Filter
Kursy
Wielka Brytania Anglia Shrewsbury

Kursy w Wielka Brytania, Shrewsbury

Uniwersytety i uczelnie ustalają własne warunki przyjęć na studia wyższe, więc różnią się one zasadniczo. W zależności od przedmiotu, student może być w stanie dostać się do szkolnictwa wyższego z zakresu kwalifikacji. Jeśli 're stosowania zrobić kurs Foundation Degree, może się okazać, że doświadczenie zawodowe jest brane pod uwagę przy wszelkich kwalifikacji masz. Niektóre szkoły wyższe i uczelnie oferują Years Foundation jako przygotowanie do niektórych kierunków studiów. Zwykle Don 't wynik w odrębnych kryteriów po prostu kwalifikuje się, aby wejść do programu studiów sama. Years Foundation aren 't w zasięgu ręki dla wszystkich kierunków studiów, jednak.

Edukacja w Wielkiej Brytanii jest zdecentralizowane dzieje z każdym z krajów Zjednoczonego Królestwa posiadających odrębne systemy pod różnymi rządami: Rząd brytyjski jest odpowiedzialny za Anglii i szkocki rząd, rząd walijski i rządem Irlandii Północnej są odpowiedzialne za Szkocji , Walii i Irlandii Północnej, odpowiednio.

Szukaj kursów w wybranym kraju: Wielka Brytania, Shrewsbury. Znajdź informacje o szkole i skontaktuj się z nią w 3 kliknięciach!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Stopnie naukowe
Lokalizacja
Wielka Brytania
Anglia
Shrewsbury
Typ studiów
Tempo
Severnvale Academy

Badanie dostępne jest przygotowanie do egzaminu IELTS. ... [+]

Intensywne kursy Badanie angielski

Dobrze zaprojektowane programy nauczania, małe klasy i doskonałe nauczanie - nasze kluczowe źródła, pomaga osiągnąć szybki postęp. Badanie dostępne jest przygotowanie do egzaminu IELTS. Minimalny czas trwania kursu 6 tygodni. Opłaty wstępne badania nie są włączone - Wpisowe wahają się od £ 85 do £ 145, zgodnie z którym badanie chcesz wziąć. IELTS jest zawsze dostępne w lipcu i sierpniu.

Podzespoły i elementy kursu20 lekcji języka ogólnego rozwoju - 5 lekcji intensywnego rozwoju i praktyki gramatyki (do 6 tygodni), końcowe - 5 lekcji specyficzne praktyki egzamin (dla ostatnich 6 tygodni) - 5 lekcji nauczyciel prowadzone badania na własny dostęp i komputerowego wspomagania nauki - poziom testy, materiały dydaktyczne, dostęp do biblioteki, sprawozdania okresowe i końcowe świadectwo - program społeczny, dostęp do Internetu i poczty elektronicznej (w tym Wi-Fi> ... [-]
Wielka Brytania Shrewsbury
Sierpień 2020
2 - 20 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Severnvale Academy

Analizujemy i zdefiniować swoje indywidualne potrzeby, jak i językowego ucznia, jak profesjonalny, a my na nie reagować. Współpracując z Państwem, skupiamy swoją motywacj ... [+]

Intensywne kursy biznesowe

Analizujemy i zdefiniować swoje indywidualne potrzeby, jak i językowego ucznia, jak profesjonalny, a my na nie reagować. Współpracując z Państwem, skupiamy swoją motywację, budować zaufanie i pomóc osiągnąć efektywną komunikację w możliwie najkrótszym czasie.

do ogólnych celów biznesowych

Kursy Bus1, bus2, Exec2 i Exec3 są idealne do poprawy znajomości języka angielskiego na różnych sytuacjach zawodowych - możesz wybrać intensywność kursu i równowagę modułów kursu w celu dostosowania ich do określonych potrzeb, w całości oparte na mini-grupy czesnego lub ze znacznym od 1-do-1 czesnego.

branżowych

Z ponad 20-letnim doświadczeniem w zakresie szkolenia personelu korporacyjnych z setkami firm na całym świecie, mamy doświadczenie w nauczaniu osób z: - firm prawniczych, finanse i bankowość, lotnisk i nawigacji lotniczej; telekomunikacja; detaliczny; hurtowego, dystrybucji i logistyki, transportu, inżynierii; handel międzynarodowy, import / eksport i wysyłka; produkcja mleka, słodycze i jedzenie;; motoryzacyjnym i stalowe usługi publiczne; komunalne organy regulacyjne, oraz wielu innych. B3 golfowe i kursy wykonawcze są właściwe, jeśli twoje potrzeby odnosić się bezpośrednio do obszaru zawodowego. ... [-]

Wielka Brytania Shrewsbury
Sierpień 2020
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Severnvale Academy

Severnvale jest sprawdzenie ośrodkiem egzaminy Cambridge ESOL FCE, CAE i CPE, mamy duże doświadczenie przygotowanie studentów do tych i wszystkich innych egzaminów wymien ... [+]

Dobrze zaprojektowane programy nauczania, małe klasy i doskonałe nauczanie - nasze kluczowe źródła, pomaga osiągnąć szybki postęp.

Severnvale jest sprawdzenie ośrodkiem egzaminy Cambridge ESOL FCE, CAE i CPE, mamy duże doświadczenie przygotowuje uczniów do tych egzaminów.

Podzespoły i elementy kursu 20 lekcji języka ogólnego rozwoju - 5 lekcji intensywnego rozwoju i praktyki gramatyki (do 6 tygodni), końcowe - 5 lekcji specyficzne praktyki egzamin (dla ostatnich 6 tygodni) - 5 lekcji nauczyciel prowadzone badania na własny dostęp i komputerowego wspomagania nauki - poziom testy, materiały dydaktyczne, dostęp do biblioteki, sprawozdania okresowe i końcowe świadectwo - program społeczny, dostęp do Internetu i poczty elektronicznej (w tym Wi-Fi) ... [-]
Wielka Brytania Shrewsbury
Sierpień 2020
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Severnvale Academy

Dobrze zaprojektowane programy nauczania, małe klasy i doskonałe nauczanie - nasze kluczowe źródła, pomaga osiągnąć szybki postęp. ... [+]

Dobrze zaprojektowane programy nauczania, małe klasy i doskonałe nauczanie - nasze kluczowe źródła, pomaga osiągnąć szybki postęp.

Kursy ogólne oparte są umiejętności i rozwijać swoje umiejętności komunikowania się poprawnie i pewnie w języku angielskim. Dodatkowe gramatyka, 1-do-1 i lekcje egzaminacyjne są dostępne dla osób o specjalnych potrzebach lub ograniczony czas na studia. Kursy dla Gości z akademickich wymogów angielskich, jak i zaspokojenie ogólnych i podstawowych profesjonalnych angielskich żądań.

[-]
Wielka Brytania Shrewsbury
Sierpień 2020
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku