Przeczytaj oficjalny opis

1

Oferujemy szeroką gamę kursów grafiki w Londynie w naszym Chelsea Centre znajduje wystawać poza Drogę Królewską.

Mamy początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych kursów. Są one częścią kursy czas nagrania w ciągu dnia i wieczorem.

Nasi wykładowcy to doświadczeni praktycy grafiki oferuje unikalny wgląd w dyscyplinie grafika.

Techniki nauczysz zaoferuje ekscytujących sposobów dalszego wykorzystania swoich umiejętności i reinterpretacji istniejącego grafiki w formie drukowanej. Unikalne cechy grafiki otworzy nowy świat tworzenia obrazów i odblokować swój twórczy potencjał. Wielu naszych doświadczonych studentów przyszedł jako początkujących i wiele opracowali długoterminowe zobowiązanie ciągłej na poziomie magisterskim i stopnia, a także utworzenie własnej pracowni.

Wielu studentów powiedzieć, grafika jest wciągająca po uruchomieniu! Dlaczego więc nie przyjść i spróbować jednego z naszych kursów.

Opis przedmiotu

Jeśli korzysta z wykorzystaniem koloru w grafice lub malowanie dlaczego nie spróbować tego ekscytującego technikę drukowania wielu kolorów, który pozwala drukować kilka kolorów z jednej płyty lub obrazu.

Walcowania różnych lepkości tuszu całej powierzchni płyty, proces łączy zasady ulgi i wklęsłodruk osiągnięcia ekscytujące nieoczekiwane mieszanki kolorów i efektów. Został on wprowadzony przez brytyjski grafik Stanley William Hayter w 1960 roku.

Będziesz pracować na dwa małe obrazki jednocześnie learing do głębokiej etch obraz na płytach cynkowych w celu osiągnięcia różnych poziomów w powierzchni. Będziesz wtedy nauczyć się mieszać różne lepkości kolorowych farb, jak je zastosować do obrazu i wydrukować na papierze. Gdy dojdziesz drukowania możliwości stają się ekscytujące i eksperymentalne z wielu odmian do zbadania.

Drukowanie doświadczenie jest pomocne, ale początkujący ze sztuką tle są mile widziane.

Studio w budynku Carlyle (Pokój CG05) w Centrum Chelsea jest jasne, przestronne i dobrze wyposażone w specjalistyczne urządzenia do trawienia. Istnieją dwa Rochat naciska size 26 x 56 cali.

Opłata za kurs zawiera wszystkie materiały.

Maksymalnie 8 miejsc.

  • Campus: Chelsea Centre
  • Times: pon / śr / pt 10:00 - 16:00
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 130 więcej kursów w Kensington and Chelsea College »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
1 tydzień
W pełnym wymiarze godzin
Cena
235 GBP
Pełna opłata £ 235
Wg lokalizacji
Wg daty