ACADEMICCOURSES

Kursy: Zarządzanie projektowaniem Hiszpania

Prawo kursy mają być podejmowane przez tych, którzy chcą do dalszego rozwoju osobistego. Czy podjąć kursy w klasie lub w Internecie, istnieje wiele wyspecjalizowanych dziedzinach nauki. Niektóre z nich to teoria regulacji, prawo handlowe i własność intelektualną.

Hiszpania, oficjalnie Królestwo Hiszpanii, jest suwerennym państwem i państwem członkowskim Unii Europejskiej. Znajduje się na Półwyspie Iberyjskim w południowo-zachodniej Europie. Hiszpańskie uniwersytety regulować dostęp do swoich stopni i ustalenie opłat akademickich. Mogą również oferować nieoficjalnych podyplomowe stopni. Stolica Madryt ma możliwie największą liczbę barów na mieszkańca dowolnego europejskiego miasta i bardzo aktywnego życia nocnego.

Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Zarządzanie projektowaniem i w kraju Hiszpania. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

1 Wyniki z Zarządzanie projektowaniem, Hiszpania Filter

Studia podyplomowe w zakresie zarządzania projektowego

Bau Design College of Barcelona
Kursy
<
Studia dzienne
Język hiszpański
Ośrodek kształcenia

W tym podyplomowych skupi się na strategii i zarządzania aspekty, które prowadzą do sukcesu w biznesie, jak i umiejętności potrzebne do innowacyjny odpowiedzieć na transformac ...

Czytaj więcej