Letni Kurs Turystyki Zrównoważonej

International Study Programs of Udayana University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Letni Kurs Turystyki Zrównoważonej

International Study Programs of Udayana University

Jako wiodący ośrodek turystyczny w Indonezji, Bali znajduje się w trudnej sytuacji, w której rozwój turystyki pomaga gospodarce rozwijać się gospodarczo, ale jednocześnie zagraża naturalnym siedliskom, życiu morskiemu i jego wyjątkowej kulturze. Ten intensywny 4-tygodniowy kurs letni pomoże ci zrozumieć wpływ turystyki na Bali i zobaczyć kroki, które są podejmowane w kierunku zrównoważonej turystyki i ekoturystyki. Różne wycieczki terenowe pomogą ci uzyskać wgląd w wysiłki podejmowane w celu zmniejszenia negatywnych skutków i zachowania głównych atrakcji turystycznych Bali: jej natury i praktyk kulturowych.

Twoja klasa społeczność balijska

Natura jest najważniejszym źródłem turystyki, dlatego ekoturystyka koncentruje się szczególnie na podejściu do integracji turystyki z ekosystemem. Ale szczególnie turystyka na Bali ma również ogromny wpływ na lokalną społeczność: stanowi wyzwanie dla tradycyjnych i religijnych praktyk balijskiego hinduizmu, a wielu inwestorów przybywających z zagranicy nie ma w tym społeczności lokalnej. W ramach tego letniego kursu będziesz miał okazję odwiedzić nie tylko ośrodki o bardziej zielonej wizji, ale także wioski, które z powodzeniem zintegrowały zieloną koncepcję, wzmacniają pozycję lokalnych mieszkańców i są zgodne z ich życiową koncepcją, znaną również jako Tri Harta Karana. Okazja i podejście, których nie znajdziesz nigdzie indziej na świecie.

Letni plan zajęć 4-tygodniowych

Poniżej znajduje się przykład, jak mógłby wyglądać twój plan zajęć podczas 4-tygodniowego kursu letniego. Ten harmonogram może ulec zmianie.

Więcej informacji o treści kursu pod tym linkiem: http://upskill.study/sustainable-tourism-summer-course-bali/

Wycieczki terenowe:

  • Udayana Eco lodge
  • Petulu
  • Park Botaniczny
  • Balijskie eko-wioski
  • Centrum Informacji Mangrowej - Bali
  • Kilka zielonych kurortów i hoteli na Bali
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja November 26, 2017
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Czerwiec 2019
Duration
Czas trwania
4 tygodnie
Price
Cena
1,990 EUR
Są wliczone w tę opłatę: różne wycieczki terenowe do Wioski Kokokan, Ogród Botaniczny, Namorzyny w Benoa, zielone hotele itp., Zakwaterowanie podczas całego kursu letniego włącznie. śniadanie, niektóre posiłki i obiady, i tak dalej.
Locations
Indonezja - Ubud, Bali
Data rozpoczęcia : Czerwiec 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Czerwiec 2019
Indonezja - Ubud, Bali
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą