ACADEMICCOURSES.PL

Kursy w Wielka Brytania

Wielka Brytania jest domem dla niektórych z najbardziej prestiżowych instytucji edukacyjnych, dzięki czemu jest najlepszy wybór kursów i doskonalenia zawodowego. Wielka Brytania jest naprawdę różnorodny kraj, studentów i profesjonalistów z całego świata poszukujących w Wielkiej Brytanii jako studium lub miejsca pracy. Oprócz doskonałości w dziedzinie edukacji, uczniowie biorący kursy w Wielkiej Brytanii mogą skorzystać z wielu atrakcji, aby zobaczyć, jak kultura, sztuka, muzyka, i nocnych klubów w wielu miastach w Wielkiej Brytanii.

Istnieją możliwości w niemal każdej branży, tak każdy potencjalny student może znaleźć kursy w Wielkiej Brytanii, które odpowiadają ich potrzebom. Niektóre popularne kursy w Wielkiej Brytanii są księgowości, przywództwo, biznes międzynarodowy, moda i edukacji. Nie tylko istnieją różne kursy, ale także w pełnym wymiarze godzin, w niepełnym wymiarze godzin, a online opcje studyjne, dając studentom elastyczność do uczęszczania na kursy w Wielkiej Brytanii według własnego harmonogramu.

Aby dowiedzieć się więcej o kursach w Wielkiej Brytanii, przejdź do opcji poniżej lub zawęzić wyszukiwanie za pomocą pola wyszukiwania powyżej. Możesz znaleźć program idealny dla Ciebie!

Wyniki wyszukiwania Filter

Executive Data Science

London School of Business and Finance (LSBF) Executive Education
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 dni Kwiecień 2020 Wielka Brytania Londyn

Kurs zapewni uczestnikom przegląd aktualnych trendów w danych i technologii, które wpływają na modele biznesowe i informują o strategiach. Delegaci dowiedzą się o kulturach przywództwa opartych na danych, procesach biznesowych i praktykach oraz zapoznają się z narzędziami i technikami, które można wykorzystać do generowania wartości z danych.

Mentoring na zamówienie

London Academy of Trading
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 dzień Otwarta rekrutacja Wielka Brytania Londyn

Nasza indywidualna opcja mentoringu jeden na jednego została zaprojektowana, aby pomóc uczniom w rozwijaniu umiejętności handlowych poprzez bezpośrednie rozmowy z wieloma profesjonalistami handlowymi. Będziesz miał okazję porozmawiać z mentorami i nauczycielami LAT, aby podnieść swoje umiejętności i uzyskać porady dotyczące projektowania strategii handlowej, aby osiągnąć spójność i sukces.

Master's Preparation Programme

NCUK
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 10 - 30 tyg. Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania Manchester

Program o wyjątkowej jakości, opracowany z myślą o uniwersytetach Kwalifikacje przygotowujące do magistra są najlepszym przygotowaniem do sukcesu na wybranym przez ciebie kierunku studiów podyplomowych i przyszłej karierze - gwarantuje to, że dostaniesz się i dostajesz.

Entrepreneur Lab Emerge

Entrepreneur Lab by CIEE
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 6 tyg. Skontaktuj się ze szkołą Niemcy Berlin Wielka Brytania Londyn + 3 więcej

Generuj i rozwijaj opłacalny pomysł na biznes, a następnie przestaw go z koncepcji na kompletny biznesplan i gotowy inwestor. Weź ze sobą problem biznesowy, który chcesz rozwiązać, lub dostarczmy go z prawdziwej firmy - a następnie rozwiązuj go i przygotuj rozwiązania. Polub swoje CV i zdobądź cenny certyfikat, a zdobędziesz posmak kultury startowej, zdobądź niezbędne umiejętności i zdobądź międzynarodową przewagę.

Program letni

CIE Oxford
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 - 9 tyg. Czerwiec 2020 Wielka Brytania Oxford

Nasz popularny program letni jest dostępny dla uczniów w wieku od 10 lat i jest podzielony na nasz specjalistyczny program dla młodzieży i program dla seniorów. Oferuje wiele zajęć i wycieczek oraz ma elastyczne daty rozpoczęcia przez całe lato w zależności od potrzeb.

Intensywny kurs języka angielskiego w języku angielskim

HIC Hertfordshire International College
Ośrodek kształcenia 22 tyg. Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania Hatfield

HIC oferuje kursy Intensywnego Języka Angielskiego (IEL) specjalnie dla studentów, którzy muszą poprawić swoje umiejętności językowe przed wejściem na Pathway licencjacką lub podyplomową. Kursy języka angielskiego odbywają się w każdym semestrze i rozpoczynają się we wrześniu, styczniu i maju (w tych samych miesiącach, co nabory akademickie HIC).

Kurs języka angielskiego

MyStay ENGLISH
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 5 - 10 tyg. Otwarta rekrutacja Wielka Brytania Londyn Oxford Stratford-upon-Avon Australia Sydnej Melbourne Brisbane Gold Coast Cairns Stany Zjednoczone Nowy Jork Boston Miami Kanada Toronto Vancouver Calgary IIrlandia Dublin + 18 więcej

MyStay ENGLISH (MSE), nowy sposób szybkiego śledzenia nauki języka angielskiego.

Kurs: ogólny angielski

LVC London School of English
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 44 miesiące Otwarta rekrutacja Wielka Brytania Londyn + 1 więcej

Ogólne lekcje angielskiego rozwijają wszystkie aspekty języka angielskiego, w tym mówienie, słownictwo, wymowę, gramatykę, słuchanie, czytanie i pisanie. Nacisk kładziony jest na poprawę Twojej zdolności do jasnej i skutecznej komunikacji w codziennych sytuacjach. Nie jesteś pewien swojego obecnego poziomu angielskiego? Wypełnij nasz krótki test online, aby się dowiedzieć! https://lvcenglish.com/english-test/

Kurs doskonalenia nauczycieli z CLIL (zintegrowane uczenie się języka treści)

Liverpool School of English
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 tyg. Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania Liverpool

Jeśli chcesz uczyć angielskiego jako drugiego języka lub dostarczać specjalistycznych przedmiotów, takich jak prawo lub biologia, za pośrednictwem języka angielskiego w swoim kraju ojczystym, nasz kurs Doskonalenia Nauczycieli z integracją treści i języka (CLIL) jest idealny dla Ciebie.

Kurs - Dostęp do programu szkolnictwa wyższego

Warwickshire College Group
Ośrodek kształcenia 1 - 2 lat(a) Sierpień 2020 Wielka Brytania Royal Leamington Spa

Poziomy A są zazwyczaj badane przez okres dwóch lat i są powszechnie uznawane za kwalifikacje, które brytyjskie uczelnie stosują do oceniania uprawnień studentów do studiów dyplomowych. Opłaty wynoszą 9 000 £ rocznie.

Kurs: IELTS

MC Academy
Ośrodek kształcenia Otwarta rekrutacja Wielka Brytania Manchester

Międzynarodowy system testowania języka angielskiego (IELTS) to sprawdzony na całym świecie test z języka angielskiego. Ponad 1,4 miliona kandydatów co roku przeprowadza test, aby rozpocząć podróż do międzynarodowej edukacji i zatrudnienia.

Letnie doświadczenie

Glion Institute of Higher Education London
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 - 2 tyg. Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania Londyn

Nasze kursy letnie Experience mają na celu przybliżenie Cię do istoty gościnności.

Ogólne kursy angielskiego

Bayswater College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 15 - 22 godziny Otwarta rekrutacja Wielka Brytania Londyn

Nasze kursy ogólnego języka angielskiego koncentrują się na czterech podstawowych umiejętnościach językowych: słuchaniu, mówieniu, czytaniu i pisaniu, aby pomóc Ci efektywniej korzystać z języka angielskiego.

Vogue Intensywny kurs letni

Conde Nast College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 tyg. Lipiec 2020 Wielka Brytania Londyn

Vogue Intensive Summer Course to czterotygodniowy program odpowiedni dla studentów z różnych środowisk, w tym absolwentów szkół i absolwentów mających nadzieję na pracę w modzie, a także dla tych, którzy szukają nowej ścieżki kariery.

Kurs: angielski jako język obcy (EFL)

The Sheffield College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 - 33 tyg. Otwarta rekrutacja Wielka Brytania Sheffield

Niezależnie od tego, czy chcesz rozwinąć podstawową znajomość języka angielskiego, poznać codzienne wyrażenia, czy też chcesz zrozumieć złożone teksty w języku angielskim i abstrakcyjne tematy, ten kurs ma wiele do zaoferowania, aby pomóc Ci rozwinąć swój angielski. Dzięki kursom języka angielskiego obejmującym różne tematy, jest to idealny kurs do nauki i doskonalenia języka angielskiego podczas odkrywania kultury brytyjskiej.