close

Filtry

Zobacz wyniki

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Słowenia kawalerów oferty.

Ci, którzy zapisać się na kursy letnie są często w stanie iść do przodu w ich wykształcenie. Dodatkowo ci, którzy ukończyli już studia czasami są w stanie zapisać się na tego typu kurs w celu zwiększenia ich obecne kariery. Słowenia, oficjalnie Republika Słowenii, jest państwo narodowe w Europie Środkowej, na skrzyżowaniu głównych europejskich szlaków kulturowych i han… Czytaj więcej

Ci, którzy zapisać się na kursy letnie są często w stanie iść do przodu w ich wykształcenie. Dodatkowo ci, którzy ukończyli już studia czasami są w stanie zapisać się na tego typu kurs w celu zwiększenia ich obecne kariery. 

Słowenia, oficjalnie Republika Słowenii, jest państwo narodowe w Europie Środkowej, na skrzyżowaniu głównych europejskich szlaków kulturowych i handlowych. Słowenia jest stosunkowo bezpiecznym krajem do odwiedzenia. Uniwersytet w Lublanie jest najstarszą i największą instytucją edukacyjną w kraju, oferując trzy sztuki akademie: Teatr i Film, muzyka, i Sztuk Pięknych.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Słowenia. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Słowenia tutaj.

Pokaż mniej
format_list_bulleted Filtry
GEA College
Lublana, Słowenia

Wyjątkowy, intensywny i niesamowicie zabawny kurs zapewniający wiedzę, umiejętności i techniki potrzebne w świecie biznesu.

Wyjątkowy, intensywny i niesamowicie zabawny kurs zapewniający wiedzę, umiejętności i techniki potrzebne w świecie biznesu. -
Letnie kursy
Studia dzienne
11 dni
Język angielski
Ośrodek kształcenia
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami

Wybierz kierunki studiów