Filter
Letnie kursy
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Poświęcenie czasu na udział w kursie letnim jest świetną okazją do postępu w kierunku kolegium stopnia. Na stosunkowo krótkim czasie inwestycji, te szybsze tempo kursy letnie przekazać te same informacje rdzenia, jak znaleźć w tradycyjnym zaangażowania Określenie długości.

Co to letni kurs nauki polityczne? Letni kurs trwa studentów nauk politycznych na eksploracji systemów rządowych własnego kraju i daje wgląd w ich relacji z innymi, narodu na całym świecie. Kursy nauki polityczne czerpać z wielu innych dziedzinach nauki, w tym historii, socjologii, psychologii i ekonomii, aby wymienić tylko kilka. Istnieje mnóstwo różnych klas dostępnych, politologicznych niektóre koncentrując się na rządy poszczególnych państw, podczas gdy inni uważają materiału w skali międzynarodowej.

Politologia kursy letnie są podejmowane przez studentów z różnych powodów.Niektóre zrobić, aby uzyskać solidne podstawy do kariery na arenie politycznej. Inni udział wystarczy do osiągnięcia lepszego zrozumienia świata poza swoim życiu z dnia na dzień.

Częściej niż nie, kursy letnie na uczelniach są tańsze niż te oferowane w standardzie roku akademickiego. Niemniej jednak, dobrze jest zrobić badania na każdej szkoły zainteresowania mieć szczegółową listę opcji.

Ci, którzy zdecydują się wziąć udział w kursie letnim nauk politycznych położyć podwaliny wypełniania i znaczące kariery w przyszłości. Początkujący dziennikarze potrzebują zazwyczaj podstawowa wiedza polityczna, aby zatrudniony przez największych wydawnictw i sieci telewizyjnych. Szeroko zakrojone badania w zakresie nauk politycznych są często wymagane przez wiele stanowisk rządowych, czy są one lokalny czy międzynarodowy charakter. Prawie wszyscy senatorowie, przedstawiciele, posłowie, prezydenci i premierzy mają pewne doświadczenie w tej dziedzinie, aby być skuteczne.

Narody na całym świecie uczą studentów zawiłości nauk politycznych, dlatego kursy letnie w tej sprawie są tak powszechnie oferowane. Aby zapisać się na jeden, szukać programu i skontaktuj się bezpośrednio biuro przyjęć szkoły do ​​wyboru przez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

27 Wyniki z Nauki polityczne

University of Exeter International Summer School

Ten stymulujący kurs zapewni ci możliwość zaangażowania się w najbardziej trudne i palące problemy w stosunkach międzynarodowych i konfliktach. Poznasz główne cechy dzisi ... [+]

Ten stymulujący kurs zapewni ci możliwość zaangażowania się w najbardziej trudne i palące problemy w stosunkach międzynarodowych i konfliktach. Poznasz główne cechy dzisiejszego globalnego środowiska bezpieczeństwa, od terroryzmu po napięcia wywołane zmianami klimatu, od rozprzestrzeniania broni jądrowej po kryzys migracyjny.

Rozważycie, w jaki sposób różne szkoły myślenia mogą zdecydowanie wzmocnić naszą analizę tych zagadnień, co doprowadzi do uznania złożonej roli czynników, takich jak zdolności wojskowe, struktury ekonomiczne, instytucje międzynarodowe, tożsamości i ideologie, język i emocje.

... [-]
Wielka Brytania Exeter
Sierpień 2020
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Institute for European Studies (IES), Vrije Universiteit Brussel

Dwa tygodnie intensywnych studiów (w Brukseli ... [+]

W skrócie: Intensywna 2-tygodniowa szkoła letnia (1 tydzień w Brukseli i 1 w Wiedniu). To przełomowy kurs w procesie kształtowania polityki UE, a w 2019 r. Koncentruje się na analizie bezpieczeństwa ludzi w UE! Omawiając wszystkie obszary polityki UE, przedstawimy uczestnikom wgląd w kilka aspektów bezpieczeństwa, w tym bezpieczeństwo w jego tradycyjnym znaczeniu (obrona), ale także z perspektywy społecznej (migracja, środowisko, rozwój).

Wizyty: Komisja Europejska, Parlament Europejski, OBWE, Organizacja Narodów Zjednoczonych, Delegatura UE w Wiedniu.

Dedykowana strona internetowa: www.eu-summerschool.eu

Dedykowana strona na Facebooku: www.facebook.com/summerschooleu/... [-]

Belgia Brussels Austria Vienna
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
2 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vesalius College

Vesalius College położony w Brukseli, „stolicy Europy”, oferuje studentom wyjątkowe letnie doświadczenie. Trwająca zaledwie 7 tygodni sesja letnia daje uczniom ukierunkow ... [+]

Vesalius College położony w Brukseli, „stolicy Europy”, oferuje studentom wyjątkowe letnie doświadczenie. Trwająca zaledwie 7 tygodni sesja letnia daje uczniom ukierunkowany program akademicki oraz możliwość doświadczenia i odkrywania najlepszych europejskich kultur i podróży.

Letni program Vesalius College obejmował kursy z zakresu biznesu, komunikacji, spraw międzynarodowych i międzynarodowych

Kursy

Lato 2019

Maksymalne obciążenie to 2 kursy.

ART101G - Sztuka w Belgii - Leon LockBUS 102G, belgijski przemysł browarniczy w globalnym kontekście: biznes, ekonomia, kultura i innowacje - Sven Van KerckhovenBUS2113G - Zasady zarządzania organizacją - Munira AminovaBUS243G - Systemy kontroli zarządzania - Kim AdamsenBUS 316G - Modele biznesowe i przywództwo w czasach transformacji - de KemmeterBUS 363G - Global Sustainability and Society - Frank BillingsleyCMM 214G, Grywalizacja w polityce, biznesie i komunikacji: podejście interdyscyplinarneCMM233G - Wprowadzenie do fotoreportażuCMM 262G, Europejski film, kultura i współczesne wizje - Ernest MathijsINT 381G, InternshipPRAWO 204G, Prawa człowieka i międzynarodowe prawo karne: Sprawa Międzynarodowego Trybunału Karnego - Medlir MemaPOL 223G, Konflikt etniczny, pojednanie i rekonstrukcja - Medlir MemaPOL 225G, globalny terroryzm, przeciwdziałanie terroryzmowi i (De-) radykalizacja - Serge StroobantsPOL234G, Ekonomia i polityka UE - Mark CornerPOL 261G, Historia i polityka współczesnego Bliskiego Wschodu - Iris AbrahamPOL 334G, Unia Europejska na świecie - Amie Kreppel... [-]
Belgia Brussels
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
7 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Sciences Po Lille

Czy masz ochotę odwiedzić instytucje europejskie, studiować sprawy UE i język francuski w tym samym czasie tego lata? Witamy w Letniej Szkole Sciences Po Lille ! ... [+]

Czy masz ochotę odwiedzić instytucje europejskie, studiować sprawy UE i język francuski w tym samym czasie tego lata? Witamy w Letniej Szkole Sciences Po Lille !

Letnia Szkoła 2019 proponuje innowacyjny program wokół 2 ścieżek:

Sprawy międzynarodowe - UEJęzyk francuski

Profesorowie nauczający w ciągu czterech tygodni szkoły letniej będą mieli okazję uczyć małe grupy studentów i proponować podejścia metodologiczne i interaktywne. Studenci podzielą swój czas w Lille na moduły koncentrujące się na sprawach międzynarodowych i europejskich, w tym na kwestiach takich jak europejska tożsamość i wartości, migracja i konflikty. Kursy języka francuskiego mają na celu doskonalenie i doskonalenie umiejętności językowych, a także pewne zrozumienie współczesnych aspektów francuskiego społeczeństwa. Letnia Szkoła Sciences Po Lille oferuje różnorodne wycieczki i imprezy towarzyskie.... [-]

Francja Lille
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Moscow State Institute Of International Relations, MGIMO

W tym roku Międzynarodowa Letnia Szkoła MGIMO oferuje dwa intensywne moduły "Rosyjska polityka zagraniczna: współczesne wyzwania" oraz "Polityka energetyczna Rosji i międ ... [+]

.

W tym roku Międzynarodowa Letnia Szkoła MGIMO oferuje dwa intensywne moduły "Rosyjska polityka zagraniczna: współczesne wyzwania" oraz "Polityka energetyczna Rosji i międzynarodowa współpraca energetyczna".

Oba moduły są prowadzone w języku angielskim przez renomowanych, uznanych na całym świecie profesorów Uniwersytetu MGIMO, na poziomie magisterskim. Studenci będą uczestniczyć w codziennych wykładach, a następnie w dyskusjach grupowych i projektach zespołowych, spotkać wybitnych rosyjskich polityków i dyplomatów, przedstawicieli rosyjskich i międzynarodowych dużych firm.

Każdy moduł składa się z Dyscyplinarnych Kursów (62 godziny kontaktowe, w tym egzamin ustny, 5 punktów ECTS), 30 godzin kontaktowych i 14 godzin szkoleniowych w języku rosyjskim (4 punkty ECTS). Kurs języka rosyjskiego odbywa się w grupach złożonych ze studentów o podobnym poziomie znajomości języka rosyjskiego.... [-]

Rosja Odintsovo
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Higher School of Economics

Zarabiaj kredytów i odkryć Rosję na Międzynarodowym Uniwersytecie HSE Letniej w Moskwie i Sankt Petersburgu ... [+]

Każdego lata, studentów i absolwentów i profesjonalistów z całego świata przyjeżdżają do Moskwy na polsko-zajęcia dydaktyczne z najlepszych profesorów HSE. Kursy koncentrują się na polityce, historii, ekonomii i kultury Rosji i Eurazji, a także informatyka, matematyka, nauki społeczne, humanistyczne i języka rosyjskiego.

Studenci projektowania własnych planów studiów w oparciu o ich interesy i liczby punktów, które chcą zarobić. W kampusach HSE w Petersburgu i Niżnym Nowogrodzie oferowane są specjalne moduły, aby studenci zagraniczni mogli doświadczyć trzech miast Rosji w ciągu jednego lata.

Terminy: 20 czerwca - 20 sierpnia 2018

Opłata: 150 USD za akademię (więcej informacji)... [-]

Rosja Moscow Nizhny Novgorod Saint Petersburg
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
2 - 8 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
SIT Graduate Institute

W tym trzytygodniowym programie szkolenia zawodowego i akademickiego poznasz podstawowe idee i praktyki transformacji konfliktu. ... [+]

W tym trzytygodniowym programie szkolenia zawodowego i akademickiego poznasz podstawowe idee i praktyki transformacji konfliktu. Program odbywa się na kampusie SIT Graduate Institute w Brattleboro, Vermont i jest prowadzony przez zróżnicowaną grupę uznanych na całym świecie wydziałów z wieloletnim doświadczeniem w stosowaniu, klasie i badaniach. Ta grupa obejmuje wydział SIT , profesjonalnych budowniczych pokoju i wykładowców z międzynarodowych organizacji pozarządowych Musicians without Borders, którzy współpracują z SIT .

Filozofia programu polega na tym, że trening transformacji konfliktów jest najbardziej skuteczny, gdy łączy umiejętności oparte na akademickich instrukcjach z osobistymi interakcjami między budującymi pokój z podziałem etnicznym, narodowym, religijnym i kulturowym. Ty i inni uczestnicy CONTACT będą uczyć się od siebie nawzajem i Twoich instruktorów w intensywnym formacie po empirycznym modelu uczenia się. Zazwyczaj w programie uczestniczą budujący pokój z co najmniej 15 krajów.... [-]

Stany Zjednoczone Brattleboro
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Go For it Brussels

Nic nie mówi o profesjonalistach z całego świata, takich jak CV, które może pochwalić się doświadczeniem w kilku krajach, ale jak to połączyć, jeśli jesteś świeżo po szko ... [+]

Czy nie masz dość przeglądania ofert pracy, które wymagają doświadczenia? A w jaki sposób i tak masz zdobyć doświadczenie?

Możemy pomóc

Jeśli jesteś studentem, absolwentem lub niedawnym absolwentem uniwersytetu lub college'u, jest to program dla ciebie! Pomożemy ci przejść od świata akademickiego do profesjonalnego.

Co dostałeś:

staż w Twojej okolicy, gwarantowany w 100%!Wypolerowane cv i list motywacyjny, bezproblemowelokalna orientacja i porady, dzięki czemu szybko poczujesz się jak w domu w nowym środowiskuOpcja Backpacker: nasz najtańszy program!Opłata za program obejmuje staż, polerowanie CV i coaching kariery, a także kredyty akademickie: 2250 € opłaty ryczałtowej... [-]
Belgia Brussels
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 3 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Helsinki Summer School

Kurs oferuje przegląd aktualnych wyzwań rozwoju społecznego i politycznego w Europie Wschodniej. Prowadzone przez grupę ekspertów w obszarze badań dotyczących historii, p ... [+]

Wyzwania rozwoju demokracji w Europie Wschodniej

ORGANIZATOR:

Uniwersytet w Helsinkach, Aleksanteri Institute

TERMIN:

9.-18.08.2017

CENNIK:

600-900 EUR

Kredyty:

6 ECTS

KOORDYNATOR:

Eeva Korteniemi

studenci docelowe

Kurs przeznaczony jest dla zaawansowanych studentów i poziom studentów magisterskich z nauk humanistycznych i społecznych.

Streszczenie

Kurs oferuje przegląd aktualnych wyzwań rozwoju społecznego i politycznego w Europie Wschodniej. Prowadzone przez grupę ekspertów w obszarze badań dotyczących historii, politologii, socjologii i badań mediów, postrzega kurs na Europę Wschodnią w tym krajów byłego bloku wschodniego. Obejmują one krajach bałtyckich Środkowo-Wschodniej i Południowo-Wschodniej, na Bałkanach oraz na Ukrainie. Rosja jest omawiana tylko jako punkt odniesienia do obszaru naszego koncernu: nie będzie jakieś specjalne wykłady na temat rosyjskich rozwoju.... [-]

Finlandia Helsinki
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
10 dni
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
SOAS Summer School

Kurs ten oferuje wgląd w kluczowe kwestie dotyczące płci i konfliktu, przesłuchania rezolucji Rady Bezpieczeństwa w sprawie kobiet, pokoju i bezpieczeństwa, w tym przemoc ... [+]

Opis programu

Kurs ten oferuje wgląd w kluczowe kwestie dotyczące płci i konfliktu, przesłuchania rezolucji Rady Bezpieczeństwa w sprawie kobiet, pokoju i bezpieczeństwa, w tym przemocy seksualnej związanej z konfliktami, a także analizuje ponadnarodowe podejścia feministyczne poza rezolucjami. Kurs koncentruje się na studentach zainteresowanych badaniami feminizmu i męskości, seksualności i płci, a także narzędzi do analizy płci w badaniach nad budowaniem pokoju i utrzymaniem pokoju, inicjatywami pokonfliktowymi, bezpieczeństwem i konfliktami zbrojnymi.

Moduł wykorzystuje interdyscyplinarne materiały i badania w celu zbadania różnych wymiarów płci i konfliktu, pod względem doświadczeń osób płci żeńskich, a także ram prawnych i politycznych, które działają w warunkach konfliktu. Uczniowie będą rozwijać niuansowe zrozumienie różnych podejść do płci i seksualności i zastosować je do kluczowych kwestii w spektrum konfliktów.... [-]

Wielka Brytania London
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Southampton

Temat ten, dostarczony przez Steve'a Chisnall'a, byłego wicemarszałka w brytyjskich Royal Air Force, oraz dyrektora mgr Southampton w dziedzinie międzynarodowego ... [+]

Spędź lato, stając się częścią światowej klasy uniwersytetu

Po dołączeniu do Międzynarodowej Szkoły Letniej 2018, rezerwujesz swoje miejsce, aby stać się częścią uznanego na całym świecie centrum światowej klasy badań, przedsiębiorczości i nauki. Przez cztery tygodnie, od 16 lipca do 10 sierpnia 2018 roku, spotkasz wielu studentów i pracowników, dzięki którym University of Southampton jednym z najlepszych 1% uniwersytetów na świecie.

Mieszanie ze studentami i pracownikami z całego świata w klasie, w miarę jak korzystasz z naszych nowoczesnych udogodnień w kampusie lub podczas relaksu w komfortowej sali zamieszkania, nawiążesz przyjaźnie i zdobędziesz doświadczenia, które zabiorą do domu .... [-]

Wielka Brytania Southampton
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Collegium Civitas

Wraz z upadkiem Związku Radzieckiego, wielu krajach Europy Środkowej szybko przeniósł odłączyć się od rosyjskiej strefy wpływów i dołączył do zachodnich instytucji w tym ... [+]

Przegląd

Wraz z upadkiem Związku Radzieckiego, wielu krajach Europy Środkowej szybko przeniósł odłączyć się od rosyjskiej strefy wpływów i dołączył do zachodnich instytucji w tym NATO i UE. Zachód widział w tym realizacji prawa do samostanowienia; Rosja tendencję, żeby go zobaczyć jako zagrażające ruch przypominający "okrążenia". Kurs rozpatrzy złożone historyczne korzenie sprzecznych stanowiska między NATO i UE, z jednej strony, a Rosją z drugiej strony, i pokazać, jak to ma wpływ na wydarzenia w Ukraina i poza nią. Omówimy znaczenie inteligencji w mrocznym świecie hybrydowy wojny. Omówimy energetycznych i nieenergetycznych zasoby naturalne odgrywać rolę w polityce bezpieczeństwa. Będziemy też patrzeć na rolę, że tradycyjne i nowe media odgrywają w bezpieczeństwo państwa, a co stany trzeba zrobić, aby wzmocnić cyberbezpieczeństwa w obrębie swoich granic. ... [-]

Polska Warsaw
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
15 dni
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Southampton International Summer School

Kiedy wstąpisz do Międzynarodowej Szkoły Letniej 2019, będziesz uczyć się do sześciu ekscytujących tematów przez cztery tygodnie, kiedy będziesz z nami. Każdy temat jest ... [+]

Dołącz do nas na lato brytyjskiej kultury i poznaj nasze światowe badania.

Kiedy wstąpisz do Międzynarodowej Szkoły Letniej 2019, będziesz uczyć się do sześciu ekscytujących tematów przez cztery tygodnie, kiedy będziesz z nami. Każdy temat jest dostarczany przez uznanego na arenie międzynarodowej członka personelu akademickiego na University of Southampton, współpracującego z jednym z naszych wielu entuzjastycznych studentów studiów podyplomowych. Poprzez trzy angażujące i interaktywne sesje lekcyjne wprowadzą Cię w wybrany przez siebie temat, wyjaśniając, dlaczego jest to dla nich ważne i oferując ci wgląd w światowe środowisko badawcze, w którym pracują.... [-]

Wielka Brytania Southampton
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Georgian Institute Of Public Affairs

Kurs ten przeznaczony jest do absolwentów i studentów studiów wyższego szczebla z szerokiej wiedzy i zrozumienia Czarnego Morza Kaspijskiego-Regionu. Kurs dostarczy z prz ... [+]

Certyfikowany Program Lato kredytowych

Geopolityka i bezpieczeństwo - Case Black Sea-Region Morza Kaspijskiego

Program ten jest wspierany przez hojnego wsparcia z MR. FRANK Greinke i jego rodzina fundament.

PROGRAM OPIS & CELE

Kurs ten przeznaczony jest do absolwentów i studentów studiów wyższego szczebla z szerokiej wiedzy i zrozumienia Czarnego Morza Kaspijskiego-Regionu. Kurs dostarczy z przeglądu strategicznego rozwoju historycznych i aktualnych, a także z różnymi scenariuszami do długotrwałego rozwoju w regionie poprzez analizy empiryczne przypadkach i bieżącego stanu bezpieczeństwa w regionie. Głównym celem kursu będzie na kluczowych stanach dla stabilności i wzrostu w regionie: Ukraina, Gruzja, Armenia, Azerbejdżan, Uzbekistan, Kazachstan i Turkmenistan podczas dyskusji klasowej będziemy malować mapę strategiczną Kaukazu i Środkowej Azji, patrząc na wiele czynników wewnętrznych i zewnętrznych, w tym stabilności: interesy wielkich mocarstw i sprzecznych priorytetów polityki zagranicznej państw regionalnych; stan zarządzania, efektywności państw i problemu korupcji; Silny wzrost makro w niektórych krajach ze względu na zasoby naturalne, wraz z ograniczonym dostępem do możliwości gospodarczych i edukacyjnych; zatrudnienie jako kwestia bezpieczeństwa i podstawowy środek legitymizacji państwa; błędną alokację zasobów ekonomicznych, ludzkich i naturalnych; Stan społeczeństwa obywatelskiego; szanse dla ułatwienia zaangażowania obywateli w krajowym rozwoju społeczeństw wieloetnicznych i zwiększając ich poczucie inicjacji.... [-]

Gruzja Tbilisi
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Geneva Institute of Geopolitical Studies

Głównym celem tego programu jest wprowadzenie podstawowych pojęć geopolityki. ... [+]

Głównym celem tego programu jest wprowadzenie podstawowych pojęć geopolityki. Oczywiście przyjmuje interdyscyplinarnego podejścia, które zawiera wymiar strategiczny, geograficznych, historycznych, kulturowych i ekonomicznych, w celu ułatwienia głębszego zrozumienia współczesnych stosunków międzynarodowych. Konferencje odbędą się przez wiodących ekspertów międzynarodowych.

Grupa docelowa uczestników: osób pracujących dla organizacji międzynarodowych i agencji rządowych, dyplomatów, studentów, osób pracujących w różnych sektorach gospodarki, oraz innych zainteresowanych osób.

Terminy: Program rozpoczyna się w poniedziałek, 13 lipca, a kończy się w piątek, 17 lipca 2015.... [-]

Szwajcaria Geneva
Luty 2020
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku