ACADEMICCOURSES

Nauczanie kursy Girona

Prawo kursy mają być podejmowane przez tych, którzy chcą do dalszego rozwoju osobistego. Czy podjąć kursy w klasie lub w Internecie, istnieje wiele wyspecjalizowanych dziedzinach nauki. Niektóre z nich to teoria regulacji, prawo handlowe i własność intelektualną.

Nauczanie to program naukowy, który przygotowuje uczniów do różnych środowisk instruowania. Studenci mogą wybrać konkretne obszary badań lub wybierz ogólnych technik nauczania. Niektóre kursy mogą obejmować komunikację, zarządzanie klasą, metody oceny i zarządzania zachowania trudne.

Hiszpania (hiszp. España) jest zróżnicowany kraj dzieląc Półwysep Iberyjski z Portugalią, na zachodnim krańcu Morza Śródziemnego. Hiszpania jest uważana za kraj egzotyczny w Europie ze względu na przyjazną mieszkańcom i stylu życia zrelaksowany. Normalny czas na University kursów w Hiszpanii wynosi 4 lata, z wyjątkiem medycyny i stopnie podwójnych, które są 6. Madryt i Barcelona są dobrze znane miast na całym świecie ze swojej kuchni, nocnych klubów i słynnego folkloru i festyny.

Girona Miasto położone jest w północno-wschodniej Katalonii. Jest stolicą Katalonii prowincji, w Hiszpanii. Liczy, że jest około 100.000 ludzi. To miasto home Uniwersytetu Girona.

Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Nauczanie i w kraju Hiszpania, Girona. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

2 Wyniki z Nauczanie, Girona Filter

Curs d'especialització Mètode Musica per Créixer per nens i nenes de 0 a 3 anys

Fundació Universitat de Girona: Innovació i Formació
Kursy
<
Studia dzienne
Kataloński
Ośrodek kształcenia

«Música per Créixer» to metodologia stworzona przez Eulàlia Abad, skierowana do dzieci w wieku od 0 do 5 lat, owoc badań Molts Anys de Treball przy użyciu prestiżowych metodol ...

Czytaj więcej

Curs d'especialització The Interpretation of Dibuixos: an Eina per a Psicòlegs i Docents

Fundació Universitat de Girona: Innovació i Formació
Kursy
<
Studia dzienne
<
2 miesiące
Kataloński
Ośrodek kształcenia

Jest to kurs, podczas którego uczestnicy będą mogli nauczyć się podstaw, analizując różne rodzaje rysunków: tak wiele konkretnych rysunków (osoba, drzewo, dom, rodzina, osoba ...

Czytaj więcej