Mistrzowska: foto-polimerowa

Kensington and Chelsea College

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Mistrzowska: foto-polimerowa

Kensington and Chelsea College

1

Oferujemy szeroką gamę kursów grafiki w Londynie w naszym Chelsea Centre znajduje wystawać poza Drogę Królewską.

Mamy początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych kursów. Są one częścią kursy czas nagrania w ciągu dnia i wieczorem.

Nasi wykładowcy to doświadczeni praktycy grafiki oferuje unikalny wgląd w dyscyplinie grafika.

Techniki nauczysz zaoferuje ekscytujących sposobów dalszego wykorzystania swoich umiejętności i reinterpretacji istniejącego grafiki w formie drukowanej. Unikalne cechy grafiki otworzy nowy świat tworzenia obrazów i odblokować swój twórczy potencjał. Wielu naszych doświadczonych studentów przyszedł jako początkujących i wiele opracowali długoterminowe zobowiązanie ciągłej na poziomie magisterskim i stopnia, a także utworzenie własnej pracowni.

Wielu studentów powiedzieć, grafika jest wciągająca po uruchomieniu! Dlaczego więc nie przyjść i spróbować jednego z naszych kursów.

Opis przedmiotu

Foto-trawienia jest metodą wytrawiania obrazu w płycie metalowej przy użyciu lekkich wrażliwy grunt. Obraz może pochodzić z fotografią, rysunkiem lub wydruku. W ciągu dwóch dni zostanie wprowadzony do każdego etapu procesu foto-trawienia. Obejmie to, jak przygotować i obrazów wyjściowych dla foto-trawienia za pomocą Photoshopa, przygotowując płytę foto-akwaforta, wystawiając obraz, rozwijanie, trawienie i drukowanie z płyty cynkowej. Brak poprzedniej znajomość grafiki wymagana jest jednak podstawowa wiedza z zakresu oprogramowania Photoshop jest zaletą. Nie będzie studio opłaty od za dwa dni, to będzie obejmować materiały jednorazowego użytku, takich jak tusze, tkanek i papieru gazetowego, materiałów czyszczących itp Jednak trzeba będzie kupić własne cynku, emulsji i drukowania papieru, z których wszystkie można kupić na miejscu.

  • Campus: TBA
  • Times: Times Śro 10:30 - 16:30
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Luty 2019
Duration
Czas trwania
2 tygodnie
W niepełnym wymiarze czasu
Price
Cena
189 GBP
Pełna opłata £ 120; Non-EU Opłata £ 189
Locations
Wielka Brytania - London, England
Data rozpoczęcia : Luty 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Luty 2019
Wielka Brytania - London, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą