Read the Official Description

Doświadczenie letnie w Glion oferuje wstępne wprowadzenie do świata luksusowej gościnności i urozmaicenie programu studiów licencjackich z wyborem trzech kursów wakacyjnych.

Dowiedz się, czego potrzeba, aby zarządzać międzynarodową firmą poprzez warsztaty i wyjazdy terenowe do znanych na całym świecie firm z branży hotelarskiej, w tym wizyta w luksusowym obiekcie i zwiedzanie najważniejszej areny sportowej.

Przyjedziesz w miejscu narodzin gościnności - Szwajcarii. Tutaj dowiesz się praktycznych umiejętności gościnnych w kuchni, usługach i dzielnicach, odwiedzić lokalne atrakcje i zobaczyć w pierwszej kolejności, jak szwajcarska czekolada jest.

Jeśli szukasz zanurzyć się w gościnności z dwóch perspektyw kulturowych, możesz wybrać ukończenie tygodnia w Szwajcarii i Wielkiej Brytanii na dwa tygodnie.

Co doświadczysz

W obu miejscach dowiesz się od najlepszych, biorąc udział w wykładach wstępnych i warsztatach przez wybitnych wykładowców firmy Glion i zwiedzających, takich jak szef kuchni Benoit Carcenat, który wcześniej pracował w jednej z najlepszych europejskich restauracji gastronomicznych.

Program taught in:
Język angielski
Ten kurs jest
Data początkowa
Luty 2019
Duration
1 - 2 tygodnie
Full-time
Deadline
By locations
By date
Data początkowa
Luty 2019
Data końcowa
Application deadline

Luty 2019

Location
Application deadline
Data końcowa