1. Rejestracja w pełnym wymiarze jest definiowana jako rejestracja dla minimum 6 punktów dla studentów lub 3 punktów dla absolwentów w trakcie sześciotygodniowej sesji letniej.

Dla studentów wymagających sponsorowania

GW będzie sponsorować wizy studenckie na studia stacjonarne w programach studiów ogólnych lub programów badawczych. Jeśli otrzymujesz sponsoring GW dla wizy studenckiej F-1, musisz udokumentować, że masz wystarczające środki na wsparcie swoich studiów, aby otrzymać formularz I-20, składając wniosek wizowy i certyfikat finansowy (PDF). Ten formularz I-20 należy złożyć wraz z wnioskiem wizowym do konsulatu USA.

Dla studentów z patronatem innych uniwersytetów

Studenci, którzy na wiosnę są zapisani do innego amerykańskiego programu uniwersyteckiego na podstawie wizy F-1, i którzy będą kontynuować naukę na tym samym uniwersytecie jesienią, mogą studiować w GW na swojej obecnej wizie F-1. Studenci w tej sytuacji mogą studiować w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin.

Obecni studenci F-1, których I-20 wygasną lub których programy college'u / uniwersytetu zakończą się przed zapisaniem się do programu International Summer, muszą otrzymać I-20 z GW na ich letnie studia.

B-1

Studenci nie mogą uczyć się na podstawie klasyfikacji imigrantów, jeśli ich głównym celem pobytu w kraju jest nauka na Uniwersytecie George'a Washingtona na lato. Jeśli podróże lub turystyka są główną przyczyną tymczasowego pobytu w USA, studenci mogą wziąć jeden kurs letni. Jednak zaleca się, aby wszyscy studenci studiowali w pełnym wymiarze godzin w ramach statusu studenta F-1.

Inne wizy (J-1, H-1, H-4 itd.)

Jeśli obecnie przebywasz w USA w innej kategorii nieimigracyjnej, możesz wziąć udział w letnich kursach na Uniwersytecie George'a Washingtona w zależności od statusu imigracyjnego.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące statusu imigracyjnego, skontaktuj się z nami; chętnie pomożemy.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 3 więcej kursów w George Washington University, Summer & Non-Degree Programs »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
1 miesiąc
W pełnym wymiarze godzin
Cena
14,180 USD
6 godzin kredytowych