Licencjat Świadectwo W Liberoznawstwie

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 6

Opis programu

Licencjat Świadectwo Liberalne (30 punktów)

Kursy

Kursy licencjackie są podzielone na kursy podstawowe i kursy specjalizacyjne (odpowiednie dla studiów wyższych lub mniejszych). Przedmioty do wyboru można wybrać z dowolnego z zaplanowanych kursów oferowanych na poziomie licencjackim. Kursy specjalizacyjne są planowane na podstawie zapisów i mogą nie być dostępne we wszystkich kampusach. Zaplanowane kursy specjalizacyjne są dostępne dla wszystkich studentów również jako przedmioty do wyboru. Studenci powinni ukończyć kursy i zdobyć kredyty na najwyższym możliwym poziomie.

Wymagania dotyczące programu

  • Łącznie 30 kredytów
  • Electives 30 punktów / 6 kursów

Przejście na inny program po rozpoczęciu studiów jest możliwe, o ile wymagania programu są spełnione do końca badań. W związku z tym decyzja o zmianie powinna zostać podjęta jak najwcześniej, aby uniknąć niespełnienia wymagań programu w przewidzianym czasie trwania programu.

Warunki przyjęć

  • Biegłość w języku angielskim (więcej informacji znajduje się w części poświęconej przyjęciu).
  • Dyplom ukończenia szkoły średniej, który umożliwia dostęp do szkolnictwa wyższego w kraju pochodzenia.

Studenci w wieku 17 lat lub starsi, którzy ukończyli formalne wykształcenie poniżej 12 lat i nie posiadają dyplomu ukończenia szkoły średniej, który umożliwia dostęp do szkolnictwa wyższego w kraju pochodzenia, powinni otrzymać dodatkowe 60 punktów w programie Foundation Undergraduate Foundation.

Perspektywy kariery

Nasze programy studiów i kursy mają charakter zorientowany na karierę i zapewniają studentom wysoki poziom elastyczności podczas studiów licencjackich. Koncentrując się na szerokim zakresie specjalistycznych przedmiotów, studenci są wyposażeni w niezbędne umiejętności i wiedzę, aby odnieść sukces w dzisiejszej globalnej gospodarce, i są przygotowani na szeroki zakres możliwości rozwoju zawodowego i kariery.

Programy licencjackie są doskonałym wyborem dla niedawnych absolwentów szkół średnich, a także dla studentów szkół wyższych i studentów, którzy chcieliby zwiększyć swoją zdolność do zatrudnienia na dzisiejszym rynku pracy, biorąc udział w rygorystycznych i trudnych akademickich studiach licencjackich w celu uzyskania odpowiednich kwalifikacji akademickich w tej dziedzinie sztuk wyzwolonych.

Po ukończeniu studiów studenci głównie rozpoczynają lub rozwijają swoją karierę na stanowiskach podstawowych w krajowych i międzynarodowych przedsiębiorstwach i organizacjach w różnych sektorach gospodarki. Studenci mogą również kontynuować naukę bez przerwy w prawie każdym z naszych innych programów licencjackich i magisterskich w celu dalszego zwiększenia ich perspektyw zawodowych.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Dedicated to cross-cultural education with a global perspective, the European College for Liberal Studies (ECLS) is an independent private higher education institution with campuses in Europe and Asia ... Czytaj więcej

Dedicated to cross-cultural education with a global perspective, the European College for Liberal Studies (ECLS) is an independent private higher education institution with campuses in Europe and Asia. ECLS offers flexible liberal and global studies at the Undergraduate/Bachelor/BA, Graduate/Master/MA and Postgraduate/Doctor/PhD level. Pokaż mniej
Barcelona , Bruksela , Madryt , Zurych , Tokio , Antwerpia + 5 Więcej Mniej