Read the Official Description

MEST oferuje 12-miesięczny, w pełni sponsorowany program, w którym studenci - znani jako Entrepreneurs in Training (EIT) - kończą kurs na poziomie absolwenta w zakresie rozwoju oprogramowania, biznesu i komunikacji.

Program MEST zapewnia rygorystyczne szkolenia z zakresu przedsiębiorczości i szeroko zakrojone prace projektowe, opracowane w celu zapewnienia EIT-owych sprawdzonych metodologii opracowywania nowatorskich metod startowych. Uzupełnieniem zajęć jest seria wykładów gościnnych, w których prezentowane są doświadczenia i spostrzeżenia uznanych na arenie międzynarodowej kadry kierowniczej i odnoszących sukcesy przedsiębiorców.

Kurs kończy się inwestycją i szansą na dofinansowanie nasion i wejście do inkubatora MEST.

To więcej niż program szkoleniowy

EIT zyskują praktyczne doświadczenie w kontaktach ze znanymi gośćmi i członkami społeczności MEST.

Poznaj naszych przedsiębiorców w szkoleniach

PERSONEL GLOBALNY

Wyższa kadra oferuje 20-letnie doświadczenie w zakresie przedsiębiorczości, podczas gdy globalni wykładowcy oferują określone doświadczenie i wiedzę.

PROJEKTY RĘCZNE

Oprócz rygorystycznych szkoleń, EIT zdobywają doświadczenie od samego początku, budując, waloryzując i rozwijając firmy.

WYKŁADY GOŚCIE

Trening uzupełniają gościnne wykłady od doświadczonych przedsiębiorców i uznanych na arenie międzynarodowej kadry kierowniczej.

FULL SUPPORT MEST to program całkowicie sponsorowany, oferujący wszystkie bezpłatne posiłki EIT, zakwaterowanie i miesięczne stypendium.

Program taught in:
Język angielski
Last updated July 3, 2018
Ten kurs jest
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
12 miesięcy
Full-time
Deadline
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Data końcowa
Application deadline

Wrześ. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa