Read the Official Description

Co Artistry Make-up (efekty specjalne oraz ścieżka i droga Mediów mody) Oczywiście Foundation Degree o?

Makijaż artystyczny z mody i mediów programu ma na celu zapewnienie uczniowi możliwość zdobycia bogate doświadczenie i wiedzę pracując jako wizażystka w przygotowaniu do bezpośredniego zatrudnienia lub dalszej nauki. Kurs składa się z wielu modułów podstawowych rozwijających kluczowe umiejętności i atrybutów, aby odnieść sukces jako wizażysta. Moduły te są dodatkowo uzupełniane przez moduły specjalista szlaku mody i podlegających mediów.

Kurs ma na celu przygotowanie studentów do twórczego umiejętności niezbędnych do pracy w branży mediów makijażu. Zawartość kursu zachęca uczniów do produkcji innowacyjnych pomysłów w wyobraźni wizualnej, odkrywania kreatywności i link do potrzeb mediów makijaż przemysłu. Oczywiście będzie przygotowanie studentów do angażowania się i pracować jako praktycy artystycznych w szerokim zakresie makijażu artystycznego, w tym różnych środowisk medialnych i telewizyjnych, teatralnych i sektorów fotograficznych, a także przygotowanie ich do niezależnego lekarza / artysta.

Z ekscytujące nowe rozwiązania występujące w świecie telewizji, Manchester ma stać się radosny i innowacyjny nośnik miasto. Make-up artystów w tym regionie są bardzo poszukiwane ze względu na nową BBC Multi Media City w Salford nabrzeży i przebudowy ITVS Granada Studios, które również zapewnić naszym uczniom doskonałe możliwości, aby uzyskać znaczące doświadczenie zawodowe. Ponadto, mamy letnią dostępne dla MUTV umieszczenie (Manchester United), zapewniający doskonałą telewizyjną doświadczenia dla wizażystów do pracy na żywo programu telewizyjnego.

Pierwszy rok kursu składa się z jednego modułu podstawowego, który na wszystkich uczniów Makeup Artistry Foundation Degree są wymagane do podjęcia i moduły specyficzne specjalnej ścieżki efektów.

Moduł rdzenia nazywa stylizacja do kamery, moduł jest zaprojektowany, aby zapewnić studentom okazję do zbadania procesów technicznych i urządzeń niezbędnych do wytworzenia standardowego portfela przemysłu. To pozwoli uczącemu się zaangażować w prace w studio fotograficznym i okazją do rozwijania praktycznych umiejętności niezbędnych do maksymalizacji efektu wizualnego.

Oczywiście jest oceniana przez dwóch zadań na moduł, które prezentowane są w formie przelewu. Zadania są wypełnione i złożone w terminie składania tydzień (stycznia na semestr jednego modułów i czerwca dla semestru dwa moduły).

Uczniowie praktyczne doświadczenie będą rozwijane i oceniane poprzez doświadczenie w warsztatach, studio i środowisk zewnętrznych. Uczeń będzie narażony na szereg technik poprzez korepetycje doprowadziły zajęć i pokazów, majtki bazie projektu i indywidualnego wsparcia rozwoju.

Co będę w stanie zrobić po zakończeniu mam ten kurs?

Oczekuje się, że absolwenci tego programu, aby znaleźć zatrudnienie w różnych praktyk interdyscyplinarnych, w tym firm produkcyjnych telewizji / filmów, teatrów i artystów niezależnych, jak. Istnieją również bezpośrednie połączenia Postęp doładować kierunków studiów na różnych uczelniach.

Byli uczniowie pracowali na ekscytujących projektów, takich jak Hollywood Blockbuster Captain America 'i My Week with Marilyn ". Ponadto mamy wiele osób uczących się, którzy są obecnie pracujących dla znanych marek makijażu, takich jak Mac, Benefit i Bobbi Brown.

Ten kurs jest
Data początkowa
Sierp. 2019
Duration
2 lat
Full-time
Deadline
By locations
By date
Data początkowa
Sierp. 2019
Data końcowa
Application deadline

Sierp. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa