Filter
Letnie kursy
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Wiele Studenci studiów dziennych na zajęcia w pełnym wymiarze czasu w ciągu roku akademickiego i spędzić lato relaks i pracy, aby zaoszczędzić pieniądze na rok szkolny nadchodzącego. W celu zachowania, wzmocnienia, lub dodać do informacji, które już nauczył, niektórzy studenci zdecydują się na kursy letnie.

Co jest oczywiście lato? Sama nazwa wskazuje, że jest to oczywiście zazwyczaj odbywa się w okresie letnim. Kursy te są zazwyczaj oferowane przez kolegiów, uniwersytetów i innych szkół na całym świecie. Niektóre kursy letnie korzyści uczniom dodatkowej wiedzy, która pomoże im w przyszłej karierze. Inne kursy zapewniają również kredyty w kierunku stopnia wyższego poziomu.

Istnieje wiele oczekiwanych i nieoczekiwanych korzyści dla tych, którzy zapisać się na kurs letni. Zdobycie większej wiedzy i umiejętności utrzymywania prądu z kariery zwiększenie należą do tych świadczeń, że studenci oczekują.Co ludzie nie mogą oczekiwać, że biorąc kurs letni często zachowuje cenną wiedzę i umiejętności do nauki, dzięki czemu powrót do szkoły w końcu o wiele łatwiej wakacjami.

Ponieważ istnieje wiele zmian w rodzajach i poziomach kursów letnich, które są dostępne, koszty kursów mogą się różnić. Na przykład, kurs letni w modzie, podjęte przez community college może kosztować znacznie mniej niż kurs inżynierii lato pobranej od czterech lat na uniwersytecie. Kontakt z poszczególnych szkół, aby uzyskać informacje na temat kosztów czesnego jest zdecydowanie zalecane.

Prawie każdy obecny lub przyszły kariera może być zwiększona, gdy jeden inwestuje czas w letnim kursie. Tych, którzy są jeszcze w szkole zyskują korzyści nie traci grunt na rzeczy, których nauczyłem się w ciągu roku szkolnego. Ich nawyki pracy również może być lepszy niż tych studentów, którzy robią nie studiuje w miesiącach letnich.Osoby, które są już stosowane w karierze mogą również korzystać ucząc więcej umiejętności zawodowych poprzez krótki kurs letni.

 

Import część najbardziej biorąc kurs letni jest do podjęcia decyzji, że w toku edukacji jest ważne. Po podjęciu decyzji, można szukać programu i skontaktuj się bezpośrednio z biurem dopuszczenia szkoły do wyboru przez wypełnienie formularza głównego. 

Czytaj więcej Pokaż mniej

Results

London School of Business and Finance (LSBF) Executive Education

Rozpocznij lato we właściwym kierunku! LSBF Executive Education oferuje intensywny trzytygodniowy letni program idealny dla studentów i absolwentów. Ten letni kurs jest z ... [+]

Letnia szkoła biznesu

Rozpocznij lato we właściwym kierunku! LSBF Executive Education oferuje intensywny trzytygodniowy letni program idealny dla studentów i absolwentów. Ten letni kurs jest zorientowany na karierę i bardzo praktyczny: jeden dzień w tygodniu przeznaczony jest na wizyty w firmie.

Summer Business School składa się z trzech kursów:

Zarządzanie strategiczne i przywództwoCorporate Finance w praktyceGlobalna praktyka marketingowa

Zabezpiecz swoje miejsce w Letniej Szkole Biznesu w LSBF Executive Education: zdobędziesz kluczowe umiejętności i będziesz cieszyć się Londynem w lipcu.

Wymagania dotyczące kursuJęzyk angielski - Common European Framework (CEF) Poziom B2 * lub równoważny (wszystkie materiały dydaktyczne i szkoleniowe są dostępne tylko w języku angielskim)... [-]
Wielka Brytania London
July 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 tygodnie
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
London Academy of Trading

London Academy of Trading (LAT) ma przyjemność zaoferować ci możliwość ćwiczenia się na swoim Bootcamp handlu finansowego. Obóz treningowy nie wymaga wcześniejszej wiedzy ... [+]

Trading Bootcamp

London Academy of Trading (LAT) ma przyjemność zaoferować ci możliwość ćwiczenia się na swoim Bootcamp handlu finansowego. Obóz treningowy nie wymaga wcześniejszej wiedzy o handlu lub rynkach finansowych, budując twoje zrozumienie tego obszaru z fundamentalnych zasad. Uczestnicy zapoznają się z codziennymi procedurami handlowców i głębiej sięgną do podstawowej analizy, analizy technicznej i oceny publikacji danych makroekonomicznych. Przyjrzymy się także psychologii handlu i zbadamy wpływ, jaki to może mieć na wyniki handlowe.

Wymagania dotyczące kursu

Wymagania wstępne dla wszystkich programów LAT:

Wypełniony i podpisany formularz wnioskuKopia paszportu / dowód tożsamości / akt urodzenia... [-]
Wielka Brytania London
Otwarta rekrutacja
W pełnym wymiarze godzin
2 tygodnie
Łączone online i stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Georgetown University School of Continuing Studies

Spędź wakacje i ucz się w sercu Waszyngtonu na Uniwersytecie Georgetown. Georgetown Summer Sessions oferuje szeroki zakres studiów licencjackich i magisterskich na tereni ... [+]

Uniwersytet GeorgetownPrzegląd

Spędź wakacje i ucz się w sercu Waszyngtonu na Uniwersytecie Georgetown. Georgetown Summer Sessions oferuje szeroki zakres studiów licencjackich i magisterskich na terenie kampusu i online. Poznaj ponad 250 kursów prowadzonych przez światowej sławy wykładowców i przeżyj dynamiczną energię lata w stolicy kraju.

ProgramyKursy przygotowujące do licencjackich: Niezależnie od tego, czy starasz się nadrobić zaległe kredyty, wcześniej kończysz studia, czy też chcesz poświęcić czas na naukę lub naukę za granicą, nasze wakacyjne kursy oferują przyspieszony sposób na zarabianie i osiąganie dalszych sukcesów. Będziesz mieć możliwość uczenia się w małych, interaktywnych klasach i będziesz mieć więcej czasu na skupienie się na jednym obszarze tematycznym.Kursy podyplomowe: Oferowane w szerokim zakresie przedmiotów, nasze kursy kończące studia obejmują cały materiał semestralny w przyspieszonym tempie. Zapoznaj się z obszarem tematycznym w małych, skoncentrowanych klasach, ucząc się od wyróżniającego się wydziału w Georgetown.Kursy online *: Weź lekcje w zaciszu domu, zdobywając kredyty akademickie dzięki naszym elastycznym kursom online. Oferowane podczas sesji krzyżowej te ośmiotygodniowe kursy mają tę samą treść akademicką i cele nauczania jak kursy na uczelni, ale w całkowicie wirtualnym formacie.Programy specjalne... [-]
Stany Zjednoczone Washington USA Online
May 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Stacjonarne
Online
Łączone online i stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Les Roches International School of Hotel Management - Bluche,Switzerland

Semestr za granicą jest więcej niż przygody naukowej, to doświadczenie, które może wzbogacić swoje życie i zmienić swoją ścieżkę kariery. Wielu studentów, zwłaszcza z Kan ... [+]

[-]
Szwajcaria Crans-Montana
February 2019
W pełnym wymiarze godzin
20 tygodnie
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Maison des Langues

Letnie kursy języka francuskiego i kultury francuskojęzycznej ... [+]

Położone w historycznym centrum Genewy, Francuskie Letnie Kursy Uniwersytetu Genewskiego zapewniają ekscytujący zestaw 2-, 3- i 6-tygodniowego intensywnego kursu dla studentów z całego świata i wszystkich poziomów. Jest to jeden z najlepszych programów dla dorosłych i kultury francuskiej dostępnych w Szwajcarii od 1891 roku.

PROGRAM

Kurs 2-tygodniowy

- od 4 do 15 lutego 2019 r

- od 1 do 12 lipca 2019 r

3-tygodniowy kurs

- od 15 lipca do 2 sierpnia 2019 roku

- od 5 do 23 sierpnia 2019 r

Procesor: przygotowanie do studiów uniwersyteckich

od 15 lipca do 23 sierpnia 2019 r

OPCJONALNY

Zakwaterowanie w Cité Universitaire... [-]

Szwajcaria Geneva
June 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 - 6 tygodnie
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Szeged

Wydobądź jak najwięcej ze swojego lata! Jeśli chcesz rozpocząć lub odświeżyć węgierskiego w tętniącej życiem międzynarodowej społeczności, spędź kilka letnich tygodni w u ... [+]

Summer University - węgierski język i kultura

Wydobądź jak najwięcej ze swojego lata! Jeśli chcesz rozpocząć lub odświeżyć węgierskiego w tętniącej życiem międzynarodowej społeczności, spędź kilka letnich tygodni w uroczym miasteczku uniwersyteckim i ciesz się wielokulturowymi przyjaciółmi i dynamicznym otoczeniem!

Letni program intensywnej nauki języka i kultury węgierskiej obejmuje naukę języków na różnych poziomach, ekspozycję kulturalną w połączeniu z zajęciami akademickimi i zajęciami rekreacyjnymi.

XVIII LETNI KURS: 15 lipca - 11 sierpnia 2018

Tydzień 1: 16-20 lipca Tydzień 2: 23-27 lipca Tydzień 3: 30 lipca-3 sierpnia Tydzień 4: 6-10 sierpnia ... [-]
Węgry Szeged
Summer at Smith College

Przy tak niewielu programach do pisania, które są przeznaczone wyłącznie dla licealistek, Smith's Young Writing Workshop pozwala ci odkrywać twoje pisanie w kreatywnym i ... [+]

7-20 lipca 2019 r

Przy tak niewielu programach do pisania, które są przeznaczone wyłącznie dla licealistek, Smith's Young Writing Workshop pozwala ci odkrywać twoje pisanie w kreatywnym i wspierającym środowisku, które sprzyja twojemu umiłowaniu pisania na różnych nośnikach.

Wszystkie zajęcia będą prowadzone w stylu warsztatowym, co oznacza, że ​​każda klasa zacznie się od krótkiego segmentu, który koncentruje się na pojedynczej lekcji. Następnie instruktorzy skontaktują się z Tobą, aby zobaczyć, nad czym pracujesz. Czas na pisanie jest następujący. Sesja zajęć kończy się, gdy każdy pisarz dzieli się postępem z grupą.

Wszyscy profesorowie są pisarzami i poetami. Zwrócą szczególną uwagę na to, jak nauczyć się czytać swoją pracę przed publicznością i jak ją opublikować. Pod koniec warsztatu będzie można rozpocząć pisanie portfolio online i nawiązać profesjonalne kontakty w świecie literackim.... [-]

Stany Zjednoczone Northampton
July 2019
14 dni
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
European Centre for Career Education

Poznaj naszą innowacyjną koncepcję Business in Context i weź udział w naszym programie International Business Global Career Summer, który odbędzie się 8.7.2019 - 23.8.201 ... [+]

Pojęcie "uczenia się przez doświadczenie"

Niezbędna jest wszechstronna wiedza na temat własnej dziedziny, ale prawdziwi liderzy biznesowi muszą mieć możliwość zastosowania tej wiedzy w praktyce. Ucząc ich przechodzenia od teorii do praktyki, naszym celem jest dostarczenie absolwentom ECCEDU dodatkowej przewagi i pomóc im wyróżnić się spośród rówieśników. Wybrani absolwenci otrzymują 4 punkty ECTS.

