Filter
Letnie kursy
Francja Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Online letnie kursy oferowane są przez zdecydowaną większość instytucji policealnych. Nauki online pozwala studentom na kursy z dowolnego miejsca na świecie. Studenci szukają nietradycjonalnej doświadczenia klasie powinny rozważyć podjęcie kursów online letnie.

Szeroki zakres wiedzy, jak również asortyment metod i umiejętności niezbędne w inżynierii mechanicznej są. Temat ten jest zróżnicowany, ponieważ jest podstawą projektowania i produkcji począwszy od małych pojedynczych części i urządzeń do dużych systemów.

Francja jest obecnie w gronie 20 najlepszych krajów funkcjonujących w warunkach gospodarki ze względu na ich doskonałe wyniki zorientowanych szkolnictwa wyższego wykształcenia. Większość kursów na uczelniach oferowane są w języku francuskim. Francja ma 60 publicznych i 100 uczelni prywatnych.

Znajdź najlepsze uczelnie, szkoły biznesu i uniwersytety oferujące studia licencjackie w Europie, USA, Azji, Australii i wielu innych! Zaoszczędź czas!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Inżynieria mechaniczna, Francja

IPSA

Wybierz jeden z naszych dwóch programów szkół letnich i IPSA w IPSA podczas 3 tygodni w Paryżu i Tuluzie. ... [+]

IPSA jest szkołą inżynieryjną oferującą 5-letni program nauczania w 100% poświęcony aeronautyce i przestrzeni kosmicznej. Oferujemy dwa programy szkół letnich

„Wyobraź sobie, rozwijaj się i lataj!”„Poznaj gwiazdy i nasze niebo”Wyobraź sobie, rozwijaj i lataj!

Program ten ma na celu dostarczenie kluczowych koncepcji w zakresie projektowania, modelowania i kontroli pojazdów mikro-powietrznych (MAV) obejmujących zarówno aspekty teoretyczne, jak i eksperymentalne. W związku z tym zostaną zbadane określone konfiguracje dronów. Szczegółowe realistyczne symulacje obejmujące nie tylko ruch drona, ale także aerodynamiczne aspekty projektowe dotyczące zastosowań w świecie rzeczywistym.... [-]

Francja Paryż Toulouse
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku