ACADEMICCOURSES

Zaoczne Kursy: Zarządzanie środowiskiem Ameryka Północna

Uniwersytety i uczelnie ustalają własne warunki przyjęć na studia wyższe, więc różnią się one zasadniczo. W zależności od przedmiotu, student może być w stanie dostać się do szkolnictwa wyższego z zakresu kwalifikacji. Jeśli 're stosowania zrobić kurs Foundation Degree, może się okazać, że doświadczenie zawodowe jest brane pod uwagę przy wszelkich kwalifikacji masz. Niektóre szkoły wyższe i uczelnie oferują Years Foundation jako przygotowanie do niektórych kierunków studiów. Zwykle Don 't wynik w odrębnych kryteriów po prostu kwalifikuje się, aby wejść do programu studiów sama. Years Foundation aren 't w zasięgu ręki dla wszystkich kierunków studiów, jednak.

Zarządzanie środowiskiem jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą zbadać, jak zrównoważyć potrzeby rozwojowe i handlowe z potrzebami środowiska. W zależności od programu, studenci mogą skupić się na nauki i biznesu tematy zarówno środowiskowych.

Obejmujące 23 kraje, Ameryka Północna to kontynent pełen możliwości edukacyjnych. Studenci mają możliwość nauki wielu języków i rozwijania zrozumienia bardzo różnych kultur.

Zaoczne Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Zarządzanie środowiskiem i w kraju Ameryka Północna. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

2 Wyniki z Zarządzanie środowiskiem, Ameryka Północna Filter

Seminarium na temat gospodarki odpadami niebezpiecznymi i postępowania z nimi oraz zarządzania nimi

Tecnológico de Monterrey (Educación Continua Presencial)
Meksyk, Monterrey + 34 Więcej
Kursy
01 Jul 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
<
40 godziny
Język hiszpański
Stacjonarne

Celem tego programu jest zdobycie podstawowej wiedzy na temat obowiązujących wymogów prawnych w zakresie gospodarki odpadami i postępowania z nimi w przypadkach praktycznych. ...

Czytaj więcej

Technik ochrony środowiska

Fleming College
Kanada, Peterborough + 3 Więcej
Kursy
01 Sep 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
2 lat(a)
Język angielski
Stacjonarne

Jako technika Środowiska, będziesz pracować, aby uniknąć problemów w zakresie ochrony środowiska, przy rozwiązywaniu problemów ochrony środowiska konieczna i zapewnienie eduka ...

Czytaj więcej