Filter
Kursy
Wielka Brytania Anglia Royal Leamington Spa

Kursy w Wielka Brytania, Royal Leamington Spa

Kursy są zajęcia akademickie prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów, które mają na celu podniesienie poziomu wiedzy uczestników w danej dziedzinie lub szkolenia w danej dyscypliny. Kursy różnią się zasadniczo pod względem długości, wielkości, treści i czasu trwania.

UK, Wielka Brytania ma ponad 300 lat i obejmuje cztery składowe narody: Anglia, Szkocja, Walia i Irlandia Północna. UK jest centrum nauki w ciągu ostatnich 1000 lat i posiada wiele starożytnych i wybitnych uniwersytetów. Zagraniczni studenci stanowią znaczącą część studentów na uniwersytetach brytyjskich.

Szukaj kursów w wybranym kraju: Wielka Brytania, Royal Leamington Spa. Znajdź informacje o szkole i skontaktuj się z nią w 3 kliknięciach!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Stopnie naukowe
Lokalizacja
Wielka Brytania
Anglia
Royal Leamington Spa
Typ studiów
Tempo
Warwickshire College Group

Możesz uczyć się języka angielskiego w naszej szkole języka angielskiego w Royal Leamington Spa College. ... [+]

Możesz uczyć się języka angielskiego w naszej szkole języka angielskiego w Royal Leamington Spa College.

Szkoły Royal Leamington Spa i Rugby są akredytowane przez British Council i English UK. Nasza szkoła Rugby jest centrum egzaminacyjnym IELTS.

Zajęcia z języka angielskiego

Studenci w WCG mogą uczyć się trzech różnych programów w języku angielskim:

1. Język akademicki angielski - 22 godziny tygodniowo

Program Academic English Language skierowany jest do studentów, którzy chcą przejść na kurs akademicki w WCG lub na studia licencjackie, magisterskie lub doktoranckie na uniwersytecie.

Jest to intensywny program językowy, który rozwinie twoje umiejętności w zakresie nauki akademickiej, a także ogólną znajomość języka angielskiego, a także sprawi, że będziesz przygotowany do egzaminu IELTS. Minimalny wiek rejestracji to 16 lat. Opłaty wynoszą 210 GBP za tydzień * (22 godziny).... [-]

Wielka Brytania Royal Leamington Spa
Otwarta rekrutacja
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Warwickshire College Group

Poziomy A są zazwyczaj badane przez okres dwóch lat i są powszechnie uznawane za kwalifikacje, które brytyjskie uczelnie stosują do oceniania uprawnień studentów do studi ... [+]

Poziomy

Poziomy A są zazwyczaj badane przez okres dwóch lat i są powszechnie uznawane za kwalifikacje, które brytyjskie uczelnie stosują do oceniania uprawnień studentów do studiów dyplomowych. Opłaty wynoszą 9 000 £ rocznie.

Międzynarodowy dostęp do uniwersytetu

Kursy te trwają rok i są przeznaczone dla osób, które chciałyby studiować na uniwersytecie. Oprócz nauki przedmiotów specjalistycznych otrzymasz również nauczanie angielskiego, matematyki, informatyki i umiejętności studiowania.

Wielu studentów odnosi sukcesy na uniwersytecie i poza nim - wielu z nich poszukuje nowych ścieżek kariery i zobaczy zmiany w ich życiu, o których nigdy nie pomyśleli. Studenci studiują w środowisku wspierającym z innymi dorosłymi studentami. Ułatwiamy uczniom powrót do edukacji poprzez wykorzystanie istniejących doświadczeń.... [-]

Wielka Brytania Royal Leamington Spa
Sierpień 2020
Język angielski
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku