ACADEMICCOURSES

Kursy Wzornictwo przemysłowe.Znajdź kursy i krótkie kursy Wzornictwo przemysłowe

Czy przewidując wygląd samochodu sportowego, szkicując nowy mebel na łaskę salony domów na całym świecie, lub konceptualizacji wygląd rewolucyjny produkt, przemysłowe Wzornictwo kursy dostarczy niezbędnej wiedzy i umiejętności, aby te plany w rzeczywistość . Kursy przemysłowe Projektowanie połączyć zastosowano sztuki i nauki, aby uczyć studentów istotę planowania struktury produktów do rynkową, produkcji i konsumpcji. Pojęcia takie jak estetyka, ergonomia i użyteczność są poczesne miejsce w przemysłowych kursy projektowania. Projektowanie przemysłowe kursy czasami zwane także kursy projektowania produktów, ale może również kwalifikować studentów do pracy w innych pokrewnych dziedzinach projektowania.

Jak one działają w kierunku kwalifikacji w sztuce użytkowej, przemysłowej Wzornictwo kursy często posiadają praktyczne zadania, które wymagają studentów do zastosowania lekcji uczą się w wykładach i seminariach, aby rozwiązać problemy lub tworzyć własne oryginalne wzory.Kursy przemysłowe Projektowanie skoncentrować się na rozwoju zarówno technicznych jak i kreatywne zestawy umiejętności, w tym elementy projektowania 2D i 3D, oprogramowanie, takie jak CAD, a opierając się na historii projektu dla inspiracji.

Aby dowiedzieć się więcej na temat tych kursów projektowania przemysłowych, kliknij poniżej i poprosić o informacje, które mają być wysyłane do Ciebie z prezentowanych instytucji.

2 Wyniki z Wzornictwo przemysłowe Filter

Włoski współczesny design i trendy - semestr letni

IED – Istituto Europeo di Design Milan
Kursy
Lut 2021
<
Studia dzienne
<
4 miesiące
18 Sty 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Współczesny design obejmuje teraźniejszość, wyciągając aktualne trendy; zawsze ewoluuje ze względu na dostępność (nowych) materiałów i części. Celem semestru wiosennego Italia ...

Czytaj więcej

Studia licencjackie w zakresie projektowania przemysłowego intensywnego

Umeå Institute of Design - Umeå University
Kursy
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Wzornictwo przemysłowe Intensiove jest roczny pakiet kurs, który trwa przez cały rok studiów, od jesieni do wiosny termin. Termin jesień jest dedykowany do podstawowych metod ...

Czytaj więcej