Letnia Szkoła na Islandii 2018

Bifröst University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Letnia Szkoła na Islandii 2018

Bifröst University

SummerSchool01

Program Szkoły Letniej 2019

Letnia Szkoła znajduje się w naturalnym raju Bifröst Village w zachodniej Islandii, pomiędzy wulkanem a lodowcem. Studenci są zakwaterowani w komfortowych pokojach jedno i dwuosobowych w pięknym kampusie programu na brzegu jeziora Hreðarvatn.

Trzytygodniowy program (8 ECTS / 4 US Credits) oferuje wysokopoziomowe studia Leadership z naciskiem na zrównoważony rozwój.

Letnia Szkoła odbędzie się od 13 lipca do 3 sierpnia 2019 roku.

Letnia Szkoła daje uczniom szkolenia z przywództwa i przygotowuje ich do wyzwań, przed którymi staną przyszli liderzy.

Tutaj możesz zobaczyć referencje od uczniów:
https://www.bifrost.is/english/international/summer-school-in-iceland/testimonials/

SummerSchool06

Cel i treść

Przywódcy przyszłości staną przed trudnymi zadaniami w coraz bardziej złożonym i wzajemnie połączonym świecie. Kurs będzie analizował pojawiające się pomysły na temat przywództwa i zapewnia praktyczne szkolenie w zakresie przywództwa. Na szczególną uwagę zasługuje model skandynawskiego przywództwa i przywództwo w służbie. Omówione zostaną kwestie zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialności społecznej, a także rola przedsiębiorców społecznych. Kurs obejmować będzie zarówno wykłady akademickie i okresy dyskusji, jak i bardziej praktyczne podejścia, które obejmą zadania, pracę w grupach i wycieczki w terenie.

SummerSchool07

Wyniki nauki

  • Studenci mogą opisywać i wyjaśniać kluczowe podejścia w zakresie przywództwa i łączyć je z tematami związanymi ze zrównoważonym rozwojem i społeczną odpowiedzialnością biznesu.
  • Studenci mogą wykazać się wiedzą na temat przywództwa i uczestniczyć w dyskusji na temat najbardziej istotnych koncepcji i pomysłów dotyczących przywództwa, zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialności społecznej.
  • Studenci mają umiejętności stosowania różnych podejść przywódczych w praktycznych ustawieniach.
  • Studenci mogą aktywnie uczestniczyć w sesjach kreatywności, formułować swoje pomysły i komunikować się z innymi.

SummerSchool02

Kampus

Letnia Szkoła odbywa się w naszym kampusie położonym w rajskiej wiosce Bifröst. Obszar składa się z wulkanu i lodowca, a kampus składa się z jeziora Hreðarvatn, wodospadu Glanni, pola golfowego Glanni i Paradise Hollow, wszystko w odległości spaceru. Mieszkanie razem w kampusie jest integralną częścią letniego programu. Wciągające życie kampusu stymuluje wspólne działania oraz wymianę międzykulturową i społeczną.

SummerSchool03

Nocleg

Studenci są zakwaterowani w komfortowych pokojach jednoosobowych z prywatnymi łazienkami. Wszystkie pokoje są wyposażone w biurko i krzesło. Wszystkie apartamenty mają kuchnię i salon. Zakwaterowanie jest zagwarantowane na terenie kampusu i znajduje się zaledwie 50 metrów od budynku uniwersytetu.

SummerSchool04

Posiłki

Wszystkie posiłki są serwowane w restauracji przez profesjonalnych szefów kuchni. Śniadanie w formie bufetu składa się zazwyczaj z szerokiego wyboru pieczywa, dżemów, jajek, sera, szynki, kiełbasek, płatków śniadaniowych i muesli. Kawa, herbata, mleko i sok pomarańczowy są dostępne podczas śniadania. Obiady i kolacje obejmują różnorodne dania kuchni islandzkiej. Dostępne są również dania wegetariańskie. Należy pamiętać, że restauracja postara się zaspokoić potrzeby dietetyczne, jakie mogą mieć uczniowie.

SummerSchool05

Usługa i udogodnienia

Biuro Szkoły Letniej Bifröst University będzie w służbie dla studentów od poniedziałku do piątku w godzinach 8: 00-12: 00 i 13: 00-16: 00. Personel będzie dostępny dla pytań i wsparcia. Wszystkie niezbędne materiały do ​​czytania na kursy będą dostarczane przez uniwersytet bez dodatkowych kosztów. Drukarnia i kopiarka są dostarczane na terenie kampusu. Pokoje do nauki będą dostępne dla studentów do samodzielnego uczenia się lub w grupach. Bezprzewodowe połączenie z Internetem jest dostępne na terenie kampusu bezpłatnie.

SummerSchool08

Ceny

Seminaria, zakwaterowanie, wycieczki i pełne wyżywienie 3.500 €

Wycieczki obejmują wulkany, jaskinie, wodospady, naturalne źródła, obserwowanie ptaków, piesze wycieczki, nocne słońce, wędkarstwo, jazda konna i wycieczka do scen filmu "Sekretne życie Waltera Mitty".

SummerSchool09

Rabaty:

Rabat za wcześniejszą rezerwację jest dostępny, jeśli zostanie zastosowany przed 1 lutego 2019 r. Zniżka dla pierwszych ptaków wynosi 10%

Grupy 5 lub więcej uczniów otrzymują 10% zniżki.

Termin składania zgłoszeń upływa 1 czerwca 2019 roku.

SummerSchool10

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja September 9, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Lipiec 2019
Duration
Czas trwania
3 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
3,500 EUR
Rabat za wcześniejszą ptaka jest dostępny, jeśli zostanie zastosowany przed 1 lutego 2019 r. Rabat za wcześniejszą ptaka wynosi 10%
Locations
Islandia - Borgarnes
Data rozpoczęcia : Lipiec 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Lipiec 2019
Islandia - Borgarnes
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą