Read the Official Description

Lekcje angielskiego: ogólne kursy języka angielskiego

Kursy języka angielskiego CES w Toronto są tak skonstruowane, abyś szybko nauczył się, jak stosować właściwą gramatykę na piśmie i odpowiednie frazowanie w konwersacyjnym języku angielskim. Każdy kurs jest prowadzony w klasie i przy małych klasach w naszym wygodnie położonym kampusie, 1 minutę spacerem od stacji metra Wellesley.

Po ukończeniu kursów poniżej będziesz mieć możliwość kontynuowania kursów języka angielskiego CES Toronto, które oferują bardziej szczegółowe szkolenia w języku angielskim.

Chcesz to wypróbować? Oferujemy przykładowe lekcje, w których możesz usiąść na lekcji i sprawdzić, czy nasze podejście jest właściwą opcją, aby przenieść swój angielski na wyższy poziom!

Aktywna gramatyka

Ten kurs oferuje komunikatywny program nauczania, w którym uczniowie uczą się podstawowej gramatyki w ramach zorganizowanych i kontekstowych lekcji. Kurs koncentruje się również na rozwijaniu umiejętności uczenia się, takich jak czytanie / słuchanie dla sedna, znaczenia i szczegółów oraz uczenia się słownictwa w zależności od kontekstu.

Aktywne mówienie

Oferując oparty na tematach program nauczania z poziomami ukierunkowanymi na umiejętności, uczniowie mają możliwość uczenia się języka mówionego w naturalny sposób za pomocą znaczących i opartych na kontekstach działań i materiałów. Studenci będą mogli uczyć się praktycznych umiejętności mówienia, takich jak łatwe korzystanie z nowego słownictwa, opisywanie opinii i pomysłów oraz wypełnianie luk w komunikacji.

Aktywne pisanie

Ten kurs zapewnia podstawy pisania akademickiego (od poziomu zdania do poziomu akapitu do poziomu eseju). Kurs koncentruje się na ćwiczeniu umiejętności, strukturze eseju i dokładności gramatycznej oraz właściwym wykorzystaniu słownictwa akademickiego, aby pomóc uczniom przygotować eseje na poziomie uniwersyteckim.

Niezbędny angielski

Kurs koncentruje się na języku niezbędnym do życia i podróżowania w środowisku anglojęzycznym, kurs ma na celu szybkie zwiększenie komunikatywnej płynności początkujących do elementarnych studentów poprzez eksplorację funkcjonalnych elementów języka za pomocą autentycznych materiałów i kierowanej praktyce w świecie rzeczywistym.

Studiuj na CES

W CES zdajemy sobie sprawę, że nauka innego języka wymaga czegoś więcej niż tylko podręcznika i wykładu. Nasze Klasy ESL dla dorosłych są ukierunkowane na cel przy użyciu komunikatywnego podejścia do nauki języków. Wzbogacamy życie uczniów rzeczywistymi możliwościami językowymi i kulturowymi. Edukujemy uczniów za pomocą nowoczesnych metod, które stawiają ucznia na pierwszym miejscu. Inspirujemy studentów do realizacji ich celów i poszerzania horyzontów.

Ucz się angielskiego w Toronto

Jako jedno z najbezpieczniejszych miast w Ameryce Północnej, Toronto jest miastem, w którym ludzie mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo. Jest konsekwentnie oceniany jako jedno z najlepszych miejsc do życia i odwiedzin. Wynika to w dużej mierze ze sposobu, w jaki ludzie w Toronto świętują i przyjmują różnorodność. Jest to charakterystyczne, światowej klasy miasto, które celebruje miłość i szacunek dla wielu kultur, które tu się rozwijają.

Lokalizacja

Położone w największym i najbardziej zróżnicowanym mieście Kanady, Capital English Solutions jest idealnym miejscem dla chętnych studentów do zanurzenia się w języku angielskim i kulturze kanadyjskiej. Nasze lekcje ESL dla dorosłych są dogodnie zlokalizowane w samym centrum Toronto, przy Yonge Street i Wellesley Street, w otoczeniu wielu lokalnych sklepów, kawiarni, barów, restauracji i sklepów specjalistycznych. Stacja metra Wellesley znajduje się tuż za rogiem, a do centrum tego pięknego miasta i jeziora Ontario można dotrzeć w kilka minut.

Testimonial - Serdar, Turcja

"Kiedy przybyłem na CES, byłem na rozdrożu w moim życiu. Ale dzięki pomocy szkoły nie tylko poprawiłem swój angielski, ale także rozwinąłem swoje życie osobiste. Spotkałem wielu ludzi, którzy byli i będą mi bardzo pomocni i jestem dumny z mojego rozwoju ".

Program taught in:
Język angielski
Capital English Solutions - Learn English in Toronto

See 2 more programs offered by Capital English Solutions - Learn English in Toronto »

Last updated March 24, 2018
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Open Enrollment
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment

Location
Application deadline
Data końcowa