Fundacja Międzynarodowy Rok z biznesem i IT / Komputery (Akredytowane przez NCC, QCF Poziom 3)

Opcje

  • Opcja 1: Kurs intensywny: Grudzień 2015 (22 tygodni) - Opcja 2: Rok akademicki kursu: wrzesień 2015 (34 tygodni) po pomyślnym zakończeniu naszej Fundacji Międzynarodowego Roku Biznesu i IT / Komputery, studenci mogą studiować BA lub BSc stopni w różne obszary, w tym: - Biznes, zarządzanie, marketing, księgowość, finanse, - IT, Informatyka, Komputery Gry Rozwoju - Lotnicza i inżynierii mechanicznej.
  • Sieci komputerowe - Automotive Engineering

Przed rozpoczęciem Międzynarodowy Rok założenia można zabezpieczyć zaawansowany zagwarantowane miejsce w:

  • Birmingham City University, aby studiować biznes, finanse, informatyka, gry projektowe i inżynieryjne - Advanced oferuje w Worcester University, University of Salford i UCLan również dostępna - Ten kurs jest odpowiedni dla studentów, sponsorowanych przez rządy z Arabii Saudyjskiej i Kuwejcie Po pomyślnym zakończeniu Twój IFY, która obejmuje przygotowanie do IELTS w perspektywie dwóch, będziesz mieć również dostęp do ponad 30 uczelni w Wielkiej Brytanii, w tym: - Uniwersytet w Leeds - University of Essex - University of Plymouth - Oxford Brookes University - Westminster Business School - Sheffield Hallam University - Nottingham Trent Uniwersytet - Manchester Metropolitan University - York University - Uniwersytet wynik Kent IELTS dla studiów uniwersyteckich na tym szlaku - minimum 6,0 z 5,5 w czytaniu i pisaniu. Preparat dostępny w trakcie kursu IELTS.

Jeśli martwisz się o osiągnięcie tego poziomu IELTS, może wolisz bezpośrednie wejście na program One Business Międzynarodowy Rok w jednym z następujących: - University of Sussex, - Kingston University - Uniwersytet Keele, - Uniwersytet w Lincoln - Strathclyde University - Liverpool John Moores University (podlega przejściu swój NCC IFY w Concorde International)

Zaawansowane oferuje również dostępny na tych uczelniach!

Oto, gdzie można otrzymać intensywne wsparcie angielskiego na Międzynarodowym Studium na terenie kampusu, który przygotuje Cię do studiów w roku 2 i 3. Jeśli masz minimalny wynik IELTS 4,5 z 4,0 w czytaniu i pisaniu jest to opcja dla Ciebie!

Nasza Międzynarodowa Fundacja Rok przygotowuje cię na studia w USA, jeśli chcesz. Trasy Postęp dostępne także kursy na Uniwersytecie w Idaho, gdzie można studiować: Biochemii, nauki rolnicze, Biologii, Nauk Rybołówstwa, Żywności i Żywienia plus kursy biznesowe, w tym ekonomii, biznesu i marketingu i finansów.

IFY golfowe Szczegóły

  • Ten kurs ma silny nacisk na uczenie się języka angielskiego.
  • Będzie rozwijać swoje umiejętności na poziomie zaawansowanym, które pozwolą Ci poradzić sobie z języka angielskiego dla celów akademickich modułów i IELTS egzaminów - Matematyka będzie również stanowić część kursu, który pomoże Ci przygotować się do biznesu i IT / opcje Computing później w Program kursu.
  • Oczywiście, jest monitorowane i oceniane przez z egzaminów zewnętrznych w grudniu (początek września), marcu i czerwcu.
  • Będziesz miał dostęp do NCC Virtual Learning Environment, oraz Biblioteki Cyfrowej dla Studentów "Campus" online, gdzie znajdziesz wzajemnego wsparcia i wzajemnej pomocy w trakcie studiów.

Będziesz uczyć się z następujących modułów obowiązkowych: - angielski Rozwoju - Advanced English - angielski dla celów akademickich - zbadanie i umiejętności komunikacyjnych - kulturoznawstwa - Matematyka Plus dwóch przedmiotów z czterech następujących modułów: - Biznes - Księgowość / Gospodarka - Umiejętności IT - Programowanie

Wybór i oferty uniwersytet

Podczas IFY w Concorde International, możemy pomóc w procesie aplikacji uczelni przez naszego doradcę uniwersyteckim. Wizyty Campus są ułożone dla Ciebie, a podczas kursu będą mieli dostęp do nowej biblioteki w Canterbury Christ Church University. Ponadto przedstawiciele uczelni odwiedzenia naszej szkoły regularnie i są pod ręką, aby pomóc Ci dokonać świadomego wyboru swojej przyszłości.

Wymagania kwalifikacyjne dla IFY

Otwórz wpis, ale musisz być właściwy w języku angielskim, IELTS 5.5 (styczeń) oraz IELTS 4.5 (wrzesień). Wymagane jest również dobry standard matematyki.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 8 więcej kursów w Concorde International »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
22 - 34 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Cena
330 GBP
za tydzień
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa