Program o wyjątkowej jakości, zaprojektowany z i dla uniwersytetów

Kwalifikacje przygotowujące do magistra są najlepszym przygotowaniem do sukcesu na wybranej przez ciebie podyplomowej stopie i przyszłej karierze - to gwarantuje, że dostaniesz się do środka.

Przygotowanie Mistrza jest dla:

 • Każdy, kto chce poprawić swój poziom języka angielskiego przed rozpoczęciem studiów podyplomowych
 • Tych, którzy chcą upewnić się, że posiadają umiejętności akademickie niezbędne do pomyślnego ukończenia studiów podyplomowych w języku angielskim
 • Każdy, kto chce poprawić swoją karierę Pathway lub perspektywy poprzez rozwój umiejętności i studia podyplomowe
 • Pracodawcy / sponsorzy, którzy chcą podnieść kwalifikacje swoich pracowników dzięki studiom podyplomowym i chcą mieć kompleksowe rozwiązanie dzięki przygotowaniom akademickim i językowym oraz procesom aplikacyjnym

Zalety Kwalifikacji przygotowania mistrza

 • Gwarantowane przejście do tysięcy tytułów magisterskich na wiodących uniwersytetach. Niepokoi się, czy dostaniesz miejsce
 • Unikalna, kompleksowa usługa aplikacji. Zmniejsza stres związany z aplikowaniem na każdą uczelnię oddzielnie i staraniem się znaleźć właściwy punkt kontaktowy
 • Umiejętności badawcze oraz znajomość języka angielskiego i umiejętności potrzebne do osiągnięcia sukcesu w kwalifikacji PG. Zapewnia ci nie tylko wstęp, ale jesteś gotów na dalsze studia - niektórzy z naszych studentów mówią, że byli lepiej przygotowani niż studenci z Wielkiej Brytanii

Co to jest przygotowanie Mistrza?

NCUK przygotowująca do Mistrzostw NCUK daje gwarantowany dostęp do studiów podyplomowych po pomyślnym ukończeniu. Obejmuje:

 • Moduł tematyczny - wybierz z zarządzania, nauk przyrodniczych, inżynierii
 • Metody badawcze - ten moduł oceniany jest przez rozprawę lub propozycję projektu. Umożliwia pozyskiwanie i ocenę informacji z literatury i internetu; jakościowe i ilościowe metody badawcze; planowanie projektu badawczego; manipulowanie i analizowanie danych; konwencje dotyczące własności intelektualnej.
 • Orientation to Western Study - ten moduł zapoznaje uczestników z głównymi różnicami między studiowaniem w ich ojczyźnie a studiowaniem w zachodniej uczelni. Nie ma formalnej oceny dla tego modułu.
 • Język angielski dla celów akademickich - moduł ten zapewnia kwalifikacje w języku angielskim, które są uznawane przez uczelnie NCUK i mogą być wykorzystywane do celów wizowych. Moduł ma na celu rozwijanie umiejętności posługiwania się językiem angielskim ze szczególnym uwzględnieniem akademickiego języka angielskiego.

Jakie są daty rozpoczęcia i jak długo to trwa?

Mamy kursy we wrześniu, styczniu i marcu na kursy, które różnią się od 10, 20 lub 30 tygodni w zależności od twojego obecnego poziomu angielskiego. Oznacza to, że możesz odpowiednio zaplanować swój czas i inwestycje. Dzięki programowi Pre Masters i jednemu rokowi Masters w Wielkiej Brytanii możesz wrócić do swojej ścieżki kariery szybciej niż ktokolwiek inny.

Czy otrzymam pomoc w ubieganiu się o moich Magisterów?

Tylko kwalifikacje NCUK dają dostęp do naszej wyjątkowej usługi wsparcia w zakresie rozmieszczania. Oznacza to, że złożysz pojedynczą aplikację, a NCUK prześledzi aplikacje w każdej uczelni w Twoim imieniu. Oprócz tego otrzymasz również fachową poradę na temat opcji stopni i swojego osobistego oświadczenia. Alternatywne trasy na studia podyplomowe oznaczają, że musisz utworzyć wiele aplikacji, po jednej dla każdego programu, do którego chcesz się zgłosić.

W JAKI SPOSÓB MASTERS STOPIEŃ MOŻNA BADAĆ?

Studenci NCUK mają do wyboru tysiące kursów dyplomowych. Niezależnie od tego, czy chcesz studiować sztukę, informatykę i inżynierię, nauki przyrodnicze i NCUK , biznes, prawo i zarządzanie, twoja kwalifikacja NCUK gwarantuje dwie warunkowe oferty i jedno gwarantowane miejsce.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 2 więcej kursów w NCUK »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
10 - 30 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa