Filter
Kursy
Wielka Brytania Anglia Nottingham Typ studiów: Kształcenie na odległość Tempo: Wszystkie

Kształcenie na odległość Kursy: Wykształcenie ogólne Wielka Brytania, Nottingham

Prawo kursy mają być podejmowane przez tych, którzy chcą do dalszego rozwoju osobistego. Czy podjąć kursy w klasie lub w Internecie, istnieje wiele wyspecjalizowanych dziedzinach nauki. Niektóre z nich to teoria regulacji, prawo handlowe i własność intelektualną.

Ogólny program edukacyjny może być dobrym punktem wyjścia do edukacji w college'u. Uczniowie mogą uczyć się wiedzy ogólnej opartej na wartościach i życiu, aby stać się dobrze poinformowanymi i dobrze uzbrojonymi obywatelami w demokratycznych społecznościach.

Kształcenie na odległość jest metodą dostarczania edukacji studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu. Różne badania wykazały, że programy kształcenia na odległość może być równie efektywne i skuteczne, jak tradycyjne programy w klasie czasem nawet lepiej!

Edukacja w Wielkiej Brytanii jest zdecentralizowane dzieje z każdym z krajów Zjednoczonego Królestwa posiadających odrębne systemy pod różnymi rządami: Rząd brytyjski jest odpowiedzialny za Anglii i szkocki rząd, rząd walijski i rządem Irlandii Północnej są odpowiedzialne za Szkocji , Walii i Irlandii Północnej, odpowiednio.

Nottingham jest znany z legendy o Robin Hoodzie, dwa teatry dużych i wielu muzeów i galerii. To jest także domem dla dwóch uniwersytetów, które mają ponad 60 tysięcy studentów, 12.000 z nich są międzynarodowe.

Kształcenie na odległość Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Wykształcenie ogólne i w kraju Wielka Brytania, Nottingham. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Wykształcenie ogólne, Nottingham, Kształcenie na odległość

The BCF Group Nottingham

Nasze Przydatne przewodniki obejmują fantastyczną gamę umiejętności miękkich i osobistych e-booków, pełne porad, porad, ćwiczeń i zestawów narzędzi. ... [+]

E-booki dotyczące szkoleń i rozwoju

Nasze Przydatne przewodniki obejmują fantastyczną gamę umiejętności miękkich i osobistych e-booków, pełne porad, porad, ćwiczeń i zestawów narzędzi.

Można je pobrać pojedynczo lub utworzyć własną bibliotekę i udostępnić te zasoby całej organizacji z nieograniczonym pobieraniem.

Niezależnie od tego, czy chcesz rozwijać nowe umiejętności, znaleźć nowy sposób nauki we własnym tempie, czy też dostarczyć dodatkowych materiałów do nauki dla swoich pracowników, Przydatne przewodniki nie zawiedzie. Wielu naszych klientów korzysta z Przydatnych przewodników jako dodatkowego źródła do obsługi dowolnych szkoleń twarzą w twarz oraz danych do pobrania, aby pomóc im w analizie potrzeb szkoleniowych.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
Sierpień 2020
Język angielski
Online
Czytaj więcej po polsku