$close

Filtry

Zobacz wyniki

Kursy Zarządzanie globalnym łańcuchem dostaw.Znajdź kursy i krótkie kursy Zarządzanie globalnym łańcuchem dostaw

Istnieje szereg dostępnych kursów przygotowawczych, w tym roku, dyplomów, fundacja lub stowarzyszonych stopni. Kurs jest jednostką badania, które wypełnia lukę pomiędzy edukacją lub zapewnia dodatkowe szkolenia zawodowe. Ten program studiów często trwa latami. Jaki jest kurs zarządzania globalnym łańcuchem dostaw? Kurs w tym obszarze tematycznym można wyróżnić różne aspekty g… Czytaj więcej

Istnieje szereg dostępnych kursów przygotowawczych, w tym roku, dyplomów, fundacja lub stowarzyszonych stopni. Kurs jest jednostką badania, które wypełnia lukę pomiędzy edukacją lub zapewnia dodatkowe szkolenia zawodowe. Ten program studiów często trwa latami.

Jaki jest kurs zarządzania globalnym łańcuchem dostaw? Kurs w tym obszarze tematycznym można wyróżnić różne aspekty gospodarki materiałowej. Kurs może obejmować magazynowania materiałów, planowanie zapasów, odbioru towarów, zakupów i planowania opartego na konsumpcji. Studenci mogą nauczyć się wdrożenia wydajnych procesów w łańcuchu dostaw poprzez badania, w klasie dyskusje i wykłady w trakcie trwania. Zajęcia w ramach programu może obejmować międzynarodowego handlu i inwestycji, strategii łańcucha dostaw i design, zorientowanie na klienta oraz zarządzanie łańcuchem dostaw.

Program studiów jest korzystne, ponieważ studenci uczą się efektywnie wykorzystywać systemy, ludzi i technologii w swoim łańcuchu dostaw.Dodatkowa wiedza zawodowa może zrobić uczeń kwalifikuje się do otrzymania podwyżki lub uzyskać pozycję połowy zarządzania.

Jak można badać różne programy edukacyjne, może chcesz dowiedzieć się więcej o naukę. Koszt kursu zarządzania globalnym łańcuchem dostaw może się znacznie różnić od jednej szkoły do ​​drugiej. W celu uzyskania oszacowania, może trzeba skontaktować się ze szkołą jesteś zainteresowany bezpośrednio.

Ten program edukacyjny może przygotować się do wielu różnych karier. W zależności od wcześniejszych doświadczeń i innych edukacji może masz, może być w stanie stać się koordynatorem łańcucha dostaw, kierownik ruchu, kierownik korporacyjnych, dyrektor logistyki, kierownik magazynu, kierownik łańcucha dostaw, kierownik operacji lub wiceprezes łańcucha dostaw. Jeśli nie jesteś gotowy do wejścia na rynek pracy, kurs ten może również służyć jako odskocznię do szkolnictwa wyższego.

Zastosowanie jest proste.Szukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
Wessex Institute of Technology
Southampton, Wielka Brytania

Ogólnie rzecz biorąc, uważamy, że ocenę i ulepszenie sieci wodociągowej należy przeprowadzić, wykonując następujące kroki. Pierwsza ocena sieci. Bilans wodny. Zbieranie danych ... +

Ogólnie rzecz biorąc, uważamy, że ocenę i ulepszenie sieci wodociągowej należy przeprowadzić, wykonując następujące kroki. Pierwsza ocena sieci. Bilans wodny. Zbieranie danych sieciowych. Wybór i zastosowanie wskaźników wydajności. Budowa modelu matematycznego sieci. Pierwsze oceny ilościowe. Zastosowanie modeli optymalizacyjnych. Pracuj ze scenariuszami. Identyfikacja krytycznych punktów sieci. Decyzje o tym, gdzie i jak podjąć działania, aby poprawić dobro. -
Kursy
Język angielski
 
Damelin Part Time
Johannesburg, Republika Południowej Afryki +3 Więcej

Po pomyślnym zakończeniu programu, uczeń otrzyma Damelin Krótki program w dziedzinie zakupów i łańcucha certyfikatów Supply Management.

Po pomyślnym zakończeniu programu, uczeń otrzyma Damelin Krótki program w dziedzinie zakupów i łańcucha certyfikatów Supply Management. -
Kursy
studia niestacjonarne
Ośrodek kształcenia
 
Damelin Part Time
Johannesburg, Republika Południowej Afryki +3 Więcej

Po pomyślnym zakończeniu programu, uczeń otrzyma Damelin Krótki program w strategicznych certyfikatu zarządzania logistycznego.

Po pomyślnym zakończeniu programu, uczeń otrzyma Damelin Krótki program w strategicznych certyfikatu zarządzania logistycznego. -
Kursy
studia niestacjonarne
Ośrodek kształcenia