ACADEMICCOURSES

Kształcenie na odległość Kursy na poziomie menedżerskim: Wykształcenie ogólne

Prawo kursy mają być podejmowane przez tych, którzy chcą do dalszego rozwoju osobistego. Czy podjąć kursy w klasie lub w Internecie, istnieje wiele wyspecjalizowanych dziedzinach nauki. Niektóre z nich to teoria regulacji, prawo handlowe i własność intelektualną.

Studenci szkół ogólnokształcących mogą uczyć się podstawowych umiejętności życiowych i nabywać narzędzia do wchodzenia na rynek pracy lub dalszego kształcenia. Ten program może zapewnić studentom ukończenie studiów licencjackich.

Kształcenie na odległość i kształcenia na odległość jest sposobem dostarczania kształcenia, często indywidualnie, dla studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu.

Kształcenie na odległość Szukaj kursów z wybranej dziedziny: Wykształcenie ogólne. Znajdź informacje o szkole i skontaktuj się z nią w 3 kliknięciach!

4 Wyniki z Wykształcenie ogólne, Kształcenie na odległość Filter

Kształcenia ogólnego (GED) kursy

Canadian University of Bangladesh
Bangladesz, Dhaka
Kursy
01 Sep 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
Język angielski
Stacjonarne

School of Liberal Arts oferuje General Education (GED) kursy, które są częściami programów studiów prowadzonych przez różnych szkół. Zgodnie z wytycznymi Uniwersytet Dotacje K ...

Czytaj więcej

UG - Nasze pakiety przydatnych poradników online

The BCF Group Nottingham
Wielka Brytania, Nottingham
Kursy
01 Aug 2020
Język angielski
Online

Nasze Przydatne przewodniki obejmują fantastyczną gamę umiejętności miękkich i osobistych e-booków, pełne porad, porad, ćwiczeń i zestawów narzędzi.

Czytaj więcej

Uczelni program przygotowawczy

Dalian Maritime University
Chiny, Dalian
Kursy
01 Sep 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
10 Jul 2015
Język angielski
Chiński
Stacjonarne

College Program Przygotowawczy (CPP) jest program studiów jednorocznych celu przygotowanie wybranych maturzystów o przyjęcie do programu studiów w Akademii Morskiej w Dalian ( ...

Czytaj więcej

Sala szkolna - dwudniowa intensywna klasa mistrzowska

Imperial Education for Excellence
Wielka Brytania, Londyn
Kursy
23 Sep 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
2 dni
Język angielski
Stacjonarne

W dzisiejszym wysoce konkurencyjnym i zglobalizowanym rynku pracodawcy mają większy wybór kandydatów i będą faworyzować osoby o dobrze zaokrąglonych umiejętnościach w zakresie ...

Czytaj więcej