ACADEMICCOURSES

Kursy: Wykształcenie ogólne Azja

Zazwyczaj można podjąć studia wyższe, jeśli jesteś 18 lat. Oni regularnie prowadzone w uczelniach wyższych i instytucji, takich jak szkoły zawodowe sztuki i kolegiów rolnych - z których prawie wszystkie posiadają własne strony internetowe. Można uzyskać szeroki zakres umiejętności, na przykład, dyplomy, stopnie licencjata, stopnie fundamentowe i podyplomowe stopni.

Ogólne programy edukacyjne mają na celu dostarczenie uczniom solidnych podstaw do umiejętności życiowych i wiedzy globalnej. Studenci, którzy ukończyli ten program, często szukają pracy na poziomie podstawowym lub kontynuują naukę w określonym temacie.

Studenci, którzy ukończą część ich stopnia w Azji rosną w liczbach. Obecnie, w drugim i trzecim co do wielkości gospodarki są w Azji. Bez ograniczeń, uczniowie opisali swój czas w Azji jak najlepsze doświadczenia ich życia. Dziś, trzy z czterech krajów świata najbardziej zaludnionych są w Azji: Chiny, Indie i Indonezja.

Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Wykształcenie ogólne i w kraju Azja. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

2 Wyniki z Wykształcenie ogólne, Azja Filter

Kształcenia ogólnego (GED) kursy

Canadian University of Bangladesh
Kursy
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

School of Liberal Arts oferuje General Education (GED) kursy, które są częściami programów studiów prowadzonych przez różnych szkół. Zgodnie z wytycznymi Uniwersytet Dotacje K ...

Czytaj więcej

Uczelni program przygotowawczy

Dalian Maritime University
Kursy
<
Studia dzienne
Język angielski
Chiński
Ośrodek kształcenia

College Program Przygotowawczy (CPP) jest program studiów jednorocznych celu przygotowanie wybranych maturzystów o przyjęcie do programu studiów w Akademii Morskiej w Dalian ( ...

Czytaj więcej