Read the Official Description

Być inspirowane przez środowiska międzynarodowego tegorocznej Szkoły Letniej, gdyż jest doskonałym wstępem do tego, co to jest jak się uczyć i pracować w międzykulturowo zróżnicowaną grupę.

W tym roku skupiamy się na rozwoju międzykulturowych umiejętności biznesowych. Osób z różnych środowisk kulturowych mają różne normy kulturowe, praktyki i oczekiwań, a także zrozumieć i docenić to zasadnicze znaczenie dla sukcesu w biznesie międzynarodowym.

W ciągu czterech tygodni od połowy czerwca do połowy lipca, intensywny Format nauczania z wizyty w firmach włączone i kilka wycieczek w terenie przez Serbię, studenci będą rozwijać umiejętności, które pozwolą im skutecznie współdziałać oraz w akceptowalny sposób z innymi, podczas gdy pracy w grupach z różnych środowisk kulturowych.

Program ma na celu przekazanie studentom solidnej wiedzy na temat teorii i podstaw ekonomii i biznesu międzynarodowego, ćwicząc umiejętności uczniów w symulowanym międzykulturowego zarządzania i negocjacji środowiska, w celu poprawy ich ogólnego międzynarodową wiedzę biznesową i doświadczeniem.

Daty

17 czerwca do 17 lipca

Zapisy

Kryteria wyboru: - Certyfikat znajomości odpowiedniego poziomu języka angielskiego (mogą być wydawane przez profesora języka angielskiego) - Zapis klas - Potwierdzenie statusu studenta

Wymagania: - Mieć co najmniej 18 lat; - Posiadać paszport, który jest ważny przez co najmniej rok; - Wymagania wizowe - ubezpieczenie zdrowotne - Jedno zdjęcie (rozmiar paszport) Zagraniczni studenci są na ogół wymagane jest posiadanie wizy Student odwiedzającego, ale niektóre kraje są wyłączone z tego wymogu. Szkoła letnia jest programem krótkotrwałe, więc zazwyczaj nie jest wymagana pełna wiza studencka tier, ale proszę sprawdzić nasze MSZ stronie internetowej:

http://www.mfa.gov.rs/en/consular-affairs/entry-serbia/visa-regime

aby sprawdzić, czy twój kraj wymaga wizy. W przypadku, gdy wiza jest konieczna, gdy zostały przyjęte w programie Letniej Szkoły i zapłacić kaucję, zespół przyjęć wyda list wizowych do was, aby umożliwić Ci ubiegać się o wizy.

Kursy i moduły

Kursy University jest w pełni akredytowany przez Ministerstwo Edukacji i serbskiej Komisji Akredytacyjnej Science. Oferowane kursy będą prowadzone przez pełnoetatowych profesorów wydziału, zgodnie z oficjalnym harmonogramem klasy Uniwersyteckiego. Studenci będą wybierać dwa kursy z tegorocznego programu, otrzymają oni swoje zapisy i certyfikaty Po pomyślnym zakończeniu: - Zarządzanie międzykulturowe - Marketing międzynarodowy - Międzynarodowe prawo gospodarcze - International Economics - Przedsiębiorczość - Biznes Umiejętności negocjacyjne Wszystkie klasy mogą mieć inne studentów międzynarodowych i serbskie w zależności wyłącznie od rejestracji. Biorąc pod uwagę, że minimalna wymagana liczba uczniów wynosi 5, aby utworzyć klasę, jeśli mniej uczniów zastosowanie dla danego kursu, uczestnicy będą mieli do wyboru albo zmienić klasę zgodnie z dostępnych kursów, czy klasę mentoringu ( niekoniecznie pełna kwota w klasie godzin), w zależności od dostępności.

Program taught in:
Język angielski
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Czerwiec 2019
Duration
1 miesiąc
W pełnym wymiarze godzin
Cena
- 810 EUR / 940 EUR (w zależności od wybranego zakwaterowania)
By locations
By date
Data początkowa
Czerwiec 2019
Application deadline

Czerwiec 2019