Międzynarodowy Program Studiów Berkeley (BISP) zapewnia wyjątkową okazję do odwiedzenia międzynarodowych studentów, aby wziąć udział w kursach o wysokiej jakości u boku studentów UC Berkeley w programie krótkoterminowych studiów zagranicznych przez okres jednego lub dwóch semestrów. BISP zapewnia sponsoring i niezbędne pismo z zaproszeniem do uzyskania wizy studenckiej dla wykwalifikowanych studentów, którzy zapisują się na kursy płatne. Oferujemy również solidny program działań i wsparcia dla studentów, którzy otrzymują bardzo poszukiwane "Doświadczenie Berkeley".

W każdym semestrze BISP sponsoruje ponad 350 zagranicznych studentów z całego świata, którzy lubią brać udział w zajęciach w słynnym na całym świecie Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley. Mają tutaj dość dobre wyniki i mają fantastyczne doświadczenie zarówno w klasie, jak i poza nią. Studenci BISP często przenoszą te kursy z powrotem na swoje macierzyste uniwersytety w celu spełnienia wymagań stopnia.

Studenci BISP pochodzą z różnych środowisk akademickich. BISP ma swoje korzenie w wydziale akademickim i nadal utrzymuje bardzo bliskie relacje z wydziałami uniwersyteckimi, aby zapewnić bogaty harmonogram kursów dla wszystkich studentów, w szczególności studentów z nauk społecznych, sztuki, nauk humanistycznych, biologicznych i fizycznych. Mamy wielu studentów z innych dziedzin, takich jak biznes, media, zdrowie i polityka, którzy znajdują odpowiednie kursy w tych obszarach studiów. W Stanach Zjednoczonych często zdarza się, że uczniowie biorą udział w kursach poza ich kierunkiem. Wykładowcy i studenci Uniwersytetu w Berkeley bardzo doceniają udział uczniów z wielu kultur w salach lekcyjnych, co czyni je ekscytującym i dynamicznym wielokulturowym środowiskiem uczenia się.

BISP zapewnia dobrze zaokrąglone, wzbogacające doświadczenie z dedykowanym personelem, który je wspiera. Uczniowie uczestniczą również w zajęciach zaplanowanych przez naszych mentorów Peer Cultural Peer, którzy są studentami UC Berkeley, którzy pomagają im w dostosowaniu się do kampusu Berkeley i okolic, oraz dają możliwość poznania innych studentów i kultury Berkeley i USA

Zaleta BISP

• Zdobądź nową perspektywę realizującą swoje interesy w USA

• Przygotuj się na swoją przyszłość w coraz bardziej globalnym świecie

• Weź udział w intensywnym i wielokulturowym studium za granicą

• Skorzystaj z kompleksowego wsparcia akademickiego i społecznego od początku do końca

Czesne i opłaty

W przeciwieństwie do programów wymiany, które obejmują partnerstwo między uniwersytetem a programem edukacji za granicą Uniwersytetu Kalifornijskiego, UCEAP , studenci naszego programu opłacają czesne i koszty programu. Dzięki temu możemy zaprosić wykwalifikowanych studentów z zagranicy do studiowania w UC Berkeley poprzez BISP i zaoferować wybitne działania i wsparcie dla wszystkich.

Wszyscy studenci przyjezdni, którzy otrzymają wizę studencką F-1 na studia w Stanach Zjednoczonych, muszą uzyskać co najmniej 12 semestrów lub zaliczeń. Twoja uczelnia może wymagać dodatkowych kredytów lub jednostek, które zostaną tutaj zdobyte podczas studiów za granicą. Na przykład studenci z europejskich uniwersytetów zwykle pobierają równowartość 30 punktów ECTS, co oznaczałoby 15 semestrów w UC Berkeley.

Czesne (zwane opłatami za kurs w UC Berkeley), które zapłacisz, zależy od liczby podjętych jednostek. Każda jednostka kosztuje 750 USD w roku akademickim 2018-19. Na przykład, jeśli uczeń zapisuje się w 12 jednostkach, ich czesne będzie wynosić 9 000 USD; 13 jednostek to 9750 $ i tak dalej.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
1 - 2 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Cena
750 USD
za sztukę.
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sty 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Sty 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa