Zarządzanie projektem kursy - Search tutaj na kursy i kursy krótkich Zarządzanie projektem

Kursy Zarządzanie projektem.Znajdź kursy i krótkie kursy Zarządzanie projektem

Zarządzanie projektem

Kurs obejmuje badania konkretnego tematu w ramach szerszego obszaru tematycznego. Oczywiście w zarządzaniu projektami jest dla osoby, która stara się rozwijać swoje umiejętności w zakresie wyznaczania celów i zakończenia w profesjonalnym otoczeniu.

Ktoś może zapytać, co to jest kurs zarządzania projektami? Kursy w tym zakresie różnią się długością od kilku tygodni do zakresu typowego semestrze akademickim. Są one oferowane w ramach programów kształcenia na odległość, jak i na kampusach fizycznych. Większość kursów są oferowane z podobnym cel na uwadze, i że jest, aby pomóc uczniom dowiedzieć się, jak ustawić i realizacji celów, aby pomyślnie zakończyć projekt w środowisku zawodowym. Podczas dużych korporacji, firm inżynieryjnych i wielkiego biznesu w ogóle zatrudniają menedżerów projektów, jak oczywistością, wiedza może być stosowany w każdym środowisku i do każdego zadania z osi czasu i celów. Studenci uczą się pracy z zasobów zarówno materialnych i ludzkich przynieść projekty do skutku.

Kurs zarządzania projektem pomaga wyjaśnić, jak udane projekty są zorganizowane i zarządzane. Studenci zapoznają się z cyklu życia projektu. Są one podawane do technik i narzędzi planowania, jak strukturalnego do zarządzania zmianą i ryzykiem oraz jak zarządzać oczekiwań interesariuszy. Studenci również nauczyć się żonglować wieloma projektami jednocześnie. Umiejętności te korzyści żadnej profesjonalnej zadanie.

Koszty kursów różnią się od szkoły do ​​szkoły. Dla dokładnych informacji dotyczących harmonogramu opłat, skontaktuj się bezpośrednio poszczególne biura przyjęć.

Menedżerowie projektów są niezbędne w wielu gałęziach przemysłu. Istnieje potrzeba menedżerów zespołów prawnych, w działach kadrowych do rozwoju szkoleń i przedsiębiorstw w łańcuchu dostaw. Dla firm budowlanych i firm inżynieryjnych, kierownik projektu jest krytyczne stanowisko. Władze samorządowe oferują wiele możliwości kariery dla osób z umiejętności organizacji projektu. Przemysł rozrywkowy jest kolejnym źródłem zatrudnienia.Kierownik projektu jest ważne, aby doprowadzić projektów kreatywnych, jak filmy na światło.

Zacznij zarządzaniu cele zawodowe dzisiaj. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Seminarium Na Temat Zarządzania Projektami Zarządzanie

Tecnológico de Monterrey (Educación Continua Presencial)
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 48 godziny March 2018 Meksyk San Luis Potosi Leon Aguascalientes Culiacan Tijuana Torreon Oaxaca + 7 więcej

Znać i stosować metodologię zarządzania projektami, aby efektywnie zarządzać zasobami i koszty związane z projektem i są zgodne w odpowiednim czasie tak, że jest to odzwierciedlenie w korzyści dla firmy. Formalizacji wiedzy i umiejętności definiowania, planowania, realizacji i monitorowania zarządzania projektami według metodyki Project Management Institute PMI. [+]

Czas trwania: 48 godzin

Cel ogólny:

Znać i stosować metodologię zarządzania projektami, aby efektywnie zarządzać zasobami i koszty związane z projektem i są zgodne w odpowiednim czasie tak, że jest to odzwierciedlenie w korzyści dla firmy. Formalizacji wiedzy i umiejętności definiowania, planowania, realizacji i monitorowania zarządzania projektami według metodyki Project Management Institute PMI.

korzyści:Poprawa efektywności zarządzania projektami. (Czas, koszty, zakres i jakość)Odpowiedzialni profesjonaliści i praktycy projektu mogą efektywnie zarządzać projektem.Głównym tematem będzie to, że mogą one mieć rzeczywisty projekt zainteresowania uczestnika lub organizacji, gdzie pracujesz i zastosować techniki widoczne w sklepie za dostarczenie wymaganej dokumentacji oraz wystawa prac wykonanych na koniec.Warsztat jest zarejestrowany PMI® i akredytuje 40 profesjonalnych Development Units (PDU), to samo, które mogą być wykorzystywane w celu uzyskania lub utrzymania certyfikatów PMI® PMI® PMP® lub CAPM® poświadczeń.Mających na celu:... [-]

Dyplom Zarządzania Projektami

Australian College of Technology & Business
Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin 30 tygodnie January 2019 Australia Brisbane

Project Management jest teraz powszechnie uznawana za karierą wymagającą pewnej umiejętności, wiedzę i kwalifikacje. Formalne kwalifikacje są warunkiem wstępnym dla wielu organizacji zatrudniających kierowników projektów. Project Managerów już w branży również zaczynają zdobyć kwalifikacje, aby rozwijać swoją karierę. [+]

CO TO JEST?

Dyplom Zarządzania Projektami jest formalnym, uznanym w kraju kwalifikacji w oparciu o nauki teoretycznej i praktycznej.

Dlaczego uzyskać kwalifikacje jako Project Manager?

Nabycia prawa w Diploma in Project Management jest obecnie uważany musi mieć dla lukratywną karierę w zarządzaniu projektami.

Project Management jest teraz powszechnie uznawana za karierą wymagającą pewnej umiejętności, wiedzę i kwalifikacje. Formalne kwalifikacje są warunkiem wstępnym dla wielu organizacji zatrudniających kierowników projektów. Project Managerów już w branży również zaczynają zdobyć kwalifikacje, aby rozwijać swoją karierę.

Opis przedmiotu... [-]


Tongji-Manchester Dual Degree MBA Program

Tongji University, School of Economics and Management
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 30 miesięcy September 2018 Chiny Szanghaj

Program MBA Dual-Degree w Tongji-Manchester rozpoczął działalność w 2009 r. I łączy najwyższe kursy MBA Manchester Business School i specjalistyczne kursy uniwersytetu Tongji w zakresie zarządzania projektami. [+]

Tongji-manchester dwukrotnie program mba Przegląd programu

Tongji University i University of Manchester są partnerami strategicznymi. Program MBA Dual-Degree w Tongji-Manchester rozpoczął działalność w 2009 r. I łączy najwyższe kursy MBA Manchester Business School i specjalistyczne kursy uniwersytetu Tongji w zakresie zarządzania projektami.

Po pomyślnym ukończeniu 2,5-letniego programu studiów niestacjonarnych studenci otrzymają podwójne dyplomy z wyróżnieniem na Uniwersytecie Tongji i Uniwersytecie w Manchesterze oraz certyfikat podyplomowy z Uniwersytetu Tongji.

Partner

Założona w 1824 roku Uniwersytet w Manchesterze jest największym uniwersytetem w Wielkiej Brytanii. Dzięki najwyższej jakości działaniom badawczym w brytyjskim rządowym ćwiczeniu badawczym (RAE) oraz dumnym osiągnięciom akademickim i badawczym 25 laureatów nagrody Nobla, Uniwersytet w Manchesterze należy do najlepszych nie tylko w Europie, ale także na świecie . ... [-]


świadectwo Absolwent Zarządzania Ryzykiem Projektu

University of Technology Sydney
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 0.5 - 1 rok January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Ten kurs umożliwia studentom zarządzania projektami i doświadczonych specjalistów z branży, aby ukończyć kurs specjalistyczny w zakresie zarządzania ryzykiem projektu. Specjaliści ryzyka projektu mają coraz wachlarz możliwości rozwoju zawodowego. Zajęć obejmuje komercyjnego zarządzania projektami, złożoność projektu zarządzania i zaawansowane zarządzanie ryzykiem dla kierowników projektów. Studenci mają możliwość wyboru fakultatywne obiekt w obszarze specjalizacji. Przedmioty są oferowane w trybie blokowym i zajęcia edukacyjne podkreślić stosowania pojęć do rzeczywistych problemów, efektywnej komunikacji, profesjonalnej jakości i roli analizy w identyfikacji i zarządzania ryzykiem projektu. [+]

Program ten przewiduje praktyki oparte wiedzy, umiejętności i narzędzi do identyfikacji i zarządzania ryzykiem w realizacji projektów w różnych sektorach przemysłu, opartego na teorii i badań.

Kurs został opracowany w odpowiedzi na żądania branżowych dla specjalistycznej oczywiście ryzyka mającej na kierowników projektów. Jest skierowany do praktykujących profesjonalistów, którzy chcą rozwijać specjalistyczne umiejętności w tej dziedzinie. Ma ona zastosowanie do specjalistów w wielu branżach, w tym bankowości i finansów, budownictwa i inżynierii, zarządzania zdarzeniami, rząd, zdrowie, i to.

[-]

Ustanowienie I Zarządzanie Biurem Zarządzania Projektami (PMO)

Zoe Talent Solutions
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 - 10 dni Otwarta rekrutacja Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai Malezja Kuala Lumpur Kenia Nairobi Turcja Stambuł Abu Dabi Arabia Saudyjska Rijad + 10 więcej

Sesje szkoleniowe w tym programie pomagają jednostkom w wiarygodnym ustalaniu i zarządzaniu biurem zarządzania projektami w sposób strategiczny oraz w dostosowaniu do kluczowych korzystnych strategii. Zarys programu szkolenia jest aktualny i odnosi się do wymagań rynku, dzięki czemu dobrze spełnia wszystkie analityczne prognozy dotyczące potrzeb szkoleniowych w określonym obszarze. Spersonalizowana propozycja może być również dostosowana do wymagań szkoleniowych Twojego zespołu. [+]

Sesje szkoleniowe w tym programie pomagają jednostkom w wiarygodnym ustalaniu i zarządzaniu biurem zarządzania projektami w sposób strategiczny oraz w dostosowaniu do kluczowych korzystnych strategii. Zarys programu szkolenia jest aktualny i odnosi się do wymagań rynku, dzięki czemu dobrze spełnia wszystkie analityczne prognozy dotyczące potrzeb szkoleniowych w określonym obszarze. Spersonalizowana propozycja może być również dostosowana do wymagań szkoleniowych Twojego zespołu.

Cele kursu

Pod koniec programu uczestnicy będą mogli:

Skutecznie planuj i wdrażaj Biuro Zarządzania Projektem / Programem (PMO) w swojej organizacjiDostosuj ich strategię organizacyjną i strukturę projektuOpracuj biznesowe uzasadnienie wyzwań i możliwości PMOOceń aktualne środowisko projektu organizacjiZastosuj model dojrzałości organizacyjnej (OPM3) opracowany przez Project Management Institute (PMI)Konspekt szkoleniaStrategiczne PMOKlucze PMOKorzyści PMOZwiązek między strategią a projektamiDopasowywanie strategii do projektówRamy strategii i projektówBiznes, organizacja, struktura i funkcje PMOPortfele, programy i projektyOpracowanie mocnego uzasadnienia biznesowego PMOStruktura organizacyjna dla projektówTypy PMOFunkcje PMODojrzałość i PMODefiniowanie dojrzałości i zdolnościKroki w celu zwiększenia poziomu dojrzałościOcena wstępnaPodstawowa ocena dojrzałościKontrola stanu zarządzania projektamiEtapy analizy przerw dojrzałościModel dojrzałości zarządzania projektami (PMI - OPM3)składnikiOcena dojrzałościCyklZbudowaćNajlepsze praktykiPlanowanie, przygotowanie i strategia PMOTworzenie karty PMOCele i kamienie miloweUżywanie analizy odstępów do ustawiania kamieni milowychFazy ​​realizacji strategiiMierzenie wskaźników sukcesuUstanowienie metodologii zarządzania projektami i zarządzania PMODefiniowanie metodologii projektuUstanawianie etapów metodologicznychElementy metodologiiMetodologia Wymiary jakościDefiniowanie zarządzaniaRamy zarządzaniaKapitał ludzki i PMOKluczowe problemy w zarządzaniu ludźmiPersonel PMOIdentyfikacja kompetencjiSzkolenie personeluPomiar wydajności i nagrodyŚcieżki kariery i rozwój przywództwaNajlepsze praktyki zarządzania ludźmi w PMOZmiana kultury organizacyjnejKlimat a kulturaPotrzeby organizacyjneTworzenie kultury projektuZmień procesyPokonywanie barier do zmianWpływ zmian na ludziZarządzanie wiedzą projektową i PMOKluczowe czynniki sukcesu w zarządzaniu wiedząBariery w sukcesie zarządzania wiedząZamykanie projektu i uczenie się zdobytych... [-]

Kurs W Pmp (kierownictwo Projektu)

Zabeel International Institute of Management and Technology
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2018 Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai

Project Management Professional program oferowany przez PMI, który wprowadza podstawy i strategie nowoczesnego zarządzania projektami. [+]

Program Professional Management Professional Oferowane przez PMI, które wprowadza podstawy i strategie nowoczesnego zarządzania projektami.

Kto potrzebuje Programu

Liderzy projektów, menedżerowie programów, QA's, analitycy biznesowi, inżynierowie, konsultanci i specjaliści od farmacji, finansów, bankowości i telekomunikacji, którzy pracują nad projektami na żywo.

Efektem kształcenia

Dowie się o pracy z ramą zarządzania projektami, zarządzaniu cyklem życia projektu, czasem, kosztami, ryzykiem, zarządzaniem relacjami, zarządzaniem jakością, zarządzaniem kosztami zaangażowanym w projekt.

Zawartość programu Moduł 1: ramy zarządzania projektami Moduł 2: cykl życia projektu i organizacja Moduł 3: Procesy zarządzania projektami Moduł 4: Zarządzanie integracją z projektem Moduł 5: Zarządzanie zakresem projektu Moduł 6: Zarządzanie czasem w projekcie Moduł 7: Zarządzanie kosztami projektu Moduł 8: Zarządzanie jakością projektu Moduł 9: Project Human Resource Management Moduł 10: Zarządzanie komunikacją w projekcie Moduł 11: Zarządzanie ryzykiem w projekcie Moduł 12: Zarządzanie zamówieniami projektów Moduł 13: Zarządzanie zainteresowanymi stronami w ramach projektu [-]

Zawodowe - Profesjonalne Certyfikaty - San Francisco

Stafford House International
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin October 2018 Stany Zjednoczone San Francisco San Diego Chicago + 1 więcej

Dowiedz się koncepcji biznesowych i zastosować zaawansowane umiejętności angielskich współpracować projekty i analizy przypadków biznesowych. Program ten angielski jest dla studentów, którzy chcą odkrywać i rozwijać swoje kariery. [+]

Dowiedz się koncepcji biznesowych i zastosować zaawansowane umiejętności angielskich współpracować projekty i analizy przypadków biznesowych. Program ten angielski jest dla studentów, którzy chcą odkrywać i rozwijać swoje kariery.

Porozmawiaj ze specjalistami z firmami Ucz się od wizyt w firmach amerykańskich Prace nad projektami zespołów i kompletnych studiów przypadków biznesowych Zarządzanie projektami

Minimalny poziom

Upper Intermediate

Daty rozpoczęcia

04 stycznia, 04 kwietnia, 05 lipca, 03 października

Fakty

Zarządzanie harmonogramy, budżety i ryzyka Jak zbudować uzasadnienia biznesowego Jak analizować nowe projekty Jak śledzić postępy i komunikować Marketing i reklama ... [-]

Kurs W Nim - Krótki Program W MS Project

Damelin Part Time
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 24 godziny February 2018 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Po pomyślnym zakończeniu programu, uczeń otrzyma Damelin Krótki certyfikat programu w MS Project. [+]

Kurs IT - Krótki program w MS Project Certyfikacja Po pomyślnym zakończeniu programu, uczeń otrzyma Damelin Krótki certyfikat programu w MS Project. Wymagania wstępne

Uczniowie muszą mieć wiedzy, zrozumienia i stosowania języka angielskiego i matematyki w grupie 12 lub równoważny. Uczniowie muszą mieć wiedzy, zrozumienia i stosowania Umiejętności Komputerowych w klasy 11 lub równoważny. Zaleca się, że uczniowie muszą pomyślnie Krótki program w Podstawy zarządzania projektami przed zapisaniem się do tego programu. Podstawowa znajomość pracy, procesów, projektów i działań i kompetencji w National Certificate na poziomie 4 w Business Administration lub usługi wsparcia projektu lub ekwiwalentu jest zalecane. ... [-]

Zaawansowane Zarządzanie Projektem I Sterowanie

Convertas
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 dni Otwarta rekrutacja Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai Abu Dabi Wielka Brytania Londyn Turcja Stambuł Malezja Kuala Lumpur + 7 więcej

Ten kurs ma zapewnić uczestnikom wiedzę i umiejętności potrzebne do przeprowadzenia dogłębnej analizy projektu podczas fazy planowania i wdrażania. Uczestnicy tego interaktywnego kursu poznają wszystkie krytyczne narzędzia i techniki wymagane do podjęcia decyzji o optymalizacji pomyślnego wykonania projektu w dynamicznym środowisku. [+]

* Umiejętność i pewność korzystania z praktycznej techniki planowania projektu.

* Możliwość określenia, czy projekt może być rzeczywiście dostarczony na czas i w ramach budżetu.

* Zrozumienie, w jaki sposób odkryć ryzyko niezbędne do spełnienia ograniczonej daty dostawy.

* Pewność w wyraźnym przekazaniu projektu "kompromisów".

* Ustal możliwe cele z klientami, menedżerami i członkami zespołu projektowego.

* Znajomość sposobu rejestrowania rzeczywistego postępu projektu, a następnie wykorzystanie linii bazowej projektu do wykrycia wariancji i zarządzania nią.

* Możliwość "ujęcia" pytań podczas analizy planu projektu, aby wykryć ukryte wariancje.... [-]


Specjalizujący Się W Zarządzaniu Projektami (EPY)

Tecnológico de Monterrey
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok April 2018 Meksyk Meksyk państwa

Obecnie strategiczne i operacyjne obszary wszystkich organizacji publicznych i prywatnych, w znacznym stopniu zależą doskonałe zarządzanie i zarządzania projektami w celu optymalizacji wykorzystania zasobów przydzielonych. Specjalizacja Project Management przyczynia się do szkolenia specjalistów, którzy wspierają spełnić te problemy w organizacji. [+]

Obecnie strategiczne i operacyjne obszary wszystkich organizacji publicznych i prywatnych, w znacznym stopniu zależą doskonałe zarządzanie i zarządzania projektami w celu optymalizacji wykorzystania zasobów przydzielonych. Specjalizacja Project Management przyczynia się do szkolenia specjalistów, którzy wspierają spełnić te problemy w organizacji.

Dzięki tej specjalizacji, eksperci w stosowaniu ilościowych technik i narzędzi programowania czasu i alokacji zasobów dla projektu, który rozwija się w instytucji są przygotowane. metody te zostaną zoptymalizowane dzięki zastosowaniu specjalistycznych narzędzi do zarządzania i planowania projektów.

Stanowi to również jeden z pierwszych absolwentów programów oferowanych przez przygotowaniu międzynarodowych certyfikatów w zakresie zarządzania projektami i Administracji, a konkretnie w międzynarodowej certyfikacji przez Project Management Institute®, znany jako Project Management Professional ( PMP®).... [-]


Planowanie, Monitorowanie I Ocena Programów Młodzieżowych

Matsh Youth Development
Stacjonarne 4 dni March 2018 Zjednoczone Emiraty Arabskie Abu Dabi

Znaczna część pracy specjalistów ds. Rozwoju młodzieży jest zorganizowana wokół konkretnych projektów. Mogą to być małe projekty opracowane przez Ciebie i odpowiednie zainteresowane strony w celu rozwiązania bardzo specyficznych problemów, z którymi Ty i oni muszą się zmierzyć. Ewentualnie mogą być częścią znacznie większych projektów prowadzonych przez główne instytucje finansujące. Tak czy inaczej, projekt i rozwój często wymagają pewnych technik w celu zapewnienia jakości projektu. Celem tego programu jest zapoznanie cię z praktykami, które powstały wokół projektowania i zarządzania projektami w ciągu ostatnich kilku dekad. [+]

Znaczna część pracy specjalistów ds. Rozwoju młodzieży jest zorganizowana wokół konkretnych projektów. Mogą to być małe projekty opracowane przez Ciebie i odpowiednie zainteresowane strony w celu rozwiązania bardzo specyficznych problemów, z którymi Ty i oni muszą się zmierzyć. Ewentualnie mogą być częścią znacznie większych projektów prowadzonych przez główne instytucje finansujące. Tak czy inaczej, projekt i rozwój często wymagają pewnych technik w celu zapewnienia jakości projektu. Celem tego programu jest zapoznanie cię z praktykami, które powstały wokół projektowania i zarządzania projektami w ciągu ostatnich kilku dekad.

To, co tutaj przedstawiono, daje ogólny przegląd pracy nad projektem. Został napisany, aby pomóc Ci rozwinąć wiedzę i umiejętności niezbędne do planowania, projektowania, wdrażania, monitorowania i oceny projektów w twojej młodości w programie rozwoju.... [-]


Szkolenie Z Zakresu Zarządzania Procesami Biznesowymi (BPM)

International Management Forum Academy
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 dni March 2018 Niderlandy Eindhoven

4-dniowa klasa szkoleniowa, aby zostać mistrzem AIIM BPM [+]

Master Business Process Management (BPM) - tryb studiówOpcja 1: Publiczne 4-dniowe szkolenie BPMOpcja 2: Wewnętrzne szkolenie BPMSzkolenie z zakresu zarządzania procesami biznesowymi

Te 4-dniowe szkolenie z zakresu zarządzania procesami biznesowymi (BPM) zapewnia dokładną wiedzę na temat zarządzania procesami biznesowymi i wyjaśnia, dlaczego i jak wdrożyć BPM.

Oznaczenie BPM Master (BPMm)

Otrzymasz oznaczenie AIIM BPM Master (BPMm) po zdaniu egzaminów online i studium przypadku. Otrzymując to oznaczenie, możesz nazwać się BPM Master (BPMm). Egzaminy i case study są dostępne online i musisz je zdać w ciągu 6 miesięcy od uczestnictwa w szkoleniu BPM.

Szkolenie certyfikacyjne ECM, ERM i CIP... [-]

Krótkie Kursy W Zarządzaniu

London School of Business and Finance (LSBF)
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 dni Otwarta rekrutacja Wielka Brytania Londyn

LSBF krótkie kursy zarządzania w LSBF mają na celu dostarczenie konkretnej wiedzy branżowej. Możesz wybierać spośród szerokiej gamy kursów: innowacje biznesowe, doradztwo w zakresie zarządzania i zarządzania projektami, strategiczne planowanie biznesowe, zarządzanie łańcuchem dostaw oraz strategiczne przywództwo i zmiana. [+]

Krótkie kursy w zarządzaniu

LSBF krótkie kursy zarządzania w LSBF Executive Education mają na celu dostarczenie konkretnej wiedzy branżowej. Możesz wybierać spośród szerokiej gamy kursów: innowacje biznesowe, doradztwo w zakresie zarządzania i zarządzania projektami, strategiczne planowanie biznesowe oraz strategiczne przywództwo i zmiany. Po zakończeniu kursu będziesz mógł zastosować to, czego nauczyłeś się w swoim obecnym miejscu pracy, lub wykorzystasz wiedzę, którą zdobyłeś, aby zwiększyć swoje CV.

Wymagania dotyczące kursuWykształcenie - licencjat lub równoważne kwalifikacje w szkolnictwie wyższym lub odpowiednie doświadczenie zawodoweJęzyk angielski - Common European Framework (CEF) Poziom B2 * lub równoważny (wszystkie materiały dydaktyczne i szkoleniowe są dostępne tylko w języku angielskim)... [-]

Szkolenie Certyfikacyjne Fundacja Prince2

ExcelR Raising Excellene
Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin July 2018 Indie Bangalore

Kwalifikacja do PRINCE2 Foundation mówi o zasadach PRINCE2 i pomaga uzyskać podstawową wiedzę na temat metodologii zarządzania projektami PRINCE2. [+]

Kwalifikacja do PRINCE2 Foundation mówi o zasadach PRINCE2 i pomaga uzyskać podstawową wiedzę na temat metodologii zarządzania projektami PRINCE2. Kwalifikacja do fundacji jest warunkiem wstępnym dla osób, które chcą realizować kurs PRINCE2 Practitioner.

Szkolenie Foundation PRINCE2 ustala podstawy zarządzania projektem dla entuzjastów, którzy zarządzają projektami od planowania do zamknięcia. Czy wprowadzenie do fazy początkowej projektu, dobrze ugruntowana ewaluacja ma miejsce przed rozpoczęciem projektu. Po tej fazie można podjąć decyzję projektową go / no-go. Obowiązuje zasada, że ​​"jeśli chcesz zawieść, to przestań wcześnie".... [-]


Zaawansowany Kurs W Zakresie Zarządzania I Zarządzania Projektami

CESMA Business School
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 miesiąc September 2018 Hiszpania Madryt

Program szkolenia w zakresie zarządzania projektami obejmuje terminologię i główne grupy procesów zarządzania projektami, obejmujące cały cykl życia projektu od rozpoczęcia do zakończenia lub zamknięcia. [+]

Organizacje realizują swoje strategie poprzez projekty. Ciągła ewolucja rynków i niepewności związanej ze zmianą wymaga dużych zdolności dostosowania się do popytu. Jedynie poprzez skuteczne zarządzanie projektami będzie możliwe do realizacji strategii biznesowej.

Kierownik Projektu musi zmierzyć się różne problemy i sytuacje, które wymagają szkolenia i doświadczenie w różnych dziedzinach zarządzania, z uwzględnieniem planu biznesowego, finansowania projektów, zarządzania wartością, planowania leczenia ryzykiem, zarządzanie zasobami, kontrola i zarządzanie ludźmi. To sprawia, menedżer projektu z odpowiednim treningu może zostać uznana za prawdziwego zarządzania w ich sferze decyzji, jako przyszłego kandydata do zajmowania najwyższych stanowisk w organizacji. O doskonałych specjalistów w zarządzaniu projektami w ten sposób wiąże się z korporacyjnej przewagi konkurencyjnej.... [-]