Kursy letnie Programy

Kursy letnie są drogą do budowania cennych kwalifikacji akademickich w czasie sesji letniej w szkołach i na uniwersytetach na całym świecie. Kursy letnie służyć wiele celów dla poszczególnych uczniów: są czasami stosowane w celu wypełnienia luki między różnymi fazami studiów akademickich, lub w celu zapewnienia dodatkowego szkolenia zawodowego i kwalifikacji. Istnieją kursy letnie w wielu różnych przedmiotów w humanistyczne, gospodarka, biologiczne i Przyrodniczego, inżynierii, technologii, nauk przyrodniczych, a nawet więcej. Wiele różnych kursów letnich mogą być przytłaczające - Don 't niech Cię zatrzymać! Rozpocznij wyszukiwanie patrząc na najbardziej popularnych letnich kursów, wymienionych poniżej.

Nowo dodane kursy letnie

University of Exeter International Summer School

Wiktoriańskie rewolucje i ewolucje: literatura i kultura wizualna

Grudzień 5, 2018
Moduł ten analizuje szeroki zakres tekstów wizualnych i literackich, od gotyckich powieści po obrazy prerafaelitów, które zapewniają poczucie niezwykłego bogactwa historycznego epoki wiktoriańskiej.

London School of Business and Finance  (LSBF) Executive Education

Letnia szkoła biznesu

Grudzień 2, 2018
Rozpocznij lato we właściwym kierunku! LSBF Executive Education oferuje intensywny trzytygodniowy letni program idealny dla studentów i absolwentów. Ten letni kurs jest zorientowany na karierę i bardzo praktyczny: jeden dzień w tygodniu przeznaczony jest na wizyty w firmie.

Outward Bound Costa Rica

Summer Rainforest Trek

Grudzień 6, 2018
Osoby w wieku powyżej 19 lat mogą odkrywać Kostarykę lub Panamę w jednym tygodniu pełnym zajęć lub połączyć oba poniższe kursy na dwa tygodnie niezapomnianego wrażenia.

Uniwersytety w Polska

Zmień lokalizację

Czym jest Kurs Letni?