close

Filtry

Zobacz wyniki

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Azerbejdżan kawalerów oferty.

Online letnie kursy oferowane są przez zdecydowaną większość instytucji policealnych. Nauki online pozwala studentom na kursy z dowolnego miejsca na świecie. Studenci szukają nietradycjonalnej doświadczenia klasie powinny rozważyć podjęcie kursów online letnie.Azerbejdżan znajduje się na kontynencie azjatyckim, w wschodniej części Zakaukazia. Oficjalna nazwa Azerbejdżanu jest Rep… Czytaj więcej

Online letnie kursy oferowane są przez zdecydowaną większość instytucji policealnych. Nauki online pozwala studentom na kursy z dowolnego miejsca na świecie. Studenci szukają nietradycjonalnej doświadczenia klasie powinny rozważyć podjęcie kursów online letnie.

Azerbejdżan znajduje się na kontynencie azjatyckim, w wschodniej części Zakaukazia. Oficjalna nazwa Azerbejdżanu jest Republika Azerbejdżanu.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Azerbejdżan. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Azerbejdżan tutaj.

Pokaż mniej
format_list_bulleted Filtry
Nakhchivan State University
Nakhchivan, Azerbejdżan

Specjalnością Medycyny Ogólnej został otwarty na Wydziale Lekarskim NSU w 2011 roku czas trwania edukacji specjalności Medycyny Ogólnej wynosi 6 lat.

Specjalnością Medycyny Ogólnej został otwarty na Wydziale Lekarskim NSU w 2011 roku czas trwania edukacji specjalności Medycyny Ogólnej wynosi 6 lat. -
Letnie kursy
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami