$close

Filtry

Zobacz wyniki

Wietnam jest krajem o społeczeństwie rosnącej który pokazuje duży potencjał w tym regionie. Jest domem dla głównych organizacji międzynarodowych, w dużej grupie międzynarodowej i przyjaznych ludzi, przyjazna i gościnna. Jest to miejsce, piękna i spokoju; aspekty, które przemawiają do wielu uczniów, co kursy w Wietnamie najlepszy wybór dla studentów i profesjonalistów szukający… Czytaj więcej

Wietnam jest krajem o społeczeństwie rosnącej który pokazuje duży potencjał w tym regionie. Jest domem dla głównych organizacji międzynarodowych, w dużej grupie międzynarodowej i przyjaznych ludzi, przyjazna i gościnna. Jest to miejsce, piękna i spokoju; aspekty, które przemawiają do wielu uczniów, co kursy w Wietnamie najlepszy wybór dla studentów i profesjonalistów szukających edukacyjnego i zawodowego.

Kursy w Wietnamie są przeznaczone do zaspokojenia potrzeb większości studentów i będzie miała szeroki zakres tematów. Niektóre kursy w Wietnamie obejmują projektowanie, fotografia, zarządzania, kulturę i język, aby wymienić tylko kilka. Powszechne techniki nauczania obejmują wykłady klasie, dyskusje grupowe, rzeczywiste przypadki ze świata zajęć i dyskusje. Zwiększające się wykorzystanie technologii jest również wykorzystywany przez wiele programów.

Jeśli jesteś zainteresowany w integrowaniu pomysłowości, przygoda, i kulturę do swojego doświadczenie edukacyjne, a następnie rozważyć biorąc kursy w Wietnamie. Możesz dowiedzieć się więcej o opcji dostępnych kursów w Wietnamie, przewijając programów poniżej!

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w Wietnamie
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
RMIT Vietnam
Ho Chi Minh City, Wietnam +1 Więcej

Chcesz posmakować studiów w Wietnamie? Dołącz do nas na jeden lub dwa semestry, a nie będziesz oglądać się za siebie.

Chcesz posmakować studiów w Wietnamie? Dołącz do nas na jeden lub dwa semestry, a nie będziesz oglądać się za siebie. -
Kursy
Studia dzienne
2 semestry
Język angielski
Ośrodek kształcenia