Przeczytaj oficjalny opis

PEL jest inicjatywą Departamentu Stosunków Międzynarodowych i Współpracy Akademickiej naszego Uniwersytetu na celu zajęcie się latynoamerykańskiej rzeczywistość z różnych dyscyplin.

Program ten ma na celu dostarczenie wiedzy na temat własnych problemów naszego regionu, poza kwestiami Argentynie, otwierając oczy z tych uderzeń kultury, historii, ekonomii, sztuki i polityki, które są podstawowe elementy naszej tożsamości ,

W ramach różnych ofert akademickich proponowanych przez wydziały UCA, Znajdziesz Pel niepowtarzalną okazję, aby cieszyć się doświadczenie akademickie, który zaprowadzi Cię do konkretnych tematów, których nie znajdziesz nigdzie indziej na świecie. Przeznaczony dla studentów, kursy te są również otwarte extension- jak wszystkich studentów naszego Uniwersytetu. Podczas gdy oni otrzymać w trakcie Information Week Orientacja bezpośrednio z nauczycielami odpowiedzialnymi za każdym kursie, dajemy im możliwość dostępu do treści Przewodnik Minimum gdzie można znaleźć listę wszystkich materiałów, które tworzą PEL z krótkim opisem każdego UCA.

Kursy oferowane są podobne obciążenia i są wymienialne na kredyty w ramach wymiany akademickiej. Ofiary akademickie programu ma kursy prowadzone w języku hiszpańskim i / lub angielskim.

Aby przejść kursy Pel musi spełniać te same wymagania jak dla dowolnego materiału UCA:

  • Uczestniczyć w co najmniej 75% zajęć.
  • Zatwierdza midterms oraz inne oceny ustalenie nauczyciela w każdym przypadku.
  • Zdanie egzaminu końcowego lub pracy, która może być ustne lub pisemne, jak określono przez każdego nauczyciela.
Program prowadzony przez:
Spanish (Argentina)

Zobacz 8 więcej kursów w Pontificia Universidad Católica Argentina »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Luty 2020
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Luty 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Luty 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Luty 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa