ACADEMICCOURSES

Studia niestacjonarne Kursy: Zarządzanie marketingowe Rosja

Zazwyczaj można podjąć studia wyższe, jeśli jesteś 18 lat. Oni regularnie prowadzone w uczelniach wyższych i instytucji, takich jak szkoły zawodowe sztuki i kolegiów rolnych - z których prawie wszystkie posiadają własne strony internetowe. Można uzyskać szeroki zakres umiejętności, na przykład, dyplomy, stopnie licencjata, stopnie fundamentowe i podyplomowe stopni.

Reklama studia zarządzania mogą obejmować szeroki zakres tematów, zasad i technik stosowanych w tej dziedzinie. Umiejętności przywódcze mogą zyskać jak również wiedzy w celu opracowania skutecznych planów marketingowych w oparciu o dane i badania.

Rosja (ros. Россия) jest największym krajem na świecie, obejmujących więcej niż jedną ósmą Ziemia 's zamieszkanej powierzchni ziemi. Dawny Państwowy Komitet ds. Szkolnictwa Wyższego w Rosji finansowane 240 uniwersytetów, uczelni i instytutów, co Rosja solidny kraj studiować w.

Studia niestacjonarne Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Zarządzanie marketingowe i w kraju Rosja. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

1 Wyniki z Zarządzanie marketingowe, Rosja Filter

Kurs „Marketing i zarządzanie finansami”

Международный институт менеджмента ЛИНК
Kursy
<
studia niestacjonarne
<
6 miesiące
Rosyjski
Ośrodek kształcenia i studia online
Ośrodek kształcenia
Online

W nowoczesnych warunkach biznesowych na pierwszy plan wysuwa się marketing - jego dobrobyt finansowy zależy od skuteczności działań marketingowych firmy. Jednocześnie jednym z ...

Czytaj więcej