Lumos program wymiany

Lumos Language School

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Lumos program wymiany

Lumos Language School

Teraz masz szansę na całe życie, aby rozwinąć swoje umiejętności językowe w angielskim i przyjemny sposób oszczędny w ramach programu Lumos Exchange. W programie wymiany, będziesz miał możliwość poznania języka angielskiego w Stanach Zjednoczonych z instytucją, która rozumie Twoje potrzeby. Mamy doświadczenie, aby poprowadzić Cię przez wymogów imigracyjnych i dokumentacji. Jeśli porównać nasze ceny z konkurencją będzie uzyskanie nie tylko najwyższej jakości pracy, ale będzie również oszczędność około 40%, co normalnie można wydać na wymianę jednego miesięcznego programu z innymi programami.

Nasz program został opracowany z najnowocześniejszych metodologii, co pomogło nasi uczniowie rozwijają się w amerykańskich uniwersytetach od lat. Z programu Lumos Exchange nie tylko będzie to część tej nowoczesnej metody nauczania, ale również mają okazję poznać kulturę i amerykański sposób produktywny sposób zabawy, których nie można znaleźć nigdzie indziej.

W Lumos Language School mamy intensywne programy dla studentów, którzy są w klasie pięć godzin na dobę z dowolnego miejsca z jednego miesiąca (Exchange Program) w roku.

4 - tygodniowy program

W naszej 4-tygodniowego programu wymiany będziesz miał zajęcia od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 13:00, w sumie 80 godzin zajęć. Studenci będą się test kwalifikacyjny, zanim dotarliśmy, że pomoże określić poziom kursu w momencie rozpoczęcia szkoły. Przeważnie klasy są podzielone na dwie klasy, które obejmują: gramatyki, czytania, pisania, mówienia i rozumienia.

Pod koniec programu wymiany studentów weźmie test wyjścia podobny do testu kwalifikacyjnego w celu pomiaru postępów w języku angielskim w ciągu czterech tygodni, w którym były zanurzone w kulturze. Studenci otrzymują certyfikat uczestnictwa z programu wymiany Lumos Language School po zakończeniu testu wyjścia.

Kto może uczestniczyć?

Jedynym ograniczeniem mamy do programu wymiany jest minimalny wiek wymagany. Uczniowie muszą mieć co najmniej 14 lat i okazało 14 w roku uczestniczą w programie. Nasz program jest podzielony na 3 różnych poziomach więc mamy pewność, że każdy student jest na odpowiednim poziomie dla swoich angielskich potrzeb. Nie trzeba być zapisanym w jakiejkolwiek szkole językowej lub podjęły żadnych zajęciach w przeszłości, nasz program wymiany jest otwarte dla wszystkich!

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Stycz. 2019
Duration
Czas trwania
4 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Stany Zjednoczone - Salt Lake City, Utah
Data rozpoczęcia : Stycz. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Stycz. 2019
Stany Zjednoczone - Salt Lake City, Utah
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą