Filter
Letnie kursy
Malta

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Malta kawalerów oferty.

Online letnie kursy oferowane są przez zdecydowaną większość instytucji policealnych. Nauki online pozwala studentom na kursy z dowolnego miejsca na świecie. Studenci szukają nietradycjonalnej doświadczenia klasie powinny rozważyć podjęcie kursów online letnie.

Malta to mała, wyspiarskie państwo na Morzu Śródziemnym, która leży na południe od Sycylii, we Włoszech. Malta promuje się powodzeniem jako całkowicie dwujęzyczna narodu na maltańskim i angielskim. Liczy się dla wielu instytucji edukacyjnych w pozostałej części świata, jako kraju, gdzie angielski jest językiem ojczystym i dlatego często nawet dotować studentów tam się go uczyć. Zdecydowana większość obywateli maltańskich mówić po angielsku w bardzo wysokim standardzie.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Malta. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Malta tutaj.

Czytaj więcej Pokaż mniej

Results

ICTQ Malta

ICTQ School of English we współpracy z European Pilot Academy of Malta stworzyło kurs przeznaczony wyłącznie dla młodych ludzi zainteresowanych lotnictwem. Program ma na ... [+]

. Kliknij, ABY ZAPASOWAĆ TERAZ !

ICTQ School of English we współpracy z European Pilot Academy of Malta stworzyło kurs przeznaczony wyłącznie dla młodych ludzi zainteresowanych lotnictwem. Program ma na celu dostarczenie Podstaw Szkolenia Lotniczego wraz z angielskim lotnictwem. W zamian student będzie w stanie zrozumieć, jak leci samolot i jak kontrolowany jest ruch lotniczy. Poznają podstawową terminologię lotniczą w języku angielskim - Międzynarodowy język nieba. Studenci zapisujący się na ten kurs będą mogli doświadczyć tego, czego potrzeba, aby zostać pilotem. Bez względu na to, czy jest to hobby czy kariera w przyszłości, jest to zdecydowanie pierwszy krok we właściwym kierunku!... [-]

Malta Mellieha
September 2019
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku