Przeczytaj oficjalny opis

Francuska tradycja agrarna wraz z uznaniem doskonałej żywności i wina sprawia, że ​​jest to idealne miejsce, aby dowiedzieć się, jak zarządza rolnictwem francuskim i europejskim, czyniąc wiele różnych wyzwań, przed jakimi stoi ochrona zasobów naturalnych i trwałych systemów żywnościowych. Uczyń świat w swojej klasie!
Doskonał swoje umiejętności międzykulturowe, delektując się pięknem Lyon i jego otoczenia. Kwatery studenckie oraz Isara-Lyon budynek jest w samym sercu miasta, umożliwia łatwy dostęp i wiele możliwości, aby odkryć różne aspekty miasta. Program akademicki: 5-tygodniowy kompleksowy program obejmujący:

  • Program naukowe prowadzone w języku angielskim "zrównoważonych systemów rolnictwa i żywności": obejmuje kursy na agroekologicznych praktyk, zarządzanie różnorodności biologicznej i dywersyfikacji systemów żywnościowych, a także wyjazdów studyjnych i praktyczne możliwości kształcenia
  • Kursy języka francuskiego i kultury, w tym wycieczek kulturalnych w okolicy Lyonu (od początkujących do zaawansowanych poziomach)

Po ukończeniu programu można uzyskać 9 ECTS

Program prowadzony przez:
Język angielski
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Czerwiec 2019
Duration
5 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Cena
3,800 EUR
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Czerwiec 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Czerwiec 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

IPL SUMMER SCHOOL