Przeczytaj oficjalny opis

Letnia Szkoła Cyfrowa i Przywództwa w Barcelonie


Dołącz do nas tego lata w Barcelonie! Letnia Szkoła GBSB Global w Barcelonie stanowi doskonałą okazję dla studentów z całego świata do skorzystania z wakacji w celu zdobycia wykształcenia i doskonałej akademickości. Przez dwa kolejne tygodnie, w dniach 9-20 lipca 2018 r., Studenci zapoznają się z tematem cyfrowego biznesu i będą mieli okazję przekonać się, jak wygląda życie przedsiębiorcy lub lidera biznesu w innowacyjnej organizacji.

Podczas nauki ciesz się miastem. Latem nie ma takiego miejsca jak Barcelona. Spokojne wody, jowialne plaże i piękna pogoda dopiero zaczynają to opisywać. To intrygujące miasto położone nad Morzem Śródziemnym ma właściwą równowagę, dynamicznie rozwijające się międzynarodowe środowisko biznesowe, któremu towarzyszy niezrównany urok rozrywki. Od dźwiękowych festiwali muzycznych po ożywczą scenę startupową, to jest miejsce na lato!

Kluczowe fakty

 • Czas trwania programu - 2 tygodnie
 • Język programu - angielski
 • Temat - Cyfrowe i przywództwo
 • Harmonogram - Poranki i popołudnia
 • Lokalizacja - Barcelona, ​​Hiszpania

Czego się dowiesz

Najciekawsze zajęcia w szkole letniej

 1. WYDZIAŁ Z DOŚWIADCZENIEM PRZEMYSŁOWYM:
  Ucz się od wyjątkowych wydziałów GBSB Global , które są nie tylko profesorami, ale także liderami biznesu. Podczas letniej szkoły w Barcelonie zapoznaj się z prawdziwym biznesem naszej firmy i doświadczeniem zawodowym. Poczuj się usatysfakcjonowany mądrością, którą dzielą się ze stanem obecnych trendów, zrozum, dokąd zmierzają rynki i postęp technologiczny, a także jak technologia wpływa na biznes w dzisiejszych czasach.


 2. WIZYTY FIRMY:
  Studenci szkół letnich wezmą udział w kilku wizytach w przemyśle. GBSB Global Business School organizuje instruktażowe wycieczki do różnych firm nie tylko dla studentów, aby zdobyć praktyczną wiedzę w tej dziedzinie, ale także zaoferować im ważne możliwości nawiązywania kontaktów z profesjonalistami w dziedzinie cyfrowego biznesu i innowacji.


 3. NAUKA WEDŁUG INNOWACYJNYCH METODOLOGII NAUCZANIA:
  GBSB Global Business School oferuje uczniom środowisko uczenia się przez działanie, w którym profesorowie włączają wiedzę teoretyczną do ćwiczeń praktycznych. Studenci będą uczestniczyć w różnych warsztatach praktycznych, w tym Lego Serious Plays - innowacyjnej metodologii nauczania w celu rozwijania kreatywności.


 4. KLASY HISZPAŃSKIE:
  Dla tych, którzy dopiero zaczynają się uczyć hiszpańskiego lub tych, którzy chcą odświeżyć swoje umiejętności językowe, GBSB Global oferuje uczniom szkół letnich szansę wzięcia udziału w lekcjach hiszpańskiego na kampusie na poziomie A1-A2.


 5. KONSULTACJA KARIERY:
  Usiądź jeden na jednego z jednym z naszych profesjonalnych doradców zawodowych, którzy mogą doradzić uczniom w ich programie akademickim i kolejnych krokach, które muszą podjąć, aby odnieść sukces w karierze.


 6. WYCIECZKI:
  GBSB Global Business School organizuje wizyty kulturalne i wycieczki podczas letniej szkoły w Barcelonie, oferując studentom możliwość doświadczenia wyjątkowego i fascynującego starożytnego miasta śródziemnomorskiego - Barcelony.


 7. NOCLEG:
  GBSB Global przygotuje zakwaterowanie w akademiku dla studentów dołączających do nas w szkole letniej. Zrobimy co w naszej mocy, aby pomóc Ci znaleźć najlepsze miejsce do życia, ale pamiętaj, że Barcelona jest bardzo popularna wśród turystów latem, a miejsca są ograniczone.


 8. KURSY DLA KREDYTÓW:
  Po pomyślnym ukończeniu szkoły letniej w Barcelonie uczniowie otrzymają certyfikat i zgromadzą 4 punkty ECTS, które mogą zostać przekazane innym szkołom biznesu lub uniwersytetom.


Dlaczego warto wziąć udział w Letniej Szkole Cyfrowej i Przywództwa?

Technologie cyfrowe zmieniają się każdego dnia, a znaczenie marketingu internetowego całkowicie zmieniło nasze życie. Pomyśl o tym, w jaki sposób media społecznościowe i Google AdWords zmieniły twoje życie i zachowania zakupowe? Dowiedz się, jak zarządzać cyfrowymi strategiami biznesowymi i zostać odnoszącym sukcesy liderem. Dołącz do letniej szkoły GBSB Global w Barcelonie w Hiszpanii i zagłęb się w kurs Digital and Leadership in Focus.

Przyjrzyj się strategiom cyfrowym i marketingowi cyfrowemu. Studenci zapoznają się z KPI, strategiami SEO, SMM i Google AdWords. Podczas drugiego tygodnia tego dwutygodniowego programu studenci będą mieli możliwość wyboru między dwoma modułami studiów. W pierwszym module skupiamy się na innowacjach, przedsiębiorczości i kreatywności dzisiaj, na szczupłym środowisku startupów i na zarządzaniu nim, na projektowaniu i innowacjach, analizowaniu otwartych i przełomowych innowacyjnych strategii. Drugi moduł zapewnia uczniom wyjątkową możliwość poznania przywództwa, rodzajów przywództwa, które istnieją i samoświadomości w roli, jak efektywni liderzy komunikują się, zarządzają ludźmi i negocjują z wysokim poziomem wydajności i sukcesu.

GBSB Global Business School w Barcelonie

GBSB Global Business School w Barcelonie znajduje się w sercu tego tętniącego życiem, międzynarodowego miasta. Szkoła biznesowa mieści się we współczesnym, projektowanym na miarę budynku, który został intelektualnie zaprojektowany, aby zachęcić do wydajnego i komfortowego środowiska nauki, które jest zaawansowane technologicznie. GBSB Global jest dumny, że został uznany za pierwszą w Hiszpanii szkołę biznesową Microsoft Showcase, której celem jest wprowadzenie cyfrowej transformacji w celu ulepszenia i wprowadzenia innowacji w klasie. Uczniowie będą korzystać z tych technologii, których nie oferują inne szkoły.


Jak złożyć wniosek:

 • Wypełnij formularz aplikacyjny
 • Przeprowadź Online Interview z Menadżerem Rekrutacji
 • Wykazać znajomość języka angielskiego
 • Kontrakt


Wymagania wstępne:

Student musi wykazać się dostateczną znajomością języka angielskiego, aby móc czytać i rozumieć materiał nauczany.

Proces wizowy:

GBSB Global Business School wyśle ​​ci oficjalny list, na który możesz się ubiegać o krótkoterminową wizę studencką. Zapytaj naszych kierowników rekrutacji o wskazówki. Nasi menedżerowie dostarczą szczegółowych informacji i odpowiedzą na wszystkie pytania.

* Należy pamiętać, że nie możemy zagwarantować dostępności i stawek za pokój.

Program prowadzony przez:
Język angielski
Ostatnia aktualizacja February 16, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Lipiec 2019
Duration
2 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Cena
- Cena na zapytanie
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Lipiec 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Lipiec 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Beaches to spend summer in Barcelona

GBSB Global Encouraging Opportunities

How to have a productive summer?