Filter
Kursy
Ameryka Północna Typ studiów: Wszystkie Tempo: Zaoczne

Zaoczne Kursy: Zarządzanie środowiskiem Ameryka Północna

Uniwersytety i uczelnie ustalają własne warunki przyjęć na studia wyższe, więc różnią się one zasadniczo. W zależności od przedmiotu, student może być w stanie dostać się do szkolnictwa wyższego z zakresu kwalifikacji. Jeśli 're stosowania zrobić kurs Foundation Degree, może się okazać, że doświadczenie zawodowe jest brane pod uwagę przy wszelkich kwalifikacji masz. Niektóre szkoły wyższe i uczelnie oferują Years Foundation jako przygotowanie do niektórych kierunków studiów. Zwykle Don 't wynik w odrębnych kryteriów po prostu kwalifikuje się, aby wejść do programu studiów sama. Years Foundation aren 't w zasięgu ręki dla wszystkich kierunków studiów, jednak.

Zarządzanie środowiskiem jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą zbadać, jak zrównoważyć potrzeby rozwojowe i handlowe z potrzebami środowiska. W zależności od programu, studenci mogą skupić się na nauki i biznesu tematy zarówno środowiskowych.

Obejmujące 23 kraje, Ameryka Północna to kontynent pełen możliwości edukacyjnych. Studenci mają możliwość nauki wielu języków i rozwijania zrozumienia bardzo różnych kultur.

Zaoczne Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Zarządzanie środowiskiem i w kraju Ameryka Północna. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

1 Wyniki z Zarządzanie środowiskiem, Ameryka Północna

Tecnológico de Monterrey (Educación Continua Presencial)

Celem tego programu jest zdobycie podstawowej wiedzy na temat obowiązujących wymogów prawnych w zakresie gospodarki odpadami i postępowania z nimi w przypadkach praktyczn ... [+]

cel

Zdobądź podstawową wiedzę na temat obowiązujących wymogów prawnych w zakresie zarządzania odpadami i zarządzania nimi w praktycznych przypadkach.

Zalety programuZidentyfikujesz rozwiązywanie problemów.Poznasz znaczenie zgodności z wymogami prawnymi.Zdobędziesz wiedzę, która pomoże ci w zarządzaniu i gospodarowaniu odpadami w Twojej firmie zgodnie z obowiązującymi przepisami.Treść programu

Seminarium na temat zarządzania odpadami i zarządzania nimi składa się z modułu, który łącznie obejmuje 40 godzin nauki.

Moduł 1. Zarządzanie odpadami i zarządzanie nimi (40 godzin)

Podstawowe ogólniki gospodarki odpadami.odpady niebezpieczne.ramy regulac... [-]
Meksyk Monterrey
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
Zaoczne
40 godziny
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku