Kursy letnie Programy

Kursy letnie są drogą do budowania cennych kwalifikacji akademickich w czasie sesji letniej w szkołach i na uniwersytetach na całym świecie. Kursy letnie służyć wiele celów dla poszczególnych uczniów: są czasami stosowane w celu wypełnienia luki między różnymi fazami studiów akademickich, lub w celu zapewnienia dodatkowego szkolenia zawodowego i kwalifikacji. Istnieją kursy letnie w wielu różnych przedmiotów w humanistyczne, gospodarka, biologiczne i Przyrodniczego, inżynierii, technologii, nauk przyrodniczych, a nawet więcej. Wiele różnych kursów letnich mogą być przytłaczające - Don 't niech Cię zatrzymać! Rozpocznij wyszukiwanie patrząc na najbardziej popularnych letnich kursów, wymienionych poniżej.

Nowo dodane kursy letnie

Innes Institute Vienna

Międzynarodowy Tydzień Żeglarskich Studentów

Październik 16, 2018
Ta letnia szkoła jest idealnym wyborem dla międzynarodowych studentów i profesjonalistów, którzy chcą kształtować swoje umiejętności budowania zespołu i żeglarstwa poprzez nawiązywanie kontaktów i kontakt z utalentowanymi i ciekawymi rówieśnikami z całego świata. Ten kurs jest odpowiedni dla wszystkich dziedzin akademickich. Podczas tej szkoły popłyn… [+]iesz przez Morze Adriatyckie i odkryjesz wspaniałe chorwackie wyspy z małym zespołem. Spędzisz dużo czasu, wspierając i poznając się nawzajem, ucząc się, jak funkcjonować w grupie. Profesjonalny skipper u twojego boku zadba o twoje bezpieczeństwo i pomoże ci zorganizować czas na pokładzie, wprowadzając cię w podstawy żeglarstwa. Jeśli masz doświadczenie w żeglarstwie, również zostaniesz zakwestionowany. [-]

Manchester Central School of English

Kurs: Junior Summer School

Październik 15, 2018
2018 Junior Summer School, Peel Park, Salford University Campus

Arts University Bournemouth - Summer Courses

Rysunek

Październik 3, 2018
Rysowanie jest istotną częścią każdej specjalności artystycznej i projektowej, a także dla tych, którzy chcą pracować w branżach kreatywnych i jest istotą tego, co robimy tutaj w AUB.

Uniwersytety w Polska

Zmień lokalizację

Czym jest Kurs Letni?