Licencjat Master Class Program

Informacje ogólne

Opis programu

Program Master Class zaprasza wybitnych artystów do Akademii do prowadzenia intensywnych warsztatów. Kursy mistrzowskie dają możliwość intensywnej interakcji z profesjonalnymi artystami pracującymi w różnych mediach i z szerokiego spektrum kulturowego punktu widzenia. Ściśle współpracując z tymi artystami oraz poprzez ekspozycję na ich opinie, motywacje i metody pracy, studenci zyskują wgląd w to, jak artyści podchodzą do tworzenia sztuki i reagują na prace innych.

Studia magisterskie licencjackie

Akademia oferuje weekendowe kursy mistrzowskie dla studentów zapisanych na studia artystyczne. Zajęcia są otwarte dla studentów wszystkich dyscyplin i kierunków artystycznych. Wszyscy zaakceptowani kandydaci otrzymują stypendia za naukę. Studenci, którzy otrzymali Master Class, są odpowiedzialni za nocleg, transport, jedzenie i materiały na dwudniowe warsztaty.

Wybieralność

Otwarty dla kandydatów w jednej z następujących kategorii:

  • Studenci aktualnie zapisani na studia plastyczne
  • Absolwenci studiów licencjackich, którzy obecnie nie są zapisani na studia magisterskie

Judy Fox Sculpture Master Class

4-5 stycznia 2020 r

Lista materiałów eksploatacyjnych Fox Master Class

Judy Fox otrzymała licencjat z Uniwersytetu Yale i kształciła się w rzeźbie w Skowhegan School i École Supérieure des Beaux-Arts w Paryżu. Uzyskała tytuł magistra historii i konserwacji sztuki w Institute of Fine Art na NYU. Brała udział w licznych wystawach prywatnych i publicznych w USA i na arenie międzynarodowej, w tym indywidualnych wystawach w PPOW (Nowy Jork), ACE Gallery (Beverly Hills) i Galerie Thaddaeus Ropac (Paryż) oraz wystawach zbiorowych w American Academy of Arts and Letters, Contemporary Museum of Honolulu, Tate Museum (Liverpool), Chicago Museum of Contemporary Art, Biennale w Wenecji i Kunst Werke (Berlin). Fox został nagrodzony rezydencjami w MacDowell Colony i Yaddo i jest stypendystą Fundacji Pamięci Johna Simona Guggenheima w 2006 roku oraz stypendystą Fundacji Sztuki w Nowym Jorku w 2009 roku. Jest reprezentowana przez Galerię PPOW.

Steven Assael Rysunek Master Class

11-12 stycznia 2019 r

Lista dostaw Master Class Assael

Steven Assael (starszy krytyk) uczęszczał do Pratt Institute. Wykładał w Instytucie Pratta i School of Visual Arts i jest stypendystą Fundacji Elizabeth Greenshields, Charles Roman Award i ED Foundation Grant. Jego prace były wystawiane w całych Stanach Zjednoczonych i szeroko oceniane. Brał udział w wystawach indywidualnych w Forum Gallery w Nowym Jorku, a także uczestniczył w wystawach zbiorowych w Arkansas Arts Center w Little Rock, Flint Institute of Art w Michigan, Kemper Museum w Kansas City, Missouri, Yale University Art Gallery , Queens Museum of Art, New York State Museum w Albany i Ann Nathan Gallery w Chicago. Miał dziesięcioletnią retrospekcję w Frye Museum w Seattle w stanie Waszyngton. Lindenhill Books opublikował książkę o swoich rysunkach, a artykuły o jego pracy ukazały się w ARTnews i Art in America. Assael jest reprezentowany przez Forum Gallery w Nowym Jorku.

Vincent Desiderio Malarstwo Master Class

11-12 stycznia 2019 r

Desiderio Master Class Supplies List

Vincent Desiderio (starszy krytyk) uzyskał tytuł licencjata w dziedzinie sztuki i historii sztuki na Haverford College. Następnie studiował w Accademia di Belle Arti we Florencji we Włoszech oraz w Pensylwanii Akademii Sztuk Pięknych. Jego obrazy i rysunki były szeroko prezentowane na wystawach indywidualnych w Marlborough Gallery i Greenville Museum of Art, a także na wystawach zbiorowych w MoMA PS 1, New Museum, Queens Museum of Art, Portland Art Museum i Kemper Museum (Kansas City) ). Jest stypendystą Fundacji Pollocka-Krasnera, dwóch grantów National Endowment for the Arts, nagrody zakupu sztuki Everson Museum of Art, dotacji rzymskiej z sieci Creative Artists Network oraz stypendium podróżniczego Cresson z Pensylwanii Akademii Sztuk Pięknych. W 1996 roku został pierwszym amerykańskim artystą, który otrzymał Międzynarodową Nagrodę Sztuki Współczesnej przyznawaną przez Fundację Księcia Pierre'a z Księstwa Monako. Jego prace znajdują się w zbiorach Metropolitan Museum of Art, Denver Art Museum, Museum of Fine Arts w Bostonie, Guggenheim Museum, Hirshhorn Museum and Sculpture Garden w Waszyngtonie, Walker Art Center (Minneapolis), Muzeum Sztuki Everson (Syrakuzy), Galerie Sammlung Ludwig (Niemcy), Muzeum Sztuki Hrabstwa Greenville (Karolina Południowa) i Muzeum Sztuki Uniwersytetu Indiana. Jest reprezentowany przez Marlborough Gallery.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

The New York Academy of Art is a graduate school that combines intensive technical training in the fine arts with active critical discourse. We believe that rigorously trained artists are best able to ... Czytaj więcej

The New York Academy of Art is a graduate school that combines intensive technical training in the fine arts with active critical discourse. We believe that rigorously trained artists are best able to realize their artistic vision. Pokaż mniej