Jak się zmienisz tego lata?

Odpowiedź to program, w którym uczestnicy mają wyzwanie, aby osiągnąć swój pełny potencjał. W stymulującym środowisku, sprzyjającym kreatywności i innowacyjności, Letnia Szkoła UÉvora jest wyjątkową okazją do zdobycia nowych umiejętności podczas odkrywania kampusu UÉvora i miasta Évora. Nawiąż kontakt z rówieśnikami z całej Portugalii i całego świata. Skorzystaj z okazji, aby doświadczyć wyjątkowych zajęć dostępnych na terenie kampusu oraz w bogatym kulturowo mieście Évora. Letnia Szkoła UÉvora to inspirująca propozycja, by kształtować swoją przyszłość.

Przepis na wspaniałe doświadczenie na Uniwersytecie Évora

  • Kursy dla wszystkich: studentów studiów licencjackich i magisterskich z portugalskich i międzynarodowych instytucji szkolnictwa wyższego, portugalskich uczniów szkół średnich, specjalistów z różnych dziedzin, naukowców i ogółu społeczeństwa.
  • „Programy dostosowane do potrzeb”, w których każdy uczestnik może zapisać się na jeden lub więcej kursów zgodnie z ich celami i obszarami zainteresowań.
  • Wyjątkowy program społeczno-kulturalny, który obejmuje rozmowy z naukowcami, artystami, absolwentami Uniwersytetu w Évorze i wiele działań kulturalnych na Uniwersytecie i w mieście.
Program prowadzony przez:
  • Portuguese (Portugal)
Ostatnia aktualizacja Czerwiec 6, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Paź 2019
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Paź 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Paź 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa