Przeczytaj oficjalny opis

1

Oferujemy szeroką gamę kursów grafiki w Londynie w naszym Chelsea Centre znajduje wystawać poza Drogę Królewską.

Mamy początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych kursów. Są one częścią kursy czas nagrania w ciągu dnia i wieczorem.

Nasi wykładowcy to doświadczeni praktycy grafiki oferuje unikalny wgląd w dyscyplinie grafika.

Techniki nauczysz zaoferuje ekscytujących sposobów dalszego wykorzystania swoich umiejętności i reinterpretacji istniejącego grafiki w formie drukowanej. Unikalne cechy grafiki otworzy nowy świat tworzenia obrazów i odblokować swój twórczy potencjał. Wielu naszych doświadczonych studentów przyszedł jako początkujących i wiele opracowali długoterminowe zobowiązanie ciągłej na poziomie magisterskim i stopnia, a także utworzenie własnej pracowni.

Wielu studentów powiedzieć, grafika jest wciągająca po uruchomieniu! Dlaczego więc nie przyjść i spróbować jednego z naszych kursów.

Opis przedmiotu

Wśród wielu grafiki technik i procesów, Mezzotinta (pół tonu), w szczególności wyróżnia się, jeśli chodzi o tworzenie bogatych, czernie aksamitne, miękkie i delikatne, mid-szarości. Jest to idealne medium do odtwarzania dramatyczne efekty świetlne i kontrasty. Po szczegółowej demonstracji, będzie można za pomocą własnych rysunków lub referencje fotograficzne, które zostaną opracowane w odpowiednim obrazek, aby przenieść się do pre-wstrząsnęły płytce miedzianej. Przed rozpoczęciem pracy na talerzu masz jakieś ćwiczenia z Mezzotinta wahadłowe, burnisher i skrobaczki. Zostanie także wprowadzona do niektórych innych alternatywnych technik związanych z tym medium. Studio w budynku Carlyle (Pokój CG05) w Centrum Chelsea jest jasne, przestronne i dobrze wyposażone w specjalistyczne urządzenia do trawienia. Istnieją dwa Rochat naciska size 26 x 56 cali. Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie. Wszystkie materiały są dostarczane inclluding kawy i herbaty. Maksymalnie 8 miejsc

  • Campus: Chelsea Centre
  • Times: pon / wt 10:00 - 16:00
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 130 więcej kursów w Kensington and Chelsea College »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
1 tydzień
Zaoczne
Cena
185 GBP
Pełna opłata £ 185
Wg lokalizacji
Wg daty