Makijaż Na Projekt Filmu I Telewizji - Oczywiście

Vancouver Film School - VFS

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Makijaż Na Projekt Filmu I Telewizji - Oczywiście

Vancouver Film School - VFS

Pod kierunkiem Stana Edmonds, szanowanej makijażu przemysł artysty, jeden rok programu makijaż Projekt Vancouver Film School jest naprawdę niezrównany w podejściu do sztuki światła i koloru w opowieści.

Od wielkich marzeń do dużych realiów - VFS oferuje tylko program do projektowania makijaż na świecie, który łączy każdy aspekt tej dyscypliny w jednej niezwykle intensywny rok. Poprzez wciągającą badaniu wszystkich aspektów w tym makijażu scenicznego makijażu, makijaż mody, filmu i telewizji, charakteryzacja i efekty makijażu, do awarii skryptu, na ustawić protokół i cyfrowego projektowania znaków, jeden rok w VFS przygotowuje dołączyć dowolny zespół produkcyjny, w dzień iw nocy.

Daty rozpoczęcia:

  • 05 stycznia 2015 Ograniczone Siedzenia Dostępne - 4 maja 2015 - 31 sierpnia 2015

Wymagania programowe

Pomyślne zakończenie programu Art & Design VFS Wizualnej Fundacja - lub - maksymalnie 500 słów listu intencyjnego. Wybrani kandydaci zostaną wybrani na podstawie ich wyraz pasji, talentu (czy to sprawdzony lub potencjału), i zaangażowanie. Być zachęcani do komunikowania się, co czujesz najlepiej oddaje swoje tło, swój potencjał i dlaczego masz głęboką chęć uczestniczenia VFS.

  • I - portfel, który składa się z szkice i / lub zdjęcia, które najlepiej ilustrują swoją artystyczną wizję w makijażu projektu (maksymalnie 12 sztuk). Może to być w formie CD, DVD, kolorowe kserokopie, szkice lub fotografie. Należy pamiętać, że nie mogą być zwrócone wszystkie zgłoszenia.

Wytyczne do listu intencyjnego

VFS Makeup Design dla programu Film & Television ma tylko 18 miejsc dostępnych dla każdej daty rozpoczęcia. Wybrani kandydaci zostaną wybrani w oparciu o ich pasji, talentu (czy to udowodnione lub potencjalny) i napędu. Konkurs dostać się do programu będzie zacięta i na całym świecie.

Wszyscy wnioskodawcy są zobowiązani do złożenia maksymalną list intencyjny 500 słów o tym, dlaczego czują powinny być wybrane do jednego z 18 miejsc. Sugerujemy, aby Twoje zgłoszenie w dowolnej formie czujesz najlepiej przekazuje swoje tło, swój talent i dlaczego masz głębokie pragnienie uczestniczenia VFS.

Absolwent Z:

  • Dyplom w Makeup w filmie i telewizji. - Szeroki wachlarz. - Dostęp do VFS Alumni Directory i Pracy Zarządu.
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Stycz. 2019
Duration
Czas trwania
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Kanada - Vancouver, British Columbia
Data rozpoczęcia : Stycz. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Stycz. 2019
Kanada - Vancouver, British Columbia
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą