Filter
Kursy
Typ studiów: Kształcenie na odległość Tempo: Wszystkie

Kształcenie na odległość Kursy na poziomie menedżerskim: Wykształcenie ogólne

Prawo kursy mają być podejmowane przez tych, którzy chcą do dalszego rozwoju osobistego. Czy podjąć kursy w klasie lub w Internecie, istnieje wiele wyspecjalizowanych dziedzinach nauki. Niektóre z nich to teoria regulacji, prawo handlowe i własność intelektualną.

Studenci szkół ogólnokształcących mogą uczyć się podstawowych umiejętności życiowych i nabywać narzędzia do wchodzenia na rynek pracy lub dalszego kształcenia. Ten program może zapewnić studentom ukończenie studiów licencjackich.

Kształcenie na odległość i kształcenia na odległość jest sposobem dostarczania kształcenia, często indywidualnie, dla studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu.

Kształcenie na odległość Szukaj kursów z wybranej dziedziny: Wykształcenie ogólne. Znajdź informacje o szkole i skontaktuj się z nią w 3 kliknięciach!

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

1 Wyniki z Wykształcenie ogólne, Kształcenie na odległość

The BCF Group Nottingham

Nasze Przydatne przewodniki obejmują fantastyczną gamę umiejętności miękkich i osobistych e-booków, pełne porad, porad, ćwiczeń i zestawów narzędzi. ... [+]

E-booki dotyczące szkoleń i rozwoju

Nasze Przydatne przewodniki obejmują fantastyczną gamę umiejętności miękkich i osobistych e-booków, pełne porad, porad, ćwiczeń i zestawów narzędzi.

Można je pobrać pojedynczo lub utworzyć własną bibliotekę i udostępnić te zasoby całej organizacji z nieograniczonym pobieraniem.

Niezależnie od tego, czy chcesz rozwijać nowe umiejętności, znaleźć nowy sposób nauki we własnym tempie, czy też dostarczyć dodatkowych materiałów do nauki dla swoich pracowników, Przydatne przewodniki nie zawiedzie. Wielu naszych klientów korzysta z Przydatnych przewodników jako dodatkowego źródła do obsługi dowolnych szkoleń twarzą w twarz oraz danych do pobrania, aby pomóc im w analizie potrzeb szkoleniowych.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
Sierpień 2020
Język angielski
Online
Czytaj więcej po polsku