ACADEMICCOURSES

Studia niestacjonarne Kursy: Zarządzanie biznesem Rosja

Kurs odwołuje się do wyspecjalizowanego programu studiów. Zwykle odbywa się na kampusie, ale mogą być dostarczane online. Kursy są popularne dla ludzi, którzy chcą uzyskać specjalistyczną wiedzę z jednego przedmiotu.

Program w zarządzaniu przedsiębiorstwem podkreśla znaczenie struktury organizacyjnej i polityki kierowniczych w różnych środowiskach korporacyjnych. Tematy takie jak marketing, zarządzanie zasobami ludzkimi, rachunkowości, restrukturyzacji przedsiębiorstw i czasami być pokryte.

Rosja, lub też oficjalnie znany jako Federacji Rosyjskiej, jest krajem, w północnej Eurazji. Edukacja w Rosji jest głównie przez państwo i jest regulowane przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. W Rosji, zajmuje około 70% czasu szkolenia na lekcjach kontaktu z nauczycielem, reszta 30% nakładu pracy poświęcone są niezależne badania materiału.

Studia niestacjonarne Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Zarządzanie biznesem i w kraju Rosja. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

1 Wyniki z Zarządzanie biznesem, Rosja Filter

Program skutecznego menedżera

Международный институт менеджмента ЛИНК
Kursy
<
studia niestacjonarne
<
6&nbsp;-&nbsp;12 miesiące
Rosyjski
Ośrodek kształcenia i studia online
Ośrodek kształcenia
Online

Profesjonalne przekwalifikowanie na kursie „Skuteczny menedżer” stało się już kluczem do sukcesu wielu menedżerów wyższego i średniego szczebla z firm z różnych sektorów przem ...

Czytaj więcej