Letnia szkoła 2019

Informacje ogólne

Opis programu

Jak się zmienisz tego lata?

Odpowiedź to program, w którym uczestnicy mają wyzwanie, aby osiągnąć swój pełny potencjał. W stymulującym środowisku, sprzyjającym kreatywności i innowacyjności, Letnia Szkoła UÉvora jest wyjątkową okazją do zdobycia nowych umiejętności podczas odkrywania kampusu UÉvora i miasta Évora. Nawiąż kontakt z rówieśnikami z całej Portugalii i całego świata. Skorzystaj z okazji, aby doświadczyć wyjątkowych zajęć dostępnych na terenie kampusu oraz w bogatym kulturowo mieście Évora. Letnia Szkoła UÉvora to inspirująca propozycja, by kształtować swoją przyszłość.

Przepis na wspaniałe doświadczenie na Uniwersytecie Évora

  • Kursy dla wszystkich: studentów studiów licencjackich i magisterskich z portugalskich i międzynarodowych instytucji szkolnictwa wyższego, portugalskich uczniów szkół średnich, specjalistów z różnych dziedzin, naukowców i ogółu społeczeństwa.
  • „Programy dostosowane do potrzeb”, w których każdy uczestnik może zapisać się na jeden lub więcej kursów zgodnie z ich celami i obszarami zainteresowań.
  • Wyjątkowy program społeczno-kulturalny, który obejmuje rozmowy z naukowcami, artystami, absolwentami Uniwersytetu w Évorze i wiele działań kulturalnych na Uniwersytecie i w mieście.
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

A Universidade de Évora é uma das universidades do sistema de ensino superior público português e, por conseguinte, tem por missão.

A Universidade de Évora é uma das universidades do sistema de ensino superior público português e, por conseguinte, tem por missão. Pokaż mniej