Read the Official Description

TEN PRZEDMIOT W DZIEDZINIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO.

Włochy są centrum doskonałości i innowacji w dziedzinie projektowania samochodowego. IED Torino ma swoją siedzibę w stolicy motoryzacji we Włoszech, gdzie znajdują się takie legendarne firmy, jak Fiat, Lancia, Pininfarina i Alfa Romeo. W takim kontekście IED oferuje ten letni program wprowadzający podstawowe elementy i narzędzia niezbędne do zostania przyszłym projektantem samochodów. Kurs zapewnia studentom przegląd współczesnych trendów i wyzwań przemysłowych i koncentruje się na profesjonalnej roli projektanta samochodów.

Program będzie ponadto dawał uczniom możliwość rozwijania umiejętności, wiedzy i zdolności intelektualnych do projektowania nowych pojazdów w oparciu o zrozumienie zasad proporcji, objętości i powierzchni.

Poprzez program wizyt w firmach, spotkania z profesjonalistami i praktyczne szkolenia, uczniowie doświadczą profesjonalnego dorobku tej ścieżki kariery. Odwiedziny mogą obejmować: Pininfarina, Ferrari, Museum of the Automobile, Cecomp.

Harmonogram: od poniedziałku do czwartku w pierwszym i drugim tygodniu oraz od poniedziałku do piątku w ciągu 3 tygodni, w pełnym wymiarze czasu (rano i po południu) kurs trwa 75 godzin rozłożonych na 3 tygodnie.

Cel: jest to program wprowadzający, przeznaczony dla kreatywnych, elastycznych, otwartych studentów lub profesjonalistów z innych dziedzin, którzy chcą uczyć się i podejmować wyzwania. Ludzie, którzy są zainteresowani światem projektowania samochodowego i nie mają wcześniejszej wiedzy lub doświadczenia w tej dziedzinie. Umiejętności takie jak rysowanie lub szkicowanie mogą być przydatne, nawet jeśli nie są obowiązkowe. Wnioskodawcy muszą wykazać się silną motywacją i umiejętnością pracy w grupach.

Metodologia i struktura - Ten letni kurs ma na celu stymulowanie kreatywnego myślenia, umożliwiając jednocześnie uczniom rozwijanie umiejętności technicznych.

Po zapoznaniu się z branżą motoryzacyjną z historycznego punktu widzenia, studenci nabywają umiejętności techniczne, aby prawidłowo wizualizować koncepcję i eksplorować obiekt z różnych punktów obserwacji. Rozumieją i opanują techniki objętości i perspektywy w projektowaniu, które pozwolą im rozwinąć "koncepcje kreatywne" i przetłumaczyć ich własne pomysły w projektach projektowania samochodów. Po ogólnym przeglądzie inżynierii motoryzacyjnej uczniowie przystąpią do laboratorium modelowania i opracują model projektowania samochodu. Projekty będą przedmiotem krytyki grup i nauczycieli.

Kurs jest synergią między lekcjami teoretycznymi, wizytami w firmach i spotkaniami ze specjalistami z branży motoryzacyjnej. Wizyty nie są pasywnymi doświadczeniami edukacyjnymi.

Podczas każdej wizyty uczniowie otrzymają zróżnicowane zadania i oczekuje się, że będą angażować się z prelegentami i wykładowcami w ramach zajęć i ogólnego doświadczenia.

Program taught in:
Język angielski
Last updated September 12, 2018
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Lipiec 2019
Duration
3 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Cena
2,600 EUR
By locations
By date
Data początkowa
Lipiec 2019
Application deadline

Lipiec 2019

Location
Application deadline
Data końcowa