ACADEMICCOURSES

Zaoczne Kursy: Zarządzanie środowiskiem Oceanii

Kursy są zajęcia akademickie prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów, które mają na celu podniesienie poziomu wiedzy uczestników w danej dziedzinie lub szkolenia w danej dyscypliny. Kursy różnią się zasadniczo pod względem długości, wielkości, treści i czasu trwania.

Studenci, którzy biorą kursy z zakresu zarządzania środowiskowego nauczyć się pojęć takich jak stopień wykorzystania zasobów i zrównoważonego rozwoju. Wiele programów oferują szereg interdyscyplinarnych zajęciach, takich jak statystyki, rachunkowości i wprowadzenie do jakości powietrza, chemii i planowaniem budżetu.

Oceania składa się z wysp południowej, zachodniej i centralnej Pacyfiku, w tym w Melanezji, Mikronezji i Polinezji. Termin ten jest czasem rozszerzony obejmuje Australię, Nową Zelandię i Archipelagu Malajskiego.

Zaoczne Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Zarządzanie środowiskiem i w kraju Oceanii. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

1 Wyniki z Zarządzanie środowiskiem, Oceanii Filter

Certyfikat Absolwent inżynierii środowiska w zarządzaniu

University of Technology Sydney
Australia, Sydnej
Kursy
01 Jan 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
Język angielski
Stacjonarne

To oczywiście dotyczy ogólnych aspektów zarządzania środowiskowego odpowiednich do uprawiania specjalistów w nauk inżynieryjnych, planowania, architektury, prawa, geodezji, zd ...

Czytaj więcej