Chcemy, aby studenci ECCEDU mieli doświadczenie w pracy w międzynarodowych transakcjach biznesowych i dalej zwiększali swoje umiejętności, koncentrując się zarówno na rozwoju osobistym, jak i zawodowym. Tematy poruszane podczas naszego programu są starannie wybierane każdego roku, aby dopasować się do ciągle zmieniającego się świata biznesu.... [-]

Czechy Prague
July 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 - 7 tygodnie
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Kedge Business School

Nasz letni program w KEDGE DESIGN SCHOOL w Tulonie oferuje zagranicznym studentom możliwość studiowania Design Thinking i Managing Creativity u bram francuskiej Riwiery. ... [+]

O TOULONU:

Toulon, 1 godzina jazdy na wschód od sąsiedniej Marsylii, jest trzecim co do wielkości francuskim miastem na wybrzeżu Morza Śródziemnego i bramą do słynnej Francuskiej Riwiery , niecałą godzinę od słynnych nadmorskich miejscowości takich jak Cannes, Antibes, Nicea i Saint Tropez. Stolica departamentu Var jest główną francuską bazą morską i siedzibą francuskiego lotniskowca Charles de Gaulle i jej grupy bojowej. Miasto jest ważnym ośrodkiem budowy okrętów, rybołówstwa, produkcji wina i produkcji sprzętu lotniczego i elektronicznego.

Lokalizacja Kedge's Design School w Tulonie jest domem dla dobrze prosperującej społeczności inżynierów, projektantów i przedsiębiorców. Coroczna międzynarodowa parada projektowa Toulon-Hyeres łączy kreatywne umysły z całego świata, aby wymieniać się pomysłami i przekraczać granice konwencjonalnego myślenia i podejścia. Dołącz do nas w przyszłym lecie, przekonaj się sam!... [-]

Francja Toulon
June 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 tygodnie
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Frankfurt School of Finance & Management

Nauczony w całości w języku angielskim, Finance Boot Camp przyciąga bardzo zmotywowanych studentów z całego świata. Spędzenie dwóch tygodni za granicą zapewni dodatkową e ... [+]

Być może nie zdecydowałeś się studiować finansów na uniwersytecie, ale teraz jesteś ciekawy dowiedzieć się więcej o głównych produktach finansowych i strategiach inwestycyjnych. Być może chcesz lepszego zrozumienia wiadomości lub marzenia o zostaniu następnym George Soros. Być może następnym razem będziesz nowym studentem i chcesz rozpocząć naukę. Tak czy inaczej, The Finance Boot Camp z grą bankową będzie zabawnym dodatkiem do twojego lata.

Nauczony w całości w języku angielskim, Finance Boot Camp przyciąga bardzo zmotywowanych studentów z całego świata. Spędzenie dwóch tygodni za granicą zapewni dodatkową ekspozycję międzynarodową. I wreszcie, skorzystasz z doskonałych połączeń Frankfurt School z bankami, instytucjami finansowymi i firmami konsultingowymi. Od uczestników oczekuje się płynnej znajomości języka angielskiego.... [-]

Niemcy Frankfurt
July 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 tygodnie
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
International Programs at Tufts University

Z dumą oferujemy programy oferujące rygorystyczny program akademicki i prawdziwą wymianę kulturalną. Twój czas na zajęciach zostanie uzupełniony o szereg działań w świeci ... [+]

Z dumą oferujemy programy oferujące rygorystyczny program akademicki i prawdziwą wymianę kulturalną. Twój czas na zajęciach zostanie uzupełniony o szereg działań w świecie rzeczywistym w Bostonie i Nowej Anglii, które pomogą ci żyć językiem podczas nauki. Z każdym dniem zobaczysz swoje umiejętności i pewność siebie.

Nasi wykładowcy w klasie są profesjonalnymi instruktorami języka angielskiego z dużym doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego jako drugiego języka. Nasi instruktorzy są zaangażowani w maksymalizację potencjału uczenia się w klasie i poza nią.

English Today High School Program

3-tygodniowy program dla uczniów szkół średnich... [-]

Stany Zjednoczone Medford
July 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 - 6 tygodnie
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Wellesley College

Spędź lato doświadczając życia studenckiego z pierwszej ręki. Wellesley College zaprasza wschodzące dziewczęta z liceum i seniorów do dołączenia do nas tego lata na wyjąt ... [+]

Wiosenny program Wellesleya, stworzony z myślą o intelektualnie ciekawych licealistkach.

Spędź lato doświadczając życia studenckiego z pierwszej ręki. Wellesley College zaprasza wschodzące dziewczęta i seniorów szkół średnich, aby dołączyły do ​​nas tego lata, aby uzyskać wyjątkowe, wciągające doświadczenie w college'u - Program wciągający przed studiami Wellesley . Przez cztery tygodnie uczniowie będą mieli okazję stać się członkami społeczności Wellesley, biorąc udział w kursach na poziomie uniwersyteckim, zdobywając pełne punkty na uczelni i odkrywając wspaniałe miasto w Bostonie. Uczniowie będą również korzystać z możliwości akademickich, społecznych i intelektualnych, których nie można znaleźć w programie liceum.... [-]

Stany Zjednoczone Wellesley
June 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 tygodnie
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
J.F. Oberlin University Summer Session

Kurs omawia japońskie społeczeństwo, kulturę i edukację z punktu widzenia wewnętrznej różnorodności etnicznej Japonii w dzisiejszym szybko globalizującym się i internacjo ... [+]

Prof. Yoshiko Nozaki (Gakushuin University) / Prof. Hiromitsu Inokuchi (Uniwersytet Senshu)

Kurs omawia japońskie społeczeństwo, kulturę i edukację z punktu widzenia wewnętrznej różnorodności etnicznej Japonii w dzisiejszym szybko globalizującym się i internacjonalizowanym świecie.

Nocleg

Dla uczestników sesji letnich dostępne są pokoje w rozmiarze bliźniaczym. Wszystkie obudowy znajdują się w pobliżu szkoły i są wygodne do dojazdów. Cała obudowa jest wyposażona w pościel, meble (biurko, krzesło, stół), kabinę prysznicową, toaletę, kuchenkę mikrofalową, telewizor i łącze internetowe.

Ważne daty

Termin realizacji: 30 czerwca - 27 lipca

30 czerwca - Przyjazd1 lipca - Orientacja2 lipca - rozpoczyna się sesja27 lipca - Sesja się kończyProgram kulturalny... [-]
Japonia Tokyo
June 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 tygodnie
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Les Roches International School of Hotel Management - Marbella, Spain

Najlepszy tydzień w twoim życiu jest tuż za rogiem ... ... [+]

Program Lato gościnność

Poznasz istotę gościnności przez życie i uczenia się na terenie kampusu z ludźmi z całego świata. Spodziewać się w pełni zanurzyć się w tej dynamicznej branży od dnia! Będzie doświadczenie za kulisami przyjrzeć się codziennej pracy zaangażowanych w zarządzanie udany hotel i nawet czuć presję prowadzenie znakomity pracę w kuchni jako szef kuchni.

Ciesz się piękny śródziemnomorski kurort miasto Marbella; plaże, boisko sportowe i sympatyczny kultury andaluzyjskiej.

Doświadczenie 5-Star

Gościnność jest świat możliwości wykorzystania karty

Jeden tydzień z nas będzie:

Zmień sposób zaprezentować siebie, a... [-]
Hiszpania Marbella
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
1 tydzień
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Sophia University Summer School

Składa się z trzytygodniowego programu akademickiego: Letnia Sesja 1 i Letnia Sesja 2. Ta letnia sesja zapewnia uczestnikom możliwość uczestniczenia w kursach wschodnioaz ... [+]

Witamy na Letniej Sesji Uniwersytetu Sophia we wschodnioazjatyckich studiach i języku japońskim

URL: www.sophia.ac.jp/eng/admissions/summer/summer_asia

Składa się z trzytygodniowego programu akademickiego: Letnia Sesja 1 i Letnia Sesja 2. Ta letnia sesja zapewnia uczestnikom możliwość uczestniczenia w kursach wschodnioazjatyckich i intensywnych kursach języka japońskiego w obu sesjach.

Od momentu powstania w 1961 r. Program ten umożliwił uczestnikom zapoznanie się z Japonią i zbadanie relacji tego kraju z Azją i resztą świata. Uczniowie doświadczają różnych aspektów japońskiej kultury i społeczeństwa i są świadkami miriady sposobów, w jakie odbijają się wszystkie kultury świata.... [-]

Japonia Chiyoda
June 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 tygodnie
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku