Read the Official Description

TEN PRZEDMIOT W DZIEDZINIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO.

Podczas trzytygodniowego programu studenci poznają znaczenie budowania marki i marketingu marki, a także poznają konkretne cechy marketingu mody, takie jak zarządzanie relacjami z klientami, marketing cyfrowy w modzie, zachowania konsumenckie, kreatywna sprzedaż detaliczna, strategia marketingowa.

Harmonogram: od poniedziałku do czwartku w ciągu pierwszych dwóch tygodni oraz od poniedziałku do piątku w ciągu 3 tygodni, w pełnym wymiarze czasu (rano i po południu) kurs trwa 75 godzin rozłożonych na 3 tygodnie

Cel: Kurs skierowany jest do młodych studentów lub profesjonalistów z innych dziedzin, którzy są zainteresowani marketingiem mody i nie mają wcześniejszej wiedzy lub doświadczenia w tej dziedzinie. Wnioskodawcy muszą wykazać się silną motywacją i umiejętnością pracy w grupach.

Metodologia i struktura - Ten kurs jest ogólnym przeglądem marketingu, a wstępna część stanowi wprowadzenie do włoskiego przemysłu modowego.

Studenci skoncentrują się na marketingu, projektowaniu i merchandisingu w ramach seminarium z udziałem profesjonalistów z branży, którzy wykładają i dzielą się swoim doświadczeniem w swojej dziedzinie.

Tradycyjne metodologie i techniki, takie jak analiza i zarządzanie marką, badania trendów, a także dystrybucja, reklama i merchandising zostaną szczegółowo omówione i uzupełnione wizytami w salonach i przestrzeniach handlowych. Studenci będą również realizować osobiste projekty na miejscu w różnych obszarach Mediolanu, aby przygotować się do końcowego projektu i prezentacji.

Program ten pozwoli uczniom zrozumieć proces twórczy w celu realizacji konkretnych celów projektu i nauczy ich opracowywania strategii komunikacji zgodnie z celami i ustalonym budżetem.

Doświadczone wydziały są aktywnie zaangażowane w rozwój kursu, który zapewnia, że ​​uczniowie są w kontakcie z bieżącym myśleniem i najnowszymi osiągnięciami w tej dziedzinie.

Program taught in:
Język angielski

See 5 more programs offered by IED – Istituto Europeo di Design Milan »

Last updated September 11, 2018
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Paźdz. 2019
Duration
3 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Cena
2,600 EUR
Deadline
Lipiec 8, 2019
By locations
By date
Data początkowa
Paźdz. 2019
Application deadline
Data początkowa
Paźdz. 2019
Application deadline
Data początkowa
Paźdz. 2019
Application deadline
Lipiec 8, 2019

Paźdz. 2019

Location
Application deadline
Lipiec 8, 2019
Data końcowa
Application deadline
Data końcowa
Application deadline
Data końcowa