Filter
Kursy
Wielka Brytania Anglia Stratford-upon-Avon Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Kursy w Wielka Brytania, Stratford-upon-Avon

Kurs jest studium konkretnego tematu w szerszym obszarze tematycznym i jest podstawą kwalifikacji. Typowy Kurs obejmuje wykłady, oceny i samouczków.

UK, Wielka Brytania ma ponad 300 lat i obejmuje cztery składowe narody: Anglia, Szkocja, Walia i Irlandia Północna. UK jest centrum nauki w ciągu ostatnich 1000 lat i posiada wiele starożytnych i wybitnych uniwersytetów. Zagraniczni studenci stanowią znaczącą część studentów na uniwersytetach brytyjskich.

Szukaj kursów w wybranym kraju: Wielka Brytania, Stratford-upon-Avon. Znajdź informacje o szkole i skontaktuj się z nią w 3 kliknięciach!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Stopnie naukowe
Lokalizacja
Wielka Brytania
Anglia
Stratford-upon-Avon
Typ studiów
Tempo
MyStay ENGLISH

MyStay ENGLISH (MSE), nowy sposób na szybkie śledzenie nauki języka angielskiego w Wielkiej Brytanii! ... [+]

Żyj i ucz się z prawdziwym lokalnymWeź udział w zatwierdzonej szkole języka angielskiegoMyStay ENGLISH (MSE) to nowy angielski pakiet immersyjny, dostępny w wielu miastach na całym świecie, który obejmuje:Wpisywanie i opuszczanie angielskiej ocenyProgram orientacyjny przed przyjazdem:Miasto wyboruMyStay ENGLISH pakietu i zasobów MyStay ENGLISHTransfer z lotniska do iz miejsca zakwaterowaniaZapisy na kursie ogólnego angielskiego z dostawcą zatwierdzonym przez MSIHostowane zakwaterowanie i 2 posiłki dziennie (śniadanie / kolacja)MyStay ENGLISH Mentor (Host zakwaterowania)Online angielski programSpecjalne ubezpieczenie podróżne

Został zaprojektowany, aby szybko poprawić poziom języka angielskiego w ciągu zaledwie 5 tygodni.... [-]

Wielka Brytania Londyn Oxford Stratford-upon-Avon
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
5 - 10 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
MyStay ENGLISH

MyStay ENGLISH (MSE), nowy sposób szybkiego śledzenia nauki języka angielskiego. ... [+]

Żyj i ucz się z prawdziwym lokalnymWeź udział w zatwierdzonej lokalnej szkole języka angielskiegoMyStay ENGLISH (MSE) to nowy angielski pakiet immersyjny, dostępny w wielu miastach na całym świecie, który obejmuje:Wpisywanie i opuszczanie angielskiej ocenyProgram orientacyjny przed przyjazdem:Miasto wyboruMyStay ENGLISH pakietu i zasobów MyStay ENGLISHTransfer z lotniska do iz miejsca zakwaterowaniaZapisy na kursie ogólnego angielskiego z dostawcą zatwierdzonym przez MSIHostowane zakwaterowanie i 2 posiłki dziennie (śniadanie / kolacja)MyStay ENGLISH Mentor (Host zakwaterowania)Online angielski programSpecjalne ubezpieczenie podróżne

Został zaprojektowany, aby szybko poprawić poziom języka angielskiego w ciągu zaledwie 5 tygodni.... [-]

Wielka Brytania Londyn Oxford Stratford-upon-Avon
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
5 - 10 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